reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

@paulina1994 no oczywiście rozumiem, każdy ma swoje zdanie w tej kwestii, każdy zna różne przypadki i robi według siebie :)
Niestety w diagnostyce nie da się na stronie sprawdzić ceny, a w alab nie robi chyba. W poniedziałek będę wiedziała ile kosztuje, pozostałe bez moczu, morfo, glukozy kosztują około 180 zł łącznie w diagnostyce.
Te ceny, które są obok to właśnie z Diagnostyki Ostrów Wlkp, ale skoczę do laboratorium w szpitalu podobno najtaniej, parze na te inne cenniki u mnie i kiła 7 zł ale nie wiem czy to inne badanie bo taka rozbieżność ?
 
reklama
Hejka Dziewczyny! Ja jutro rano mam wizytę i juz mam lekki stresik.
Jeju - zjadłabym cały tort i karton ciastek... buuu :o:sad:
Raz możesz :p ja właśnie zjadłam zwykła pszenną kajzerkę z nutellą :p możecie mi wierzyć albo nie, ale ja przed ciążą jadłam zdrowo miałam chwilę słabości ale jadłam zdrowo, a teraz to jest kosmos to co ja jem :p
 
No właśnie to chyba samo to vdrl a tu masz jeszcze jakieś rprl. Nie wiem sama, u nas przy szpitalu też diagnostyka więc wybór marny, wszystkie ceny w alab są właściwie takie same więc nie ma co wymyślać chyba.

@Alexa1905 trzymam kciuki, nie stresuj się, będzie dobrze! [emoji1695]
 
No właśnie to chyba samo to vdrl a tu masz jeszcze jakieś rprl. Nie wiem sama, u nas przy szpitalu też diagnostyka więc wybór marny, wszystkie ceny w alab są właściwie takie same więc nie ma co wymyślać chyba.

@Alexa1905 trzymam kciuki, nie stresuj się, będzie dobrze! [emoji1695]
No ale to jak by u mnie w Diagnostyce wyszło 180 zł to ja bym była zadowolona a u mnie wychodzi ponad 360 zł z morfologia, moczem i glukoza gdzie te 3 ostatnie badania w sumie może 20 zł
 
Raz możesz :p ja właśnie zjadłam zwykła pszenną kajzerkę z nutellą :p możecie mi wierzyć albo nie, ale ja przed ciążą jadłam zdrowo miałam chwilę słabości ale jadłam zdrowo, a teraz to jest kosmos to co ja jem :p

Nie moge niestety. Nie dość, ze mam cukrzycę to jeszcze uczulenie na pszenice, żyto i owies. Moje menu jest skomplikowane, a rzeczy, które moge jest niewiele. :sad: ale już znalazłam przepis i jutro upiekę sobie ciasteczka z owocami :D8-)
 
Nie moge niestety. Nie dość, ze mam cukrzycę to jeszcze uczulenie na pszenice, żyto i owies. Moje menu jest skomplikowane, a rzeczy, które moge jest niewiele. :sad: ale już znalazłam przepis i jutro upiekę sobie ciasteczka z owocami :D8-)
Współczuję :( ale przynajmniej na takiej diecie będziesz szczupła a nie tak jak Ja jak świnka Peppa ;p
 
No właśnie to chyba samo to vdrl a tu masz jeszcze jakieś rprl. Nie wiem sama, u nas przy szpitalu też diagnostyka więc wybór marny, wszystkie ceny w alab są właściwie takie same więc nie ma co wymyślać chyba.

@Alexa1905 trzymam kciuki, nie stresuj się, będzie dobrze! [emoji1695]

Dzięki za kciukaski. Mam nadzieję, że jutro będę mogła się podlchwalic fotka mojej kijaneczki:)
 
reklama
Do góry