reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Ja również rożki :) Dziewczyny, a czy Wam też towarzyszy jakiś taki nieokreślony niepokoj/stres/ekscytacja? Ja dzisiaj normalnie cała chodzę chociaż nic się nie dzieje, nie wiem czy to kwestia hormonów czy już tak nie mogę się doczekać że aż tak emocjonalnie się nakręcam :D
Tak jest na kilka dni przed porodem bynajmniej ja tak miałam na 2 dni przed jak coś chciałam powiedzieć o porodzie to aż się jąkałam i płakała jednocześnie
 
reklama
Ja nie wzięłam, bo przy poprzednich dzieciach dawali, a tu szok-nie mieli nawet pojedynczych sztuk kocyków i zawinęli dziecko w prześcieradło. Mąż musiał mi dowieźć. W domu nie użyłam ani razu... Ale faktem jest że szpital umieścil becik na liście wyprawkowej i potrzebny był już na porodówce (wraz z ubrankiem, czapeczka i pampersem)

@Dzeli93 Ja to się spotkałam tylko z krzykami położnych, że dziecko nie może być w łóżku matki ;) I kąpieli też nie było.
A gdzie rodzilas ??
Woo ja po pierwszym porodzie miałam Non stop dziecko w łóżku 🫣 położne same Mi maluszka kładly ;)
 
Ja również rożki :) Dziewczyny, a czy Wam też towarzyszy jakiś taki nieokreślony niepokoj/stres/ekscytacja? Ja dzisiaj normalnie cała chodzę chociaż nic się nie dzieje, nie wiem czy to kwestia hormonów czy już tak nie mogę się doczekać że aż tak emocjonalnie się nakręcam :D
Ktiry tydzień ? Ja boje się porodu a przy pierwszym dziecku zero stresu
 
No właśnie ja mam niby 2 cm a przynajmniej tyle było tydzień temu, jutro wizyta u gina więc zobaczymy, a noz widelec jeszcze ruszyło! Generalnie wszystko wygląda tak jakby ciało już szykowało się na rychły poród, tylko tych skurczy totalny brak. Nawet lekarz dziwił się ze nie ich w ogóle nie odczuwam. Dlatego tak pomyślałam że jeśli nic z tymi skurczami nie ruszy bliżej terminu a szyjka gotowa i dzidzia coraz niżej - brzuch też bardzo opadł, to może rycyna doda swoje trzy grosze i ruszy te skurcze. Straaaasznie nie chce przenosić i mieć oksy 😱 No nic, w ostateczności chociaż się oczyszczę 😂
Oksytocyna pooorazka… sztuczne skurcze są straszne.. pierwsza ciaze przenosilam tydzień czasu i przechodziłam przez to.. nie polecam 🫣
 
czuje takie spinanie brzucha .. jeśli będą to już te porodowe to będą częstsze i dłuższe. w krzyżu tez czasem czuje, zazwyczaj na siedząco, oby to nie była przepowiednia boli krzyżowych przy porodzie 😱🙈🙈🙈
Ja jestem kiepska w opisywaniu „doznań” 😂😂😂

biore i to i to :) becik, jeden kocyk bambusowy bo jest taki bardziej leciutki i jeden polarowy 🙈 poprzednim razem dostałam syna do łóżka swojego. Teraz szczerze nie wiem czy mała wezmę do łóżka czy w tym „korytku” wiec jak coś to na beciku ja położę :) a średnio jestem w stanie sobie wyobrazić jak będzie ciepło na sali i Np po kąpieli czy będzie jej ciepło wiec tez nie wiem jaki kocyk lepszy 🙈
Niby w Piasecznie mam zabrać becik albo kocyk chyba wybiorę becik.. rodzilam
Pierwsze dxiecko w lutym to było baaardzo ciepło na sali ale w sumie rodziłam w Kozienicach nie wiem
Jak jest w Piasecznie
 
@MimiiMalwina Ja z innego województwa. A masz listę potrzebnych rzeczy podawana przez ten konkretny szpital? Jak ze starszym dzieckiem byłam w takim szpitalu że kąpali codziennie, to i tak nie chcieli ręcznika tylko chyba wycierali w tetrę i od razu do brudownika. Ale tam uważali, że lepiej aby dzieci wszystko miały ze szpitala i nie przynosiły na tekstyliach do domu ewentualnych zarazków.
 
Niby w Piasecznie mam zabrać becik albo kocyk chyba wybiorę becik.. rodzilam
Pierwsze dxiecko w lutym to było baaardzo ciepło na sali ale w sumie rodziłam w Kozienicach nie wiem
Jak jest w Piasecznie
ja synka rodziłam we wrześniu 🙈
Tez miałam podawana oksy. Jestem ciekawa jak przebiegnie teraz poród bez.. cały czas mam nadzieje, ze lepiej 😂😂😂
 
reklama
Do góry