reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Ja jestem w 42-3 dc, jedna aplikacja pokazuje tp na 20, druga na 26. Odczuwałam ból piersi, ale oprócz tego żadnych objawów, trochę się obawiam że coś jest nie tak bo teraz nawet tego bólu nie ma... We wcześniejszej ciąży która poroniłam (41dc) też tak miałam. Dziewczyny które są już mamami, miałyście też tak? Wizytę mam 7stycznia. Boję się że nie doczekam.
Każda ciąża jest inna, mogą być totalnie różne objawy. Co do piersi to gdzieś wyczytałam, że @martoosia04 nie ma objawów 'w piersiach' . ;) Moje póki co też takie nie bolące, ale nie mówię, że jeśli nie bolą to nie jestem w ciąży. Przekonam się w środę, może też leć w środę na betę i wszystko będzie jasne. :) A co do aplikacji to się nimi bym nie sugerowała, lekarz Ci powie orientacyjnie termin porodu. :)
 
reklama
Ja jestem w 42-3 dc, jedna aplikacja pokazuje tp na 20, druga na 26. Odczuwałam ból piersi, ale oprócz tego żadnych objawów, trochę się obawiam że coś jest nie tak bo teraz nawet tego bólu nie ma... We wcześniejszej ciąży która poroniłam (41dc) też tak miałam. Dziewczyny które są już mamami, miałyście też tak? Wizytę mam 7stycznia. Boję się że nie doczekam.
Mnie w poprzedniej ciąży bolały piersi, jak przestały to ciąża obumarła, ale na forum było mnóstwo osób z identyczną sytuacją i w tym momencie mają zdrowe dzieciaczki więc nie ma znaczenia, znam też takie, które wymiotowały niewiadomo co jeszcze a niestety...,więc reguły nie ma może nas tylko uratować spokój i oby na wizycie usłyszeć dobre wieści ! [emoji4]
 
Dziewczyny, macie jakieś fajne, proste przepisy jak zrobić łososia? ;) Nigdy nie robiłam a ostatnio mi się bardzo zachciało i zastanawiam się jak go przyrządzić. :p
 
Hej dziewczyny! Na wstępie chcę pogratulować Wam wszystkim! Przybywam do Was ponieważ dzisiaj ujrzałam bladziutki pozytyw na teście. ;) Aż nie chce mi się w niego wierzyć, mieliśmy zacząć starania ponownie od czerwca najwcześniej... Póki co nie podskakuję z radości, w środę polecę na betę się przekonać czy to prawda. A coś o mnie... Niektóre z Was mnie znają, inne kojarzą. ;) Mam 21 lat, w 2015 roku miałam być również sierpniową mamą ale niestety to była ciąża pozamaciczna, w październiku tego roku poroniłam w 6tc i było podejrzenie zaśniadu, aczkolwiek wszystko się oczyściło, śladu bo becie nie było już dwa tygodnie po poronieniu. Wcześniej nie chciałam co najmniej do czerwca zachodzić w ciążę, ale po dzisiejszym teście, marzę tylko o jednym - żeby wszystko już było w porządku, niech już się potwierdzi ten test. Już miesiąc temu umówiłam się do ginekologa na kolejną wizytę 10 stycznia, więc chciałabym zobaczyć już kropeczkę... Pierwszy raz w życiu ujrzeć na USG naszą fasoleczkę. Mąż podchodzi póki co sceptycznie, nie chce wierzyć. Dzisiaj jest 48dc więc prawdopodobnie będzie to ciążą z późnej owulacji.
Witaj Migdalove i gratuluję! :)
 
Kciuki się przydadzą. ;) Zainstalowałam sobie apkę ciążową, i wg OM jestem w 7tc (6+4). ;)

No to pięknie moje Kochane wypadałoby na to że masz termin porodu dwa tygodnie przed moim. Trzymam kciuki żeby druga kreseczka faktycznie okazała się szczęśliwa kreską. Jak tylko będziesz po wizycie szybciutko dawaj nam tu znać!
 
Każda ciąża jest inna, mogą być totalnie różne objawy. Co do piersi to gdzieś wyczytałam, że @martoosia04 nie ma objawów 'w piersiach' . ;) Moje póki co też takie nie bolące, ale nie mówię, że jeśli nie bolą to nie jestem w ciąży. Przekonam się w środę, może też leć w środę na betę i wszystko będzie jasne. :) A co do aplikacji to się nimi bym nie sugerowała, lekarz Ci powie orientacyjnie termin porodu. :)

Jeśli chodzi o piersi to na pewno nie bolały mnie przed zrobieniem testu. A na pewno nie w tak znaczny sposób który mógłby wskazywać że coś jest na rzeczy rzeczy. Dopiero teraz piersi są delikatnie obolałe i na pewno bardziej spuchnięte.
 
Jeśli chodzi o piersi to na pewno nie bolały mnie przed zrobieniem testu. A na pewno nie w tak znaczny sposób który mógłby wskazywać że coś jest na rzeczy rzeczy. Dopiero teraz piersi są delikatnie obolałe i na pewno bardziej spuchnięte.
U mnie z tym bólem to jest tak że jak przycisne piersi to dopiero wtedy mam lekki ból, ale na prawdę bardzo delikatny. Cały czas jakoś średnio wierzę temu testowi, chciałabym już środę. ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry