reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
A ja tak z innej beczki 😉 zaczęłam sezon na ogród. Teraz zdecydowanie milej i szybciej będzie mi płynął czas. Wczoraj robiłam aerację trawnika, a dziś nawóz i dosiewka. Już wczoraj czułam plecy i nogi a dziś ciąg dalszy bólu. Ale jestem dumna i blada 😁
 
A ja tak z innej beczki 😉 zaczęłam sezon na ogród. Teraz zdecydowanie milej i szybciej będzie mi płynął czas. Wczoraj robiłam aerację trawnika, a dziś nawóz i dosiewka. Już wczoraj czułam plecy i nogi a dziś ciąg dalszy bólu. Ale jestem dumna i blada 😁
Dziewczyny, nawet nie wiecie jak ja Wam zazdroszczę aktywności w ciąży ☺️!!!! Tak strasznie chciałabym móc być aktywna i wszystko robić.. A tu jak zaczyna się robić spokojniej, to znowu plamienia i znowu stres i oszczędzanie się.. Liczę, że niebawem przejdzie i będę w końcu w pełnym spokoju cieszyć się ciąża ☺️ W końcu jeszcze tydzień i będzie zaczynał się ten "bezpieczny" czas ☺️
 
Ja już po. Dobrze, że poszłam, zbadała mnie na fotelu i zrobiła usg. Dzidzia ma już 3,75 cm i lekarka twierdzi, że to dziewczynka. Jestem już spokojniejsza. Mówiła, że na ten moment wg niej wszystko wygląda prawidłowo. Na poniedziałek mam umówione pobranie na NIFTY Pro.
 
Ja pytałam znajomej kiedyś to właśnie mówiła że do niego chodziła i on był przy porodzie... dlatego jak zobaczyłam w Ikarze jego nazwisko i okazało się że jeszcze zapisują to mi się przypomniało że podobno jest dobry... okaże się 30.01 [emoji4]
Też słyszałam same dobre opinie o nim :) ale sama nie korzystałam
 
Oj jak wam zazdroszczę tych wizyt.

Ja dzisiaj kiepsko się czuję więc poleguje w łóżku. Strasznie głową mnie boli.

Co do wizyt to mi naszczescie nie odwołali. Nawet dzwonili dzisiaj ze szpitala na Karowej potwierdzić poniedziałkowa wizytę i usg.

Dziewczyny może dopiszemy do tabelki rubrykę Płeć?
 
reklama
Jest dopisana takowa rubryczka [emoji3] dziewczyny, ktore maja w procentach określona płeć maja wpisane np. Dziewczynka 80%
Oj jak wam zazdroszczę tych wizyt.

Ja dzisiaj kiepsko się czuję więc poleguje w łóżku. Strasznie głową mnie boli.

Co do wizyt to mi naszczescie nie odwołali. Nawet dzwonili dzisiaj ze szpitala na Karowej potwierdzić poniedziałkowa wizytę i usg.

Dziewczyny może dopiszemy do tabelki rubrykę Płeć?
 
Do góry