reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁Październikowe kreski ! 🍎

Mam wyniki proga - 16.4. W sumie chyba nic nowego mi nie mówi, bo owulacja potwierdzona monitoringiem.

Gdzieś czytałam, że chociaż raz warto sprawdzić progesteron 7dpo, 9dpo i 11dpo, bo przez to, że wydziela się pulsacyjnie to taki kilkukrotny test może więcej pokazać. Myślicie że warto? Robił tak ktoś?
 

Załączniki

  • IMG_0708.jpeg
    IMG_0708.jpeg
    66,1 KB · Wyświetleń: 35
Ostatnia edycja:
reklama
Mam wyniki proga - 16.4. W sumie chyba nic nowego mi nie mówi, bo owulacja potwierdzona monitoringiem.

Gdzieś czytałam, że chociaż raz warto sprawdzić progesteron 7dpo, 9dpo i 11dpo, bo przez to, że wydziela się pulsacyjnie to taki kilkukrotny test może więcej pokazać. Myślicie że warto? Robił tak ktoś?
trzy razy się bada jeśli próg jest niski - wtedy potwierdza się niedomogę.

U ciebie próg jest bardzo ładny więc nie ma sensu.
 
Dziewczyny u mnie się okres rozkręcił. Pierwszy raz w życiu taka anomalia. Zero stresu w tamtym cyklu czy chorób bo miałam urlop 2 tyg na odpoczynek w domu. Jestem w szoku co się podziało… drożność szlak trafił… nastawiłam się na plamienie implantacyjne a tu taki cios w i serce pęka. Jedyny objaw to dziwnie bolące piersi a tak to żadnego pmsa - nic. Muszę zadzwonić może mnie przyjmą na drożność szybciej 😥😫
 
Dziewczyny u mnie się okres rozkręcił. Pierwszy raz w życiu taka anomalia. Zero stresu w tamtym cyklu czy chorób bo miałam urlop 2 tyg na odpoczynek w domu. Jestem w szoku co się podziało… drożność szlak trafił… nastawiłam się na plamienie implantacyjne a tu taki cios w i serce pęka. Jedyny objaw to dziwnie bolące piersi a tak to żadnego pmsa - nic. Muszę zadzwonić może mnie przyjmą na drożność szybciej 😥😫
możliwe, że miałaś wcześniej owulację albo cykl bez owulacyjny bo taki się zdarza raz kiedys u każdej z nas
 
mój bardzo chce, chyba bardziej niż ja 🙈
Ja mam aktualnie prawie 15 mczna córkę, a w ciazy bede miała na pewno znowu szew na szyjce założony więc ciąża to nie jest dla mnie fajny okres… ale mam też w tym roku 38 urodziny więc nie mam dużo czasu :( o córkę długo się staraliśmy… w sumie od końca 2020 roku…
Ja w przyszłym roku 38🙈
 
reklama
Do góry