reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pielęgnacja i opieka nad naszymi maluszkami

reklama
w tym temacie...od miesiąca używam do mycia ( oprócz emolium) płynu do mycia ciala i włosów firma AA Ja i MAMA. wczoraj w aptece widziałam jakiś krem nawet na ciemieniuchę...jest na ich stronę opisany Kosmetyki AA: Ja i Mama żadnych sensacji negatywnych nie było więc chyba ok...iincyh rzeczy nie kupowałam jeszcze.
dla siebie kupiłam jakiś szampon z Ziajki na wypadanie włosów między innymi po porodzie ( przez hormony) zobaczę co to warte...
 
ja do tej pory stosowałam tylko oliatum, mam jeszcze jedną nieotwieraną dużą butelkę płynu do kąpieli, ale jak tak was poczytałam to pobiegłam dziś po hippa. Zacznę go używać do kąpieli, bo jeszcze dziecko przyzwyczaję do emolientów i będzie takie samo jak ja (mogę używać tylko LA ROCHE serii TOLERANR TEINT - bo wszystkie inne, tańsze hipoalergiki mnie uczulają)
 
a u nas sie sprawdzil Ballaneum jest tanszy od Oliatum i wydaje mi sie ze faktycznie ta skora u Marcela byla nawilzona.Ciekawy ten blog sroki kurcze a ja ostatnio kupilam 12 paczek za 40zł pampers sensitive:( no coz musze je zuzyc i te lidlowskie kupowac ostatnio je uzywalam i byly ok:)tylko troszke suche sie robily ale polozylam do gory nogami i wszystko bylo ok:)))A my chyba bedziemy tez hippa uzywac:)
 
hehe, a ja teraz do kąpieli głównie wodę używam:-D i mydełko Nivea Baby. Na pups wieczorem Bephanten i wsio.

Ze wstydem muszę się tylko przyznać, że nie potrafiłam zrezygnować z mokrych chusteczek :-( Używamy pampers sensitive.
 
ja też używałam bo juniorek robił kupę praktycznie regularnie co 1,5h:-)
teraz robi 2-3 na dzień więc nie kremuję pupki :-D, chyba, że mu się zaczerwienia bo zjem za dużo nabiału (wtedy jego kupki są ostrzejsze)
 
reklama
dziewczyny mam mały problem z Bartusiem... wasze maluszki pchają do buźki całe rączki, a ten mój upodobał sobie jednego paluszka. Od jakiegoś tygodnia zamiast smoczka bierze do buzi kciuk, nawet jak zabieram i podaję smoka, to zaraz wypluwa i znowu tego paluszka ssie... taki samouspokajacz. Tylko, że ja pamiętam kuzyna, który tak namiętnie ssał palca i później miał go jak podeszwę:baffled:
Co robić? Takiemu maluchowi to nawet nie bardzo czymś smarować tego palca...:confused:
 
Do góry