reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Super! ❤️ Ja mam o 15 i strasznie się stresuje. Ostatnio u gin byłam 8 stycznia, więc nie wiem czego się spodziewać. Właściwie żadnych objawów już nie mam jakoś od 2 tygodni, oprócz bolących piersi. Mój facet bardziej się chyba szykuje na to badanie... koszule kazał sobie wyprasować. :p Zapytałam dlaczego to odpowiedział, że jak to dlaczego? Przecież idzie się spotkać z dzieckiem :D:D Ma dużą nadzieje, że dowie się co noszę pod sercem. ;)
Mój też wystrzelił w koszuli dziś
Pani doktor za dużo nie mówiła, ale samo to że widział jak dzidzia się rusza i słyszał serduszko to już mu wystarczyło
Trzymam kciuki za Ciebie
 
reklama
Juz nadrobilam posty i odnalazlam odpowiedz odnosnie nuba. Pierwsze raz slysze.

Ale najpierw jak wpisalam w google nub to mi wyskoczylo takie cos:

nub to inaczej noob, czyli taki frajer który zazwyczaj prosi o itemki w grach mmo, albo to koleś który jest głupi i nie ogarnia o co chodzi.

Hahaha
 
Juz nadrobilam posty i odnalazlam odpowiedz odnosnie nuba. Pierwsze raz slysze.

Ale najpierw jak wpisalam w google nub to mi wyskoczylo takie cos:

nub to inaczej noob, czyli taki frajer który zazwyczaj prosi o itemki w grach mmo, albo to koleś który jest głupi i nie ogarnia o co chodzi.

Hahaha
Mi nie chcesz wiedziec co wyskoczylo w grafice jak wpislam nub [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]
 
No właśnie miałam Was spytać czy na te prenatalne wchodzicie do gabinetu z chłopami? Nie wiem jak się zachować, bo jadę do lekarza, którego nie znam i nie wiem jakie zwyczaje tam panują. Żeby nie patrzył krzywo, jak się razem wpakujemy.
U mojego gina, mąż czeka na zewnątrz i lekarz go woła, kiedy ja już jestem gotowa przy aparaturze i oglądamy razem. Później zostaje już ze mną do końca.
 
Wpiszcie kobiety metoda nuba rozpoznawanie plci :)
Poznien dodam mojego szkraba, jestem ciekaws opinii czy chlopiec czy dziewczynka mamy stwierdza, 31 mam prentalne moze sie potwierdzi:)

Teraz z cora na rehabilitacji siedze, zaczely sie ferie, wiec mala ze mna w domu, duuuuuuuzo wymaga. A ja Ciągle bez sil :(
 
No właśnie miałam Was spytać czy na te prenatalne wchodzicie do gabinetu z chłopami? Nie wiem jak się zachować, bo jadę do lekarza, którego nie znam i nie wiem jakie zwyczaje tam panują. Żeby nie patrzył krzywo, jak się razem wpakujemy.
U mojego gina, mąż czeka na zewnątrz i lekarz go woła, kiedy ja już jestem gotowa przy aparaturze i oglądamy razem. Później zostaje już ze mną do końca.
Ja biore swojego od poczatku, niby to tylko usg.. zreszta to wkoncu tatus wiec lekarz nie ma nic za bardzo do gadania
 
No właśnie miałam Was spytać czy na te prenatalne wchodzicie do gabinetu z chłopami? Nie wiem jak się zachować, bo jadę do lekarza, którego nie znam i nie wiem jakie zwyczaje tam panują. Żeby nie patrzył krzywo, jak się razem wpakujemy.
U mojego gina, mąż czeka na zewnątrz i lekarz go woła, kiedy ja już jestem gotowa przy aparaturze i oglądamy razem. Później zostaje już ze mną do końca.

Ja idę na prenatalne do znajomego lekarza bywałam już tam. Maja świetne „zwyczaje” lekarz wychodzi na korytarz, podchodzi do pary wita się podaje rękę i zaprasza . Tak samo po badaniu . Odprowadza i się żegna . Powiem wam ze bardzo bardzo miło .
A do dziś byłam sama . Ale tylko dlatego ze uznałam ze bez sensu żeby brał wolne bo jemu ciężko takowe w środku tygodnia bo jest poza PL . Ale teraz jedzie ze mną . Praca poczeka.

A tak to zamierzam się „pośmiać” z chłopa i będzie miał baby shower [emoji23] nie pozna płci na wizycie :) chciał mnie namawiać na „czekanie z wiedza do porodu” to będzie miał czekanie :)
 
No właśnie miałam Was spytać czy na te prenatalne wchodzicie do gabinetu z chłopami? Nie wiem jak się zachować, bo jadę do lekarza, którego nie znam i nie wiem jakie zwyczaje tam panują. Żeby nie patrzył krzywo, jak się razem wpakujemy.
U mojego gina, mąż czeka na zewnątrz i lekarz go woła, kiedy ja już jestem gotowa przy aparaturze i oglądamy razem. Później zostaje już ze mną do końca.
Kurczę źle mu się kliklo i to co Tobie chciałam odpisać odpisałam kilka postów nizej. Ja wchodzę z mężem zawsze aczykokwiek wiem że są jeszcze gabinety gdzie to popularne nie jest. Nawet jakby tak było w tym gabinecie to się tym nie przejmuj i z nim wejdź:)).
 
reklama
Niestety, niedokladne zdjecie :(
IMG_20190129_140223.jpg
A to moje szczęście :) jak myślicie chlopiec dziewczynka? Okaze sie moze w czwartek :)
 
Do góry