reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Nie:) ale pierwszy raz taka długa przerwa hehe...tydzień temu moje dziecię miało 21 mm i serduszko pięknie biło:)

Czytam twój post i u mnie tez teraz długa przerwa, jestem na forum nowa wiec dobrze poczytać i podzielić się swoimi doświadczeniami. Ostatnia wizytę miałam 10 stycznia i wszystko było dobrze a teraz dopiero 7 lutego
 
reklama
Uspokoić nerwy ... to trzeba by chodzić co max tydzień [emoji23][emoji23] . Ja mam 5 prenatalne i potem 20 . I zobaczymy coś mi się wydaje ze tez wydłuży ten czas , bo już ostatnim razem chciał bym była po miesiącu :) raczej ze względu na mnie chodzę co 2 tyg .


Co uważacie o wczesnych ruchach , czuciu ruchów bo ze dzieciaki fikają to wiadomo :) ja w 2 ciąży coś tak czułam w 13 tc . Potem w 16 już porządnie.

No właśnie mi się wydaje, ze już poczułam jakieś smyranie od środka. I sie zestanawiam czy to na pewno byly ruchy dzidzi. W pierwszej ciąży dużo później.
 
Uspokoić nerwy ... to trzeba by chodzić co max tydzień [emoji23][emoji23] . Ja mam 5 prenatalne i potem 20 . I zobaczymy coś mi się wydaje ze tez wydłuży ten czas , bo już ostatnim razem chciał bym była po miesiącu :) raczej ze względu na mnie chodzę co 2 tyg .


Co uważacie o wczesnych ruchach , czuciu ruchów bo ze dzieciaki fikają to wiadomo :) ja w 2 ciąży coś tak czułam w 13 tc . Potem w 16 już porządnie.
O ja :) 13 tydzień to wcześnie jeszcze nie słyszałam żeby ktoś tak czuł super jak da się tak wcześnie hihi bardziej wiadomo że wszystko dobrze jak ten ludzik się ruszam i czuć :)

Wiecie jak jest ułożone Wasze łożysko? Ja mam na przedniej ścianie macicy i wyczytałam na necie że to jest dobre ułożenie łożyska ale słabiej czuć ruchy także zobaczymy jak to będzie :)
 
Ja czuję bąbelki, ale nie jestem pewna czy to ruchy, tym bardziej że to pierwsza ciąża. Ja mam ułożone na tylniej ściance. :)
Pożyjemy zobaczymy. Ja ze względu na tą przegrodę będę chodziła częściej na wizyty... Z jednej strony super, ale z drugiej martwię się jeszcze bardziej, to okropne. :(
 
No ja właśnie chuda byłam i jestem wiec tak trochę czekam. Na pewno były to ruchy , choć takie fajne to dopiero w 16 tc jakoś . Teraz zobaczymy. A bąbelki tez czuje :)
 
Uspokoić nerwy ... to trzeba by chodzić co max tydzień [emoji23][emoji23] . Ja mam 5 prenatalne i potem 20 . I zobaczymy coś mi się wydaje ze tez wydłuży ten czas , bo już ostatnim razem chciał bym była po miesiącu :) raczej ze względu na mnie chodzę co 2 tyg .


Co uważacie o wczesnych ruchach , czuciu ruchów bo ze dzieciaki fikają to wiadomo :) ja w 2 ciąży coś tak czułam w 13 tc . Potem w 16 już porządnie.
Ja jeszcze nie czuje ruchów. Tak przynajmniej mi się wydaje że to jelita A nie dzidzia [emoji6]
Zresztą lekarka mi mówiła że łożysko idzie na przednią ścianę A znajoma położna mówiła mi że mogę przez to później czuć ruchy
 
O ja :) 13 tydzień to wcześnie jeszcze nie słyszałam żeby ktoś tak czuł super jak da się tak wcześnie hihi bardziej wiadomo że wszystko dobrze jak ten ludzik się ruszam i czuć :)

Wiecie jak jest ułożone Wasze łożysko? Ja mam na przedniej ścianie macicy i wyczytałam na necie że to jest dobre ułożenie łożyska ale słabiej czuć ruchy także zobaczymy jak to będzie :)
Mam też tak właśnie ułożone jak ty
 
reklama
Jutro wracam do pracy po miesięcznej opiece. Tak mi sie nie chce rano wstawać o 5.30 I szykowac corek do szkoly i przedszkola [emoji852]
Ale kilka dni popracuje i wprawie się w ten rytm i będzie ok.
 
Do góry