reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Jak dla mnie biały ;)

Jeśli chodzi o termin porodu to mój lekarz trzymie się daty wg. OM, mimo że na każdym USG wychodzi o równy tydzień starszy :)
 
reklama
Co sądzicie??? Biały czy czarny ??? Mąż jest za czarnym ja za białym. Oboje kochamy kolor czarny. Będzie dziewczynka. Pooomozcie [emoji856]Zobacz załącznik 881124
Krytyka też mile widziana.
Czarny (wg mnie i nawet męża) bo zima to chlapa straszna i na białym będzie ciągle syf widać.
 
W sumie racja, ale wydaje mi się ze łatwiej jest wywoływać porod niż zatrzymać - mam na myśli mycie okien, spacery po schodach, sex sex i sex :D

Ale tym to się będę martwić jak już będzie powyżej 38 tygodni :p
Ja Antka tak próbowałam wywołać od 38tygodnia. Urodzilam prawie dwa tyg po terminie :/
 
Ale na białym wystarczy mieć nawet niezbyt czyste ręce podczas ściągania gondoli i będzie w tym miejscu szare. Jesienią nie trudno o takie sytuacje.
Z czarnego łatwiej wyczyścić, na białym przez błoto, odciski będą widoczne przebarwienia.

Ogólnie wg dziewczyn co kiedyś pisały to
1) gondola z ciemnym dołem. Ciemny stelaż najlepszy bo brudu od ziemi, piachu. Błota, śniegu tak nie widać a na białym / jasnym mogą powstać szare przebarwienia
2) góra materiałowa najlepiej jasna aby słońce które grzeje nie nagrzewalo budy.
 
Mnie dziś lekarz powiedział ze ściagają mi szew 2,3 października. Wtedy jest duże możliwość ze poród zacznie się do kilku dni
Mojej przyjaciółce w zeszły pon. gin. zdjął pesar.
W niedzielę o 4odeszły jej wody
o 6 była w szpitalu
o 12.20 urodziła.
Poród miała lajtowy.
Tobie też tak życzę :)
 
Z czarnego łatwiej wyczyścić, na białym przez błoto, odciski będą widoczne przebarwienia.

Ogólnie wg dziewczyn co kiedyś pisały to
1) gondola z ciemnym dołem. Ciemny stelaż najlepszy bo brudu od ziemi, piachu. Błota, śniegu tak nie widać a na białym / jasnym mogą powstać szare przebarwienia
2) góra materiałowa najlepiej jasna aby słońce które grzeje nie nagrzewalo budy.
No dokładnie tak wygląda ten, który kupiłam. Gondola dół ma czarny, a budka i "przykrywka" jest dość jasno szara, spacerowka cała w kolorze szarym, a stelaż czarny. [emoji4]
 
Z czarnego łatwiej wyczyścić, na białym przez błoto, odciski będą widoczne przebarwienia.

Ogólnie wg dziewczyn co kiedyś pisały to
1) gondola z ciemnym dołem. Ciemny stelaż najlepszy bo brudu od ziemi, piachu. Błota, śniegu tak nie widać a na białym / jasnym mogą powstać szare przebarwienia
2) góra materiałowa najlepiej jasna aby słońce które grzeje nie nagrzewalo budy.
O taki. Dokładnie jak na zdjęciu z winterpack'iem
2018-07-24%2023.33.52.jpg
 

Załączniki

  • 2018-07-24%2023.33.52.jpg
    2018-07-24%2023.33.52.jpg
    40,1 KB · Wyświetleń: 408
reklama
Oskara i Hanie tez pamietam :) i Pole :) i wiem, ze dwie Liwie maja byc, jedna u Emol, a druga nie wiem [emoji85] Szymon chyba u Margonelki? I jedzcze jeden Szymon nie pamietam u kogo [emoji85] i imie Ida mi w glowie siedzi, ale tez nie potrafie do mamy przypisac [emoji85]
U mnie też będzie Szymon :)
 
Do góry