reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Klaudia super wieści.
Ja dziś nie pojadłam. Nawet ryba mi nie podeszła. Wiele rzeczy mnie odrzuca, a jeszcze tydzień temu tak nie było. Chyba weszłam w jakąś szczególną fazę ciąży. Zaraz zacznę 9 tydzień.
Jutro konkretne jedzenie to i może wieksza szansa, że zjem więcej.
Już nie pamiętam czy pisałam. Życzę Wam dziewczęta spokojnych, radosnych świąt Bożego Narodzenia. Jeśli jeszcze możecie jedzcie ile wlezie, bo niedługo podobnie jak u mnie może się to odmienić.
A ja zauważyłam, że mam teraz różne dni jednego dnia mdłości okropne, że śniadania nie zjem albo wzdęcia wieczorem wraz mdłościami okropne, drugiego dnia wszystko w porządku, raz piersi są bardzo tkliwe, a za chwilę nie bolą w ogóle i tak w kółko oszaleć można naprawdę...
3 stycznia zbliża się wielkimi krokami i z jednej strony cieszę się z drugiej zaś boje, normalnie już myślę jak patrzę na ten monitor i wyobrażam sobie albo fikajacego brzdąca z sercem albo...no właśnie i tego się boje najbardziej, niby wiem, że może być różnie, niby człowiek ma to w głowie, ale tak bardzo chcę żeby było tym razem ok! Cóż pozostaje mi nadzieja i wiara, że tym razem będzie szczęśliwe zakończenie ! :)
 
reklama
Super Dziewczyny. U nas jutro będzie dniem, kiedy powiemy mojej rodzinie. Miałam sto pomysłów jak to zrobić, a teraz się zaczynam stresować. Wszyscy przeżyli nasze 2 straty i bojęsię reakcji...
Mąż nie chciał na razie informować swoich, więc dzisiaj było bez spiny:)

Wesołych Świąt Kochane! Dużo zdrowia i ogroma pozytywnych myśli:) zdrówka dla Was i dzieciątek... i obyśmy razem dotarły do sierpnia ❤
 
Paulina, mam podobnie. Jednego dnia piersi bola mnie okropnie, a za kilka godzin prawie wogole. Ja mam wizyte 29.12 . My tez powiedzielismy wczoraj najblizszym. Wszytscy zadowoleni. Byly male wzruszenia :)
Z mdlosciami walcze. Mam je codziennie. Codziennie tez przynajmniej 2 razy wymiotuje:/ ogolnie na nic nie mam ochoty. Ale jesc cos trzeba.

Milegk dnia dziewczyny :)
 
Cześć dziewczyny.
Życze Wam, by dzisiejszy dzień był lżejszy w dolegliwości. Mnie na wieczór złapały mega wzdęcia :/ brzuch jak w 5 miesiącu [emoji23][emoji23] a wcale super dużo nie zjadłam.

Trzymajcie się. Powodzenia dla tych, które dziś ujawnią ciąże. Napiszcie jakie były reakcje!
 
IMG_3882.JPG
 
Paulina, mam podobnie. Jednego dnia piersi bola mnie okropnie, a za kilka godzin prawie wogole. Ja mam wizyte 29.12 . My tez powiedzielismy wczoraj najblizszym. Wszytscy zadowoleni. Byly male wzruszenia :)
Z mdlosciami walcze. Mam je codziennie. Codziennie tez przynajmniej 2 razy wymiotuje:/ ogolnie na nic nie mam ochoty. Ale jesc cos trzeba.

Milegk dnia dziewczyny :)
Mnie czasami "muli" ale nie wymiotowałam, a chyba wolałbym przynajmniej wiedziała bym że coś się dzieje, że dziecko rośnie, a tak człowiek się tylko nie potrzebnie zadręcza myślami, cóż ciężkie to życie ciężarnych [emoji14]
 
Hej dziewczyny! Na wstępie chcę pogratulować Wam wszystkim! <3
Przybywam do Was ponieważ dzisiaj ujrzałam bladziutki pozytyw na teście. ;) Aż nie chce mi się w niego wierzyć, mieliśmy zacząć starania ponownie od czerwca najwcześniej... Póki co nie podskakuję z radości, w środę polecę na betę się przekonać czy to prawda. A coś o mnie... Niektóre z Was mnie znają, inne kojarzą. ;) Mam 21 lat, w 2015 roku miałam być również sierpniową mamą ale niestety to była ciąża pozamaciczna, w październiku tego roku poroniłam w 6tc i było podejrzenie zaśniadu, aczkolwiek wszystko się oczyściło, śladu bo becie nie było już dwa tygodnie po poronieniu. Wcześniej nie chciałam co najmniej do czerwca zachodzić w ciążę, ale po dzisiejszym teście, marzę tylko o jednym - żeby wszystko już było w porządku, niech już się potwierdzi ten test. Już miesiąc temu umówiłam się do ginekologa na kolejną wizytę 10 stycznia, więc chciałabym zobaczyć już kropeczkę... Pierwszy raz w życiu ujrzeć na USG naszą fasoleczkę. Mąż podchodzi póki co sceptycznie, nie chce wierzyć. Dzisiaj jest 48dc więc prawdopodobnie będzie to ciążą z późnej owulacji.
 
Hej dziewczyny! Na wstępie chcę pogratulować Wam wszystkim! Przybywam do Was ponieważ dzisiaj ujrzałam bladziutki pozytyw na teście. ;) Aż nie chce mi się w niego wierzyć, mieliśmy zacząć starania ponownie od czerwca najwcześniej... Póki co nie podskakuję z radości, w środę polecę na betę się przekonać czy to prawda. A coś o mnie... Niektóre z Was mnie znają, inne kojarzą. ;) Mam 21 lat, w 2015 roku miałam być również sierpniową mamą ale niestety to była ciąża pozamaciczna, w październiku tego roku poroniłam w 6tc i było podejrzenie zaśniadu, aczkolwiek wszystko się oczyściło, śladu bo becie nie było już dwa tygodnie po poronieniu. Wcześniej nie chciałam co najmniej do czerwca zachodzić w ciążę, ale po dzisiejszym teście, marzę tylko o jednym - żeby wszystko już było w porządku, niech już się potwierdzi ten test. Już miesiąc temu umówiłam się do ginekologa na kolejną wizytę 10 stycznia, więc chciałabym zobaczyć już kropeczkę... Pierwszy raz w życiu ujrzeć na USG naszą fasoleczkę. Mąż podchodzi póki co sceptycznie, nie chce wierzyć. Dzisiaj jest 48dc więc prawdopodobnie będzie to ciążą z późnej owulacji.
Trzymam kciuki :) a jak się czujesz?
 
reklama
Trzymam kciuki :) a jak się czujesz?
Raczej nie ciążowo. ;) Jestem w ogromnym szoku i nie dowierzam co dzisiaj zobaczyłam. A tak fizycznie - cholernie mi się spać chce i to tak od paru dni, aczkolwiek też jestem meteopatą więc roztopy i brak słońca tak na mnie działa. ;) Czuję podbrzusze od wczoraj takie ciężkie, ale nie boli więc też nie czuję się jakoś na @. Po za stanem zombie to czuję się całkiem dobrze. :D
 
Do góry