reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ale na białym wystarczy mieć nawet niezbyt czyste ręce podczas ściągania gondoli i będzie w tym miejscu szare. Jesienią nie trudno o takie sytuacje.

Ten dół chyba nie jest materiałowy tylko z jakiegoś tworzywa - tak wyglada przynajmniej wiec jeśli tak jest to szybciutko pewnie się zetrze. Gorzej by było na materiale
[emoji15]
 
Biały......
Nie wiem czy kojarzysz..byl temat na tapecie o czarnych wózkach.....dziewczyny pisaly swoje za.i przeciw...

Co do tp
Z OM 12. Październik
Ale owulka i zaplodnienie bylo 2 dni pozniej....i tak tez wyszlo na usg serduszkowym i 1 badaniu prenatalnym
 
Ostatnia edycja:
Warto tez rozwazac opcje w druga strone. Jeśli ciaza będzie przenoszona, bo lekarz zle wyliczyl tp, a do szpitala jeszcze nie polozy "bo dopiero 40tc" to tez niedobrze. Wiadomo, w 42tc tez sie rodza dzieci i wszystko ok, ale mimo wszystko warto orientacyjny termin znac. Zeby sie nie okazalo ze mialo byc ok, a tu nagle zielone wody, dziecko na antybiotyku od urodzenia itp ;)

W sumie racja, ale wydaje mi się ze łatwiej jest wywoływać porod niż zatrzymać - mam na myśli mycie okien, spacery po schodach, sex sex i sex :D

Ale tym to się będę martwić jak już będzie powyżej 38 tygodni :p
 
Mnie dziś lekarz powiedział ze ściagają mi szew 2,3 października. Wtedy jest duże możliwość ze poród zacznie się do kilku dni
 
Trochę źle wkleilam odpowiedź, ale mam nadzieję, że odczytasz:)
Tak doczytałam. Dziękuję.
No ja na czczo mam tak między 85 a 90
Natomiast po śniadaniu od 100 do 148

Myślałam, że to poniżej 100 powinno być. A to 120-140 to już trochę spokojniej będę na to patrzeć. [emoji5]
Dziękuję Ci bardzo [emoji8]
 
reklama
Do góry