reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
A o to moje bobo[emoji3059][emoji7][emoji8] 6 cm szczęścia.
20200319_171713.jpeg
20200319_171708.jpeg
 
A ja tak z innej beczki [emoji6] zaczęłam sezon na ogród. Teraz zdecydowanie milej i szybciej będzie mi płynął czas. Wczoraj robiłam aerację trawnika, a dziś nawóz i dosiewka. Już wczoraj czułam plecy i nogi a dziś ciąg dalszy bólu. Ale jestem dumna i blada [emoji16]
Jak blada, piękne słońce mamy[emoji6][emoji28]
 
Ja już po. Dobrze, że poszłam, zbadała mnie na fotelu i zrobiła usg. Dzidzia ma już 3,75 cm i lekarka twierdzi, że to dziewczynka. Jestem już spokojniejsza. Mówiła, że na ten moment wg niej wszystko wygląda prawidłowo. Na poniedziałek mam umówione pobranie na NIFTY Pro.
Super[emoji3]
 
Może w tej naszej tabelce piszemy terminy porodu z prenatalnych ,jak widać dużo się zmienilo:-)

Ja mam tylko nadzieję że nie będę rodzić jako jedna z ostatnich jak było na lipcowkach 2020 wszystkie już zdjęcia dzieci wrzucaly a ja ciągle w 2 paku:-)

No i zanosi się na dziewczynkowe forum chyba :-p też bym chciala:-)

Ja prenatalne za dwa tygodnie dopiero:-)
 
reklama
Do góry