reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Ja pożarlam 5 i padłam, tzn. Poszłam spac. Teraz sie czuje koszmarnie obzarta. Ciekawe, czy mnie w nocy jak zwykle głód obudzi :-D

Margo jest tłusty czwartek, wiec masz prawo zjeść tyle pączków, na ile Ci rozcigliwosc żołądka pozwala ;-)
 
reklama
Hej Dziewczyny,

Aaale mi zorbilyscie smaka na paczki, w Anglii sa beznadziejne wiec nawet nie kupowalam, a zbyt leniwa jestem zeby piec, i tak by mi pewnie nie wyszly. Musialam sie zadowolisc bulka z dzemem, ale to nie to samo :-)

U mnie waga o 1kg w gore (prawie 58kg:/ przy 170) a to dopiero poczatek...

Bylam dzis na USG i moje szczescie ma juz 5.6cm! Machalo radosnie wszystkimi odnozami:-) Wszelkie pomiary w normie. Zrobilam tez Papp-e. Postaram sie pozniej wrzucic fotke. Male ma dziwnie, nieproporcjonalnie dlugie nogi (nawet polozna na USG zwrocila uwage), ale to chyba nie jest powod do zmartwien:-) Choc nie wiem po kim by to mialo, heh

Milego wieczoruu! A ja dalej mysle o paczku;-)
 
alitka ja dzis tez na genetycznym byłam i moja dzidzia ma dokładnie tyle samo co twoja:))) dopiero po dawce paczków chyba się uspokoiło hehehe ile czekasz na wynik z krwi?
 
No to skoro się spowiadamy z wymiarów to i ja się zwierzam, że mam obecnie wagę 49kg przy 167 wzrostu, przed ciążą miałam 58kg :-D może o poranku po dzisiejszych pączusiach przybędzie mi ze dwa kilo :)
 
Kicia super, że dzidzia jest zdrowa :-)
Ja schudłam 3 kg i ważę 55 kg przy wzroście 165 cm.

Miałam mieć dziś wizytę u lekarza i d...bo się okazało, że rejestratorka się pomyliła i zapisała mnie do złego. Wizyta we wtorek i chciałabym, żeby mąż zobaczył maleństwo.

Ja na etacie, ale dziś zaczęłam się poważnie zastanawiać nad L4, przyczepiła się do mnie taka jedna i chyba przez 3 godziny dzwoniła z pretensjami i w końcu wyprowadziła mnie z równowagi, tak, że mnie brzuch zaczął boleć i zaczęłam się martwić o maleństwo i zastanawiać czy jest sens.
 
kicia - super:))) Gratuluje w takim razie! To jedziemy na tym samym wozku ;-)

W sumie nie wiem kiedy maja byc wyniki krwi, tutaj nie mozna ich samemu odebrac. Za dwa tygodnie mam spotkanie z polozna (tu polozna a nie lekarz prowadzi ciaze), ktora bedzie miala wszystkie wyniki. Ale podobno jak wynik nie bedzie w normie to maja sie szybciej ze mna skontaktowac. Przeziernosc wyszla w normie, wiec jakos nie bede o tym zbyt duzo teraz myslec.

Margo - ale z Ciebie chudzina! Choc troche zazdroszcze ujemnych kg:)

Moglybyscie mi przyslac jakiegos paczka z PLu!
 
Ostatnia edycja:
u mnie wynik ma przyjsc meilem w ciagu 14 dni więc poczekam cierpliwie a co do pączków to miałam takiego głoda wracając z usg że kupiłam chyba z 15 zjadłam 2 bo mnie zmuliło reszta została chętnie oddam hehehe
 
Dobry wieczór!
...po małej przerwie, powolutku nadrabiam...widzę parę nowych ników- na razie nie ogarniam jeszcze kto jest kto, ale postarm się to zmienić. Witajcie więc dziewczynki!

Ja wciąż pracuje i "planuje" do końca kwietnia jakoś, ale wszystko wyjdzie w praniu, bo w poprzedniej ciązy tez tak planowałam, a potem z dnia na dzień musiałam iśc na zwolnienie ze względu na skracająca się szyjkę i skurcze....

Waga...dla mnie temat tabu:szok: bo ja w przeciągu roku poprzedzającego tę ciąże to schudłam 17 kg, potem przyztyłam ponad 10:zawstydzona/y: i teraz znów waga ciężka 82 kg przy 168:cool: ale wiem jak schudnać, więc mam nadzieję, że drugi raz dam radę...ale to potem;-)

Kaciabp i Alitka gratuluję udanych wizyt!:tak:

Ja dzisiaj 2 pączki i jeszcze dwa czekają na kolację:zawstydzona/y: a oprócz tego robiłam sama oponki i mąz twierdzi, że wyszły super i że niepotrzebnie te pączki kupował:-D
 
reklama
Z okazji tłustego czwartku zjadłam właśnie kanapeczki ze swojskim boczkiem wędzonym i kiełbasą :-D rodzice świeżutkie mi przywieźli.To tak odnośnie tej wagi hehe.Ja przytyłam od początku ciąży 2 kg w tym momencie jest 56 kg.Ja też po poprzedniej ciąży się odchudzałam przez dłuższy czas ale udało się i zrzuciłam jakieś 10 kg.Tak jak już wcześniej pisałam chciałabym mniej przytyć w tej ciąży,ale czuje że się nie uda.Oj tam po ciąży się zrzuci a teraz trzeba jeść na zdrowie i dla malucha ;-) tak sobie właśnie tłumacze...
zaczarowana kaca pijackiego mieć nie możemy to chociaż moralnego będziesz miała :-D daj spokój co tam 3 pączki ja też 3 zjadłam więc nie czuj się osamotniona :tak:
Aleksandra no no ja ci dam blond!Oczywiście żartuje wiem o jaki typ ci chodzi :tak:
Iza gratuluje pączusiów ja to do kuchni 2 lewe ręce mam,ale nie poddaje się i nadal próbuje coś kuchcić :-p
alitka, kicia gratuluje wizyty
Margo no to wychodzi na to że niezłą dietke ci dzidzior zafundował :tak:
Marzycielka niech to babsko myszy zjedzą :wściekła/y:
Loleczka witam po przerwie,jak tam zdrówko i objawy?
Mojemu dziecku włączyły się jakieś piski i chodzi i non stop piszczy,niech chlop lepiej szybko wraca bo wojna zaraz będzie :szok:
 
Do góry