reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Wiem że 2,5 szyjka to nie tragedia , ale mnie martwi to że jest bardzo miękka od dawna ( w sumie od 22 TC ) i że synek pcha w dół .

Na forach piszą różnie dziewczyny odnośnie. Krążka . Że 2,5 to takie min Już .

Wiem nie jestem lekarzem i ufam mu że wie co robi i nie zakłada mi go ... Czas pokaże . Coraz większy stresik mnie bierze 10 tygodni zostało ale przy założeniu cesarki może być za 8 tygodni już w 38 TC :eek:

Wszystko już mam kupione , ubranka uprane ale jeszcze prasowanie , tu mi pomoże mama i 2 siostry bo ja leżę praktycznie a jak stoję i głupie kanapki robię i jem to już mi się kręci w głowie i brzuszek twardy i boli :(

Mają w nasptenym tygodniu podjechać daleko nie mają 8 km :cool2:

Torbę do szpitala pakuje już chyba w piątek na spokojnie niech leży i czeka na swój czas... :cool2:

Nie wiem co odnośnie tego ze jest miękka. Ale odnośnie długości to ja przeczytałam internet wzdłuż i wszerz bo jestem po ścięciu szyjki i dziewczyny z 1 cm szyjkami nie miały nic zakładane. Także trzeba się nie przemęczać, dużo odpoczywać i będzie dobrze
 
W C&A rozmiary takie jak podane na metce przynajmniej w przypadku mniejszych dzieci. 50 nie polecam, mój wczesniak urodził się gdy miał 50 cm i na taki rozmiar ubranka kupiła mi teściowa. Ledwo co wchodził na długość. Radzę brać 62
A nie 56? Z tego co zdążyłam zauważyć to dzieciaczki po urodzeniu jeszcze "pływają" w rozmiarze 62 :) a 56 troche posłuży :)
 
A nie 56? Z tego co zdążyłam zauważyć to dzieciaczki po urodzeniu jeszcze "pływają" w rozmiarze 62 :) a 56 troche posłuży :)

Właśnie ja tez wszędzie czytam ze lepiej 56 kupować Na każdym blogu mamusiowym, instagramie mamusiowym jak są pytania czy wpisy o wyprawkę. Tylko tu na forum jakaś dziwna tendencja do 62 panuje [emoji23]

Ja mam mniej więcej po równo tego i tego.
Chyba ze się jakiś olbrzym urodzi to 62 albo jak malutka rozmiarówka wychodzi. W sumie pepco ma takie dość małe te 62
 
Nie wiem co odnośnie tego ze jest miękka. Ale odnośnie długości to ja przeczytałam internet wzdłuż i wszerz bo jestem po ścięciu szyjki i dziewczyny z 1 cm szyjkami nie miały nic zakładane. Także trzeba się nie przemęczać, dużo odpoczywać i będzie dobrze


Uffffff to dobrze uspokoilas mnie dziękuję :)

Miękka od tego jest ta moja szyjka tak mi tłumaczył że miałam dużo skurczy i dużo twardego brzuszka i dziecko się wiercilo i mi że przez to się taka zrobiła .... w sensie że od dawna już 22 TC a pierwsze skurcze miałam uwaga w 13 TC !!!!
 
Właśnie ja tez wszędzie czytam ze lepiej 56 kupować Na każdym blogu mamusiowym, instagramie mamusiowym jak są pytania czy wpisy o wyprawkę. Tylko tu na forum jakaś dziwna tendencja do 62 panuje [emoji23]

Ja mam mniej więcej po równo tego i tego.
Chyba ze się jakiś olbrzym urodzi to 62 albo jak malutka rozmiarówka wychodzi. W sumie pepco ma takie dość małe te 62
Ja nie wiem, córka się urodziła dość mała 2950 i 53 cm. W rozmiarze 56 'pochodziła' dosłownie 2 tyg. A mieliśmy różne firmy. Teraz wzięłam tylko kilka sztuk na 56 i resztę mam wszystko na 62
 
Uffffff to dobrze uspokoilas mnie dziękuję :)

Miękka od tego jest ta moja szyjka tak mi tłumaczył że miałam dużo skurczy i dużo twardego brzuszka i dziecko się wiercilo i mi że przez to się taka zrobiła .... w sensie że od dawna już 22 TC a pierwsze skurcze miałam uwaga w 13 TC !!!!

Wow to faktycznie szybciutko. Ja nie miałam jeszcze ani jednego skurczu albo nie wiem ze to skurcz ? (Jak to się czuje ?[emoji23]) miałam ostatnio dwa razy taki 2 minutowy ból jak na okres to jest to ? [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Ja biorę duphaston 2x1 na wszelki wypadek żeby właśnie tej szyjki mojej nieszczęsnej nic nie „męczyło” i na razie wszystko zamknięte na amen [emoji16]
 
Ja nie wiem, córka się urodziła dość mała 2950 i 53 cm. W rozmiarze 56 'pochodziła' dosłownie 2 tyg. A mieliśmy różne firmy. Teraz wzięłam tylko kilka sztuk na 56 i resztę mam wszystko na 62

To ja już sama nie wiem [emoji23] dobrze ze mam i takie i takie. Zobaczymy dopiero po porodzie której się jakie ciuszki przydadzą
 
reklama
Właśnie ja tez wszędzie czytam ze lepiej 56 kupować Na każdym blogu mamusiowym, instagramie mamusiowym jak są pytania czy wpisy o wyprawkę. Tylko tu na forum jakaś dziwna tendencja do 62 panuje [emoji23]

Ja mam mniej więcej po równo tego i tego.
Chyba ze się jakiś olbrzym urodzi to 62 albo jak malutka rozmiarówka wychodzi. W sumie pepco ma takie dość małe te 62
Ja mam 56 dwie szuflady [emoji23][emoji23] ale ogolnie sporo [emoji3] i dwie pary spodni 50 z hm bo hm w ogole jakis wielki wypada.
Jak patrze na 62 to to spore ubranka :) mniej więcej wszystko posegregowalam na malutkie (56), a później wyciągnę dopiero 62 :)
Wydaje mi sie ze miesiąc dwa na pewno posłuży ten mniejszy rozmiar :)
 
Do góry