reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

No dobrze dziewczyny. To piszcie jak tam u was?
Mnie orzeziebiebie rozłożylo już definitywnie. Leżę dziś w łóżku od rana. Tylko córkę do przedszkola zaorowsdzilam.
Jeśli chodzi o moją ciążę ewentualna to już na chłodno. I cóż... Rozsądek mi podpowiada że nie tym razem. Ale to nic. Będziemy się starać dalej.

Trzymam kciuki, żeby to jednak było to :)
Ja dziś leżę tak jak wczoraj ze względu na plamienie. Dziś już się nie pojawiło i mam nadzieję, że więcej nie będzie...
 
reklama
O ilez osób nam dzisiaj doszlo. Gratuluję i witam wszystkie przyszłe mamusie [emoji6] ja się cieszę że dzisiaj piątek bo w pracy ok 14 to ziewam jak najeta i strasznie boli mnie kręgosłup
 
Jak byłam w pierwszej ciąży to też trafiłam na forum gdzie razem z kobietami z podobnym terminem porodu wymienialysmy doświadczenia. Na fb przeszlysmy gdzies pół roku po porodach.
I to było dobre. Bo w ciąży na forum wolniej. A na fb już z dziećmi to szybko i zwięźle
 
Ja dziś miałam tak ciężki dzień i tak zostałam przewalcowana przez pacjentów, ze juz pod koniec zmiany to myslalam ze się rozpłaczę :(
Staram sie zawsze być mila, pogodna, a przede wszystkim być profesjonalistką, ale i tak pacjent potrafi nastraszyc że skargę na mnie napisze. Bo tak, dla zasady, bo ma zly dzien i dużo wolnego czasu i chce naprzykrzyć innym życie. Ehhhh..
 
Dziewczyny dziś wizyta, setki myśli, pewnie dziś jeszcze nic nie zobaczę, ale oby nie usłyszeć złych informacji ! Same czarne myśli zero wiary w to, że będzie dobrze chociaż tak bardzo bym chciała ! Trzymajcie kciuki :)
 
Nerwy to najgorszy doradca :(
Oowodzenia

Kom mi soe psuje więc ekran wpisuje dziwne rzeczy i mimo moich orob poprawienia nie daje sie. Więc z góry przepraszam za słowa bez literki P, L oraz A.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry