reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Witam mamucie;)
Dzisiaj wizyta o 16:00 ;)
Odnośnie badań prenatalnych, w województwie opolskim robią wszystkim kobietą na NFZ. Wszedł program Mama na tak czy coś takiego :p zapisałam się na 31.01.

Mam pytanie, czy Wy tez ciągle wymiotujecie? Ja codziennie, zjem obiad od razu lecę, od rana,aż pójdę spać mdli mnie. Faktycznie jestem już wycieńczona tymi wymiotami, padam dzisiaj..,. A do 15:00 w pracy :(
 
reklama
Witam mamucie;)
Dzisiaj wizyta o 16:00 ;)
Odnośnie badań prenatalnych, w województwie opolskim robią wszystkim kobietą na NFZ. Wszedł program Mama na tak czy coś takiego :p zapisałam się na 31.01.

Mam pytanie, czy Wy tez ciągle wymiotujecie? Ja codziennie, zjem obiad od razu lecę, od rana,aż pójdę spać mdli mnie. Faktycznie jestem już wycieńczona tymi wymiotami, padam dzisiaj..,. A do 15:00 w pracy :(

Super, że maja u ciebie taki program. Tylko korzystać! [emoji173]️

U mnie tylko delikatne mulenie. Dziś chwyciło mnie w Biedronce podczas zakupów. Fuj!
 
reklama
Do góry