reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Ja też jak jestem zajęta to praktycznie nie odczuwam tych mdłości. W pracy jak wpadnę w tryb to tylko pamiętam żeby cos podjadac co 2-3 godziny i jest spoko. Gorzej jak usiądę albo wsiądę w samochód po pracy. To wtedy uderzenie. A dzisiaj byłam w sklepie i myślałam, że nie dam rady. Tak mi śmierdziały czyjeś perfumy, że musiałam zacząć jeść bułkę z koszyka bo bym zwymiotowała :/
 
reklama
A moje objawy dzisiaj to lekkie ciągnięcie, minimalne skurcze w brzuchu. Nie mam mdłości. Piersi delikatnie obolałe. Może jakieś chwilę słabości, posiedzę chwilę i mija. Może jeszcze nie mam za dużo przykrych dolegliwości, bo to 4w+6d 😉 przyznam uczciwie, że w sobotę czuję się dobrze, ale w tygodniu w pracy wykańcza mnie stres.
Na ogół nie mam czasu zjeść, ale odkąd wiem (a to już tydzień /:D) wpierniczam coś co 2-3h.
Przypominam drogie Panie pracujące o absolutnym zakazie nadgodzin w ciąży 😉
 
Haha u mnie ostatecznie wiek potwierdzi w przyszła sobotę :) Ale dopuszczałam do siebie myśl o starszej ciąży, bo owu nie musi być zawsze w dzień szczytu śluzu no i w dniu @ miałam naprawdę wysoką już tę betę :D Także zobaczymy za tydzień jak to będzie wyglądać! Mąż zachwycony biciem serduszka, dziś już chciał oglądać wózki w necie które mi się podobają :D A ja taka jakaś bez sił, na zakupy trzeba jechać, a ja tak jakby mam strasznie osłabione mięśnie 🤷🏼‍♀️
Nie w dzien szczytu śluzu? Przed tez moze byc owu? Czy bardziej po?
 
Dziewczyny co myślicie o farbowaniu włosów u fryzjera w pierwszym trymestrze? Nie chodzi mi o rozjaśnianie, a przyciemnienie. Czy to może jakoś zaszkodzić? Zastanawiam się nad następnym miesiącem, ale się obawiam o to. Mam rozjaśnione włosy, a przy ciazy normalnie się tragiczne zrobiły 😂
 
Nie w dzien szczytu śluzu? Przed tez moze byc owu? Czy bardziej po?
Zarówno przed jak i po, chociaż najczęściej jest w dniu szczytu albo dzień po, ale u mnie na razie zarodek był większy niż powinien być licząc trzy tygodnie od zapłodnienia wg dnia szczytu, więc możliwe, że owu była 2-3 dni przed, ale to w sobotę dowiem się na pewno na ponownym USG :)
 
No dobra piersi, pobolewanie brzucha, mdlosci, wymioty... A czy którejś wychodzi wiecej pryszczy niz normalnie?! Ja mam zawsze przed miesiaczka 1 sztuke-pieknie sie na twarzy rozwija 😅🤦‍♀️ A teraz 2 na twarzy i 3 inne na ciele(nad biustem i na plecach)
 
A którym jesteś tygodniu? Miałam tak w piątym, później zeszło i już praktycznie nic się nie pojawia
No dobra piersi, pobolewanie brzucha, mdlosci, wymioty... A czy którejś wychodzi wiecej pryszczy niz normalnie?! Ja mam zawsze przed miesiaczka 1 sztuke-pieknie sie na twarzy rozwija [emoji28][emoji2356] A teraz 2 na twarzy i 3 inne na ciele(nad biustem i na plecach)
 
Bede normalnie malowac bo mam biało(siwo) ruda glowe i wyglada to fatalnie.
Dziewczyny co myślicie o farbowaniu włosów u fryzjera w pierwszym trymestrze? Nie chodzi mi o rozjaśnianie, a przyciemnienie. Czy to może jakoś zaszkodzić? Zastanawiam się nad następnym miesiącem, ale się obawiam o to. Mam rozjaśnione włosy, a przy ciazy normalnie się tragiczne zrobiły [emoji23]
 
reklama
Do góry