reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pielęgnacja i opieka nad naszymi maluszkami

Kruczka - ja smaruję właśnie linomagiem, podczas kąpieli myjemy płatkiem kosmetycznym z mydłem bo ciężko schodzi, a potem wieczorem albo rano bo lepiej widać wyczesuję szczoteczką do włosów i ładnie odchodzą całe płatki. Niektórzy wyczesują przed kąpielą bodajże, ale ten krem jest za gęsty i nie miałabym czym wyczesać:-D
 
reklama
Kruczka, na godzinę przed kąpielą sporo oliwki wetrzeć w głowe i zostawic do wsiąknięcia potem wyczesać i umyć. My pozbyliśmy sie ciemieniuchy po ostatnim wyjeździe do Wrocka, mała się tak spociła,że ciemieniuchę wyczesałam bez oliwki :-D
 
ja po uważnym przeczytaniu pani Sroki :-), dałam mężowi do zużycia wszystkie Nivee, J&J,Mustelle i zaopatrzyłam się w BeabyDream z Rossmana, zostawiłam tylko (pomimo niezbyt entuzjastycznej opinii Sroki) krem F18 do pupy, sprawdził się-więc zostaje
 
Karenka u mnie tez nivea stoi i czeka na zuzycie przeze mnie ;-) Mam tez płyn z babydreama ale nie pachnie tak ładnie jak hipp:-D stad tez uzytkujemy hippa:tak:

Kruczka ja na uporczywa ciemieniuche polecam olejuszke ze skarbu matki.

u nas do kapieli hipp, po kapieli mleczko pielegnacyjne hipp, na pupe przewaznie nic, po kapieli smaruje bephantenem, ew. czasem rano posmarujemy babydreamem niebieskim.

co do chusteczek to mi sie spodobały dady premium newborn i ostatnio rzucili w biedronie 3pak chusteczek fitti za 9.99 i wziełam, tez okazały sie fajne ładnie pachna i nie maja alkoholu, pegów i parabenów...
 
ja mam tylko problem, bo Leoś ma taką hmmm....jakby troszkę inną, nie całkiem szorstką skórkę na wysokości żeber na brzuszku i na kolankach :-(
 
Karenka - chyba wiem o co chodzi, bo my mamy taką skórkę na stopach...

Pscółka - skórka powoli się poprawia, dlatego chcę powoli przestać używać emolientów. :-D te stopy są własnie najgorsze.

A Małego znowu coś wysypało na brzuszku, muszę wczorajsze posilki swe przeanalizować. :)

A tak w ogóle tych kosmetyków jest za dużo i nie wiadomo, co wybrać. Będe chyba wierna Nivea Baby i Hipp :-)
 
czekolada - aż sprawdziłam na stronie producenta i faktycznie od 1 miesiąca, coś musiało się zmienić bo wydaje mi się, że w kwietniu było od 6:-D
 
reklama
Do góry