reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2019

Zastanawiam się czy to czasem nie jest związane z rozejściem się spojenia łonowego. Z tego co czytam to wszystkie objawy do tego pasują.
O nie nie.. bez dr Google proszę ;) tylko niepotrzebnie się będziesz martwić. Do soboty już niedługo. Postaraj się leżeć w jak najwygodniejszej pozycji. Może jak wstajesz to zanim wstaniesz odczekaj chwilę w pozycji siedzącej, może to coś z krążeniem. Ja jak leżę na plecach to czasem czuje takie drętwienie więc teraz jak najwięcej na boku.
 
reklama
O nie nie.. bez dr Google proszę ;) tylko niepotrzebnie się będziesz martwić. Do soboty już niedługo. Postaraj się leżeć w jak najwygodniejszej pozycji. Może jak wstajesz to zanim wstaniesz odczekaj chwilę w pozycji siedzącej, może to coś z krążeniem. Ja jak leżę na plecach to czasem czuje takie drętwienie więc teraz jak najwięcej na boku.
Hehe no wiem, ale nie mogłam się powstrzymać. Wybacz ;)
Też zauwazylam, ze na boku jakby lepiej jest. No nic... muszę cierpliwie czekać do soboty co powie lekarz.
 
Hehe no wiem, ale nie mogłam się powstrzymać. Wybacz ;)
Też zauwazylam, ze na boku jakby lepiej jest. No nic... muszę cierpliwie czekać do soboty co powie lekarz.
Oj, kochana też tak mam. Wczoraj byłam u lekarza i niestety mam superturbo infekcje jak to doktor określiła "ale pani zakwitła" i bóle podbrzusza były stąd. Może u Ciebie nie, ale sprawdź jak będziesz. To nic poważnego, napewno :)
 
Hehe no wiem, ale nie mogłam się powstrzymać. Wybacz ;)
Też zauwazylam, ze na boku jakby lepiej jest. No nic... muszę cierpliwie czekać do soboty co powie lekarz.
Ja tam mam jak mi się młody na pęcherzu położy[emoji16] wczoraj cały dzień chodziłam jak kaczka...a dzisiaj już pozycję zmienił i jest spoko ....
 
Ja również odczuwam coś takiego.
W czwartek byłam u lekarza i muszę odpoczywać, nie dźwigać itp... Jak na razie lekarstw żadnych nie biorę ale mam to obserwować.
 
reklama
Do góry