reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

O taki. Dokładnie jak na zdjęciu z winterpack'iemZobacz załącznik 881205
To u nas taki
Screenshot_2018-07-24-23-58-29.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-07-24-23-58-29.jpg
    Screenshot_2018-07-24-23-58-29.jpg
    46,3 KB · Wyświetleń: 396
reklama
Co sądzicie??? Biały czy czarny ??? Mąż jest za czarnym ja za białym. Oboje kochamy kolor czarny. Będzie dziewczynka. Pooomozcie [emoji856]Zobacz załącznik 881124
Krytyka też mile widziana.
O ja właśnie tez Junama chciałam tylko ten ze złotym stelarzem. Widziałaś go może na żywo? I napisz jak ogólnie wózek czy nie jest za ciężki i czy wygodny w prowadzeniu?
 
Warto tez rozwazac opcje w druga strone. Jeśli ciaza będzie przenoszona, bo lekarz zle wyliczyl tp, a do szpitala jeszcze nie polozy "bo dopiero 40tc" to tez niedobrze. Wiadomo, w 42tc tez sie rodza dzieci i wszystko ok, ale mimo wszystko warto orientacyjny termin znac. Zeby sie nie okazalo ze mialo byc ok, a tu nagle zielone wody, dziecko na antybiotyku od urodzenia itp ;)

tak szczerze to do głowy mi nawet nie przyszło że mogłabym urodzic później.... nie strasz... teraz będe się baniować .... :(
 
Kojarzycie rozmiarówkę C&A ubranek niemowlęcych?
Chyba raczej zawyżona czy się mylę?
@Emol ty chyba z c&a masz ubranka. Chcę kilka 56 zamówić ale tersz mnie tknęło czy nie za luźne będą I jednak 50 brać.
 
Kilka dni mnie tu nie było i tyle stron do nadrobienia ;) mąż ma urlop więc czasu nie mam :p a jeszcze żniwa u rodziców. Uwielbiam! Ale mogę tylko popatrzeć:p
Chwalicie się wózkami to i ja się pochwale. Od początku chcieliśmy wózek retro.. I znaleźliśmy ideał :) Baby Merc Classic Retro :p dziś pierwsze zajęcia w szkole rodzenia więc uciekam :) Pozdrawiam!
 
reklama
Do góry