reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Dziewczyny zdenerwowałam się. Endo przepisał mi wczoraj Metizol wykupiłam lek czytam ulotkę a tam składnik czynny na który mam uczulenie. To ja dziś do doktora a on na urlopie i co ja mam robić.
 
reklama
Hej hej!

Czy już powiedziałyście w pracy o ciąży? Ja jeszcze nie (8+0).

Pracuje w korpo. Od tygodnia wszyscy mamy HO. Dzisiaj się dowiedzieliśmy, ze prawdopodobnie kolejny miesiąc zostajemy w domach i tak naprawdę nie wiadomo kiedy wrócimy do biura.

Nie wyobrażam sobie powiedzieć szefowi poprzez rozmowę online z kamerką ale chyba nie będzie innego wyjścia 🤦‍♀️
 
Hej hej!

Czy już powiedziałyście w pracy o ciąży? Ja jeszcze nie (8+0).

Pracuje w korpo. Od tygodnia wszyscy mamy HO. Dzisiaj się dowiedzieliśmy, ze prawdopodobnie kolejny miesiąc zostajemy w domach i tak naprawdę nie wiadomo kiedy wrócimy do biura.

Nie wyobrażam sobie powiedzieć szefowi poprzez rozmowę online z kamerką ale chyba nie będzie innego wyjścia 🤦‍♀️
Mam identyczny problem. I nawet nie mam mozliwosci rozmowy z kamerką 😂 pozostaje mi tylko zadzwonic. Nie wiem jak oni sobie teraz poradzą, kogo znajdą na moje miejsce w tej sytuacji.. Nikt nie szuka pracy w środku epidemii 😏
 
Hej hej!

Czy już powiedziałyście w pracy o ciąży? Ja jeszcze nie (8+0).

Pracuje w korpo. Od tygodnia wszyscy mamy HO. Dzisiaj się dowiedzieliśmy, ze prawdopodobnie kolejny miesiąc zostajemy w domach i tak naprawdę nie wiadomo kiedy wrócimy do biura.

Nie wyobrażam sobie powiedzieć szefowi poprzez rozmowę online z kamerką ale chyba nie będzie innego wyjścia [emoji2356]
Nie mów jeszcze, po co.
Dopóki masz HO to luzik.
Chyba, że źle się czujesz i nawet taka forma pracy nie wchodzi w grę.
 
Hej hej!

Czy już powiedziałyście w pracy o ciąży? Ja jeszcze nie (8+0).

Pracuje w korpo. Od tygodnia wszyscy mamy HO. Dzisiaj się dowiedzieliśmy, ze prawdopodobnie kolejny miesiąc zostajemy w domach i tak naprawdę nie wiadomo kiedy wrócimy do biura.

Nie wyobrażam sobie powiedzieć szefowi poprzez rozmowę online z kamerką ale chyba nie będzie innego wyjścia 🤦‍♀️

Moja szefowa wie od czasu jak byłam w 6tyg.ale ja od początku 8tyg.na zwolnieniu. Pracuje w przedszkolu i niestety to duże ryzyko. A dodatkowo ciąża "zagrozona" 5ta ciąża, od początku z plamieniami co jakiś czas i na duphastonie
 
Hej hej!

Czy już powiedziałyście w pracy o ciąży? Ja jeszcze nie (8+0).

Pracuje w korpo. Od tygodnia wszyscy mamy HO. Dzisiaj się dowiedzieliśmy, ze prawdopodobnie kolejny miesiąc zostajemy w domach i tak naprawdę nie wiadomo kiedy wrócimy do biura.

Nie wyobrażam sobie powiedzieć szefowi poprzez rozmowę online z kamerką ale chyba nie będzie innego wyjścia 🤦‍♀️
Ja jestem od 5 tyg na l4,A pracuję w firmie farmaceutycznej. Poinformowalam przez tel, także luzik...taki life 😉
 
Super zdjęcie i dzieciątko.. moja gin powiedziala, ze 3d na tym etapie bardziej szkodzi niz pomaga dziecku nie wiem dlaczego skoro u was jednak robią[emoji848]
Właśnie wyszłam z prenatalnych, u dzidziusia wszystko dobrze, wszystko wg norm [emoji4][emoji16] i tak jak u dziewczyn termin przesunął mi się o kilka dni, prawdopodobnie będzie 29 września , 12 tc +1 dzien
A i na 70% będzie to dziewczynka [emoji16]
Udalo mi się też zapisać na połówkowe 14 maja :)Zobacz załącznik 1093818
 
reklama
Powiedzialam we srode, a od poniedzialku na urlopie wypoczynkowym jestem [emoji23] ktory poniekad zostal wymuszony :)
Hej hej!

Czy już powiedziałyście w pracy o ciąży? Ja jeszcze nie (8+0).

Pracuje w korpo. Od tygodnia wszyscy mamy HO. Dzisiaj się dowiedzieliśmy, ze prawdopodobnie kolejny miesiąc zostajemy w domach i tak naprawdę nie wiadomo kiedy wrócimy do biura.

Nie wyobrażam sobie powiedzieć szefowi poprzez rozmowę online z kamerką ale chyba nie będzie innego wyjścia [emoji2356]
 
Do góry