reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ale to nie jest tycie takie obrastajace w tluszcz przecież :eek: nie wiem w czym problem... W trzecim trymestrze bardzo przybiera na wadze dziecko, praktycznie kazda z nas zacznie zatrzymywac w mniejszym lub wiekszym stopniu wode w organizmie, piersi roooosna i się wypelniaja. Nawet jesli urosnie Ci waga to co z tego? Przy maluchu szybko zrzucisz, raz nie dojesz bo bedzie plakac caly dzien, nosic trzeba to dodatkowe kalorie spalasz itd ;) mi jak woda zeszla, dziecka juz nie było w brzuchu i piersi puste bo maly zjadl, to ubylo 6 kg ;) nie przejmuj sie waga, tylko dbaj zeby dziecie mialo jak najlepsze warunki do rosniecia :p

Ano taki problem ze już przytyłam przed zajściem w ciąże troszkę a jestem niska i każdy dodatkowy kg który mi zostanie spowoduje ze będę z moimi wielkimi piersiami wyglądać jak tocząca się kulka. A oprócz tego ze będę mama jestem tez kobieta i chce wyglądać i czuć się ze sobą dobrze :))))
 
reklama
Super ze z malym wszystko dobrze.
A z nerka nie idzie nic zrobi? Moja mama pamietam miala taka wedrujaca i jej wycieli, ale jak byla w ciąży z moja siostra tez miala z tego powodu bole, ale to bylo 27 lat temu
Niestety z tym nic się nie robi. Taka moja uroda z tą nerka ;-) ;) jak będzie mnie mocno bolało, że żadna pozycja nie pomoże to mogę wziąć 2 apapy :tak:
 
Ale to nie jest tycie takie obrastajace w tluszcz przecież :eek: nie wiem w czym problem... W trzecim trymestrze bardzo przybiera na wadze dziecko, praktycznie kazda z nas zacznie zatrzymywac w mniejszym lub wiekszym stopniu wode w organizmie, piersi roooosna i się wypelniaja. Nawet jesli urosnie Ci waga to co z tego? Przy maluchu szybko zrzucisz, raz nie dojesz bo bedzie plakac caly dzien, nosic trzeba to dodatkowe kalorie spalasz itd ;) mi jak woda zeszla, dziecka juz nie było w brzuchu i piersi puste bo maly zjadl, to ubylo 6 kg ;) nie przejmuj sie waga, tylko dbaj zeby dziecie mialo jak najlepsze warunki do rosniecia :p

To ja na razie rekord bije.... 26tc i mam 12 kg na.plusie.. o 4 za duzo...
Ogarne temat po porodzie :)
 
Ty szalona szczuplutka jesteś i w rękach i z tego co widziałam w nogach także pewnie masz tylko w brzuszku i szybko zgubisz ;)
Niby tylko w brzuch i cyce 2 x wieksze pelne są... ale w porownaniu do 2 poprzednich ciaz..to az 4kg za dużo..... bede sie martwic miesic lub 2 po porodzie... :)
 
Oooo :) po paru dniach suszy....deszczyk pada :)

Edit.
Ledwo napisalam i juz przestało..... nawet 1 min to nie trwalo....ale deszczyk byl bo balkon pokropiony.....wiec slad jeszcze jest :)
 
Ja bym chciała przytyć max 12 kg. Nie wiem jak będzie, wszyscy mnie starsza ze teraz będę najwiecej przybierać a w 9 miesiącu to już w ogóle apogeum tycia.....

Na razie mam 27 tc i 6 kg na plusie
To ja juz osiagnelam ta wagę :p

Ale ja w ciązach tyje 17 kg z ktorych wracam do wagi wyjsciowej w 3 miesiace.... wiec mam jeszcze 5 kg zapasu...ale juz widac ze tym razem szybciej tyje... i przekrocze 17
 
Ostatnia edycja:
Za pierwszym razem i mi się udało, do porodu miałam tylko 7 kg, ale niestety to nie reguła ;/

Tak analizuje ..i to rzeczywiscie nie regula..
Wlasnie odkrylam skad ta wieksza waga...
1 ciaza..cyce mialam male do samego konca...dopiero jak laktacja sie rozkrecila..to urosly bimbaly duze....
A teraz juz mam takie jakbym nawal pokarmu miala.... organizm pamieta ciaze..i szybciej sie przystosowywuje... tylko mam nadzieje ze jeszcze wieksze nie urosna..

No ale na cyce nie zwale 4 kg :p
 
reklama
Ano taki problem ze już przytyłam przed zajściem w ciąże troszkę a jestem niska i każdy dodatkowy kg który mi zostanie spowoduje ze będę z moimi wielkimi piersiami wyglądać jak tocząca się kulka. A oprócz tego ze będę mama jestem tez kobieta i chce wyglądać i czuć się ze sobą dobrze :))))
Ale czy to musi byc w tydzien po porodzie? Ja wiem ze zadna z nas nie chce upaść i pozniej brzydzic sie sama siebie, ale przy dziecku, a tym bardziej karmiac piersią szybko waga spada :) chociaz znam przypadki ze dziewczyny marudza, ze im tyle kg zostalo po ciazy, ale bochenek chleba to dla nich na dzien malo ;( nie liczac innych posilkow i przekasek ;( moim zdaniem umiar i rozsadek kluczem do sukcesu:wink:
 
Do góry