reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

czesc:) ja juz po wizycie - usg genetyczne:) lekarz mówił że wszystko ok dzidziol ma 5.6cm i jest baaaardzo ruchliwy pomierzylismy wszytsko oprócz kości nosowej bo mimo że zrobilismy sobie 20 minut pauzy to i tak nie chciał się bąbel ustawić tak żeby było wygodnie do pomiarów:((( w drodze zastała nas śnieżyca więc lekarz śmiał się że dziecko się ślizga i fikołkuje bo się cieszy:)dopiero po godzinie zbadalismy przyzierność ale i tak niedokładnie bo głowa była wygięta - cóż za rogata duszczka!!! na kość nosową jedziemy jeszcze we wtorek może się uda:) na wyniki z krwi mam czekac 2 tyg ale najważniejsze że wynik okreslono jako dobry i tego się trzymam:))))))))))
 
reklama
To ja chyba największa, bo przed ciążą prawie 91kg przy wzroscie 162... :no::no::no:
No ale liczę na to że małe będzie wyżerać nagromadzone latami zapasy :dry:
 
Agacia - ja też mam taką nadzieję, hihihi :-D jednak nastrój pączkowy mi się udzielił i właśnie zjadłam pączka:-D
 
Normalnie nie można na chwilę wyjść z domu, bo już mam kilka stron do przeczytania :-D

Ja też się przyznaję, że od stycznia jestem na L4 ;-)

Co do wagi, to mi dziś pokazała 20 deko na plusie :-) Ale jak znam życie, to teraz się zacznie. Liczę, że uda mi się nie dobić do 70....Poprzednio zatrzymałam się na 66. Teraz ważę 55 i mam 168 wzrostu ;-)

Margo - co za pytanie :-D Jak Ci smakuje i dobrze się po tym czujesz to możesz zjeść i 10 :-D
 
kiciabp super, że z maluszkiem wszystko dobrze!

Margo jeeedz, na zdrowie :)

a ja od początku ciąży jestem 80 dkg na plusie :) więc jak narazie nie jest źlee :-)
 
mi cos moje paczki cienko wyrosly :/ jutro chyba pojde do sklepu obok na 5min po prawdziwe drozdze bo na tych suchych to mozna sobie jedynie placki z jablkiem zrobic heh :/

margo skoro paczki zostaly w brzuchu to ty sie powinnas na diete paczkowa przerzucic :D
 
Dobry wieczór dziewczynki:-) Nareszcie chwila dla lenistwa i mogę Was podczytać. Wstyd się przyznać, ale zjadłam dzisiaj trzy pączki:szok: Będę miała kaca moralnego przez tydzień:-D. A
Ja z tych też nie najmniejszych, wzrost 173, waga na dziś 72:szok: ŁOo matko! Boli nawet jak to piszę, a tu jeszcze z 10 kilosów trzeba dołożyć....
Kicia, super, że dzidzia zdrowa.:-)
 
Dobry wieczór, ja jestem już zupełnie upadła dzisiaj. Jeszcze musiałam przejąć część spraw za który miała być odpowiedzialna pewna blond lala (chodzi mi raczej o podejście nie kolor włosów, wiecie co mam na myśli), mało tego musiałam jeszcze poprawiac jej tłumaczenie kur....! :wściekła/y: Jak tylko to się skończy to wysyłam się sama na l4, no, ewentualnie jakieś małe rzeczy mogę robić.

Na nic nie miałam czasu, nawet nie zjadłam pączka, nawet takiego tutejszego z kardamonem, blee.

Moja waga, o dziwo nadal się nie rusza, tak już dawno na -4 się zatrzymała. Chyba idę oglądać jakieś głupoty w tv bo Wałbrzych się buntuje;-). Miłego wieczoru.
 
Ostatnia edycja:
reklama
562989_4918436991378_242891483_n.jpg
pozazdroscilam wam paczkow :-) nie sa takie jak prawdziwe z cukierni ( moje wyszly ciezkie i bez nadzienia) ale napewno maja tyle samo kalorii, takze lacze sie z wami w bolu !!! (tylko podczas smazenia zdegustowalam 3 hihi)
 
Do góry