reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
O jakie miłe wiadomosci :) dobrze slyszec :*
Cześć dziewczyny,
Ja byłam na prenatalnych dziś. Nie zauważono żadnych nieprawidłowości, a dzidzi rośnie i ma się dobrze. Tylko płci nie chciało pokazać..

Nie dam rady przeczytać wszystkiego, zmiotłam posty okiem i widzę też złe nowiny u niektórych z Was :( Niestety wiem co znaczy utrata ciąży, dlatego łza mi się kręci jak czytam, że ktoś to teraz musi przeżywać. Bardzo mi przykro. Ściskam Was mocno.

A do tych z Was, które czekają na wizyty, chciałabym tylko powiedzieć, aby się nie stresować i nie wkręcać sobie złych myśli. To niczego dobrego nie przynosi. 2 trymestr już tuż tuż. Wiem, że to nie do końca się sprawdza, ale mówią ,że jak o czymś dużo myślisz to właśnie to przyciągasz, a więc myślcie pozytywnie na wszelki wypadek :*
 
Frambuesa - super że wszystko gra po wizycie odrazu lżej na sercu :)

Paulina a czemu Ty musisz czekać na telefon w sprawie wizyty? Wiem durne pytanie heheh ale ciekawi mnie ze znasz dzień wizyty a jak mogą ustawiać godzinę tego samego dnia? A jak mąż ma załatwić wolne czy cokolwiek żeby też pojechać? Toż to nie poważne tak znienacka :p

Ruszył mój zaladek tak się martwiłam że jeść mi się nie chce jak Wam rano pisałam tak dziś ciągle jestem głodna najlepiej non stop mialabym coś w buzi haha
 
W sensie chodzi ci, że mam ujemne, że nie przechodziłam? No zobaczymy co lekarz powie pewnie za kilka tygodni do powtórzenia ;) teraz to co ja mogę ? Myć owoce, warzywa, unikać kotów i tyle ;)
Wyniki masz prawidłowe. Dokładnie jak piszesz, myć wszystko co ląduje w buźce. Ja mam co najmniej jednego kota przez całe życie, zwykle są dwa. Niektóre sypialy że mną w łóżku. I to koty które większość dnia są na dworze i latają po okolicy. A ja nie miałam toxo i tak też zostanie mam nadzieję to rzadka choroba
 
Powiem Wam dziewczyny, że coraz bardziej kusi mnie L4 od piątku, ale nie chciałabym tak nie ładnie postąpić szczególnie, że nie muszę brać eh
 
reklama
Hej kochane :) jestem już na oddziale potwierdzone poronienie więc jutro rano zabieg. Dwa puste pęcherzyki także o tyle jest mi trochę łatwiej że nie było zarodków. Muszę się zastanowić nad tym co w tej całej układance jest nie tak że drugi raz w ciągu pół roku kończy się zabiegiem. Życzę wam powodzonka super dzieciaczków i jak najmniej stresu trzymajcie się buziaki
 
Do góry