reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁Październikowe kreski ! 🍎

ja też jestem teoretycznie 10 dni przed mam 50 testów w domu i walczeee hahah niby wiem że za wcześnie a jednak bym chciała sprawdzić haha 😅
no to jedziemy łeb w łeb 😄
Ja postaram się wstrzymać chociaż do środy 🙈 to też dalej za wcześnie ale będę sobie co 2 dni pykac 😂
 
reklama
Jak tam dziewczyny weekend mija ? U mnie dziś średnio i wieje ale słońce zapowiadają na cały tydzień nawet po 17 stopni. Trochę podpytam dla nudów i może ewentualnie jakąś propozycję na długie wieczory.
1. Ulubiona książka lub ostatnio przeczytana
2. Ulubiony serial, lub ostatnio oglądany
3. Ulubione wino
4. Wymarzone wakacje
5. Idealny wieczór na te ponure zimne wieczory

U mnie
1. ,,Co kryją jej oczy” Sarah Pinborough. Z wielu książek akurat ta mi utkwiła w pamięci
2. Lubię seriale zagadkowe które na końcu rozwalają system i jestem maniakiem seriali. Ostatnio oglądany - Para idealna - Netflix
3. Zasmakowałam ostatnio Gato Negro - czerwone półsłodkie i nie drogie 😅 BareFoot różowe i delikatne
4. Wszędzie gdzie jest piasek woda i ciepło 😆 W niedalekiej przyszłości
Hiszpania 🩷
5. Przed telewizorem, pod kocykiem z mężem i rozgrzewającą herbatą , najlepiej z palącym kominkiem zapachowym (bo prawdziwego nie mam 😆 )
1. Harry Potter zdecydowanie 🤌
2.Chirurdzy/Criminal Minds ja mam wrażenie, że oglądam tylko te dwa seriale na zmianę 🤓
3.Dziwna jestem i nie lubie wina może jeszcze kiedyś polubię 🙃
4.Teraz mam ochotę na Europę, bo ostatnio same wakacje Azja/Afryka 🥸 A takie wymarzone wymarzone to Australia i Hawaje 🌊
5.Kocyk i chirurdzy wiadomo 🍁
 
Jak tam dziewczyny weekend mija ? U mnie dziś średnio i wieje ale słońce zapowiadają na cały tydzień nawet po 17 stopni. Trochę podpytam dla nudów i może ewentualnie jakąś propozycję na długie wieczory.
1. Ulubiona książka lub ostatnio przeczytana
2. Ulubiony serial, lub ostatnio oglądany
3. Ulubione wino
4. Wymarzone wakacje
5. Idealny wieczór na te ponure zimne wieczory

U mnie
1. ,,Co kryją jej oczy” Sarah Pinborough. Z wielu książek akurat ta mi utkwiła w pamięci
2. Lubię seriale zagadkowe które na końcu rozwalają system i jestem maniakiem seriali. Ostatnio oglądany - Para idealna - Netflix
3. Zasmakowałam ostatnio Gato Negro - czerwone półsłodkie i nie drogie 😅 BareFoot różowe i delikatne
4. Wszędzie gdzie jest piasek woda i ciepło 😆 W niedalekiej przyszłości
Hiszpania 🩷
5. Przed telewizorem, pod kocykiem z mężem i rozgrzewającą herbatą , najlepiej z palącym kominkiem zapachowym (bo prawdziwego nie mam 😆 )
U mnie weekend aktywnie, sprzątanko, wypieki, wizyta u psiapsi, a zaraz zabieram męża na schabowego🙈

Odpowiadając na Twoje pytanka:
1. Ciężko mi wybrać ulubioną, bo czytam mnóstwo🙊 Ostatnio na maxa wciągnęła mnie fantastyka Rebecci Yarros - "fourth wing"
2. Z seriali, do których mogę wracać bezustannie to friends i the office (wersja amerykańska). A ostatnio odkryty fajny to Kaos na netfliksie.
3. Hmmm, winka lubię różne, najlepiej białe wytrawne lub półwytrawne.
4. Marzyłam o długich wakacjach w Portugalii i to się spełniło🤩 teraz marzy mi się Szkocja
5. Gdzieś w ciepłym miejscu😅
 
Jak tam dziewczyny weekend mija ? U mnie dziś średnio i wieje ale słońce zapowiadają na cały tydzień nawet po 17 stopni. Trochę podpytam dla nudów i może ewentualnie jakąś propozycję na długie wieczory.
1. Ulubiona książka lub ostatnio przeczytana
2. Ulubiony serial, lub ostatnio oglądany
3. Ulubione wino
4. Wymarzone wakacje
5. Idealny wieczór na te ponure zimne wieczory

U mnie
1. ,,Co kryją jej oczy” Sarah Pinborough. Z wielu książek akurat ta mi utkwiła w pamięci
2. Lubię seriale zagadkowe które na końcu rozwalają system i jestem maniakiem seriali. Ostatnio oglądany - Para idealna - Netflix
3. Zasmakowałam ostatnio Gato Negro - czerwone półsłodkie i nie drogie 😅 BareFoot różowe i delikatne
4. Wszędzie gdzie jest piasek woda i ciepło 😆 W niedalekiej przyszłości
Hiszpania 🩷
5. Przed telewizorem, pod kocykiem z mężem i rozgrzewającą herbatą , najlepiej z palącym kominkiem zapachowym (bo prawdziwego nie mam 😆 )

1. Ulubionej jednej jedynej to nie wskaże, jest mnóstwo takich, które zrobiły na mnie bardzo mocne wrażenie, a wręcz miałam po nich tzw. „Kaca”. Jak również takich, które kaca nie zostawiły, ale bardzo miło spędziłam przy nich czas 😏 uwielbiam czytać, ostatnio to mocno zaniedbałam przez poronienie ale czuję, że już wracam powoli na właściwe tory. Najchętniej czytam powieści kryminalne, biografie, reportaże, sagi np. „siedem sióstr”. Załączam okładkę książki, którą czytam obecnie i polecam Wam inne książki tej autorki, jeśli lubicie czytać grube tomiszcza.
2. Seriali też mam mnóstwo takich, ktore oglądałam z zapartym tchem albo po prostu miło spędziłam przy nich czas. Jakbym miała wybrać jeden kultowy na zawsze to „friends”, dalej „The Office”. A poza tym „Orange is the new black”, „uwięzione” (uwielbiam seriale hiszpańskie), „dom z papieru” (j.w.), „ozark”, „breaking bad”… i jeszcze trochę bym wymieniała 😏 obecnie wróciliśmy do „The Office”, w tle mamy odpalone „zaginieni” i „dr House” zatrzymane na którymś sezonie, ale po tylu latach już mnie tak nie wciąga jak kiedyś.
3. Tu nie pomogę.
4. Jakbym miała wskazać wymarzone to pewnie byłby to jakiś trip, tzn. Dużo zwiedzania, wędrówek, najlepiej po kilku rejonach/krajach i spanie na dziko, ew. W jakichś tanich hotelach 😅 a takie, które też są bardzo wysoko w moim rankingu, ale bardziej w zasięgu to różne rejony Hiszpanii i Włochy.
5. Książka i herbata na balkonie lub koc i serial z mężem.
 

Załączniki

  • IMG_0890.jpeg
    IMG_0890.jpeg
    125,3 KB · Wyświetleń: 32
1. Ulubionej jednej jedynej to nie wskaże, jest mnóstwo takich, które zrobiły na mnie bardzo mocne wrażenie, a wręcz miałam po nich tzw. „Kaca”. Jak również takich, które kaca nie zostawiły, ale bardzo miło spędziłam przy nich czas 😏 uwielbiam czytać, ostatnio to mocno zaniedbałam przez poronienie ale czuję, że już wracam powoli na właściwe tory. Najchętniej czytam powieści kryminalne, biografie, reportaże, sagi np. „siedem sióstr”. Załączam okładkę książki, którą czytam obecnie i polecam Wam inne książki tej autorki, jeśli lubicie czytać grube tomiszcza.
2. Seriali też mam mnóstwo takich, ktore oglądałam z zapartym tchem albo po prostu miło spędziłam przy nich czas. Jakbym miała wybrać jeden kultowy na zawsze to „friends”, dalej „The Office”. A poza tym „Orange is the new black”, „uwięzione” (uwielbiam seriale hiszpańskie), „dom z papieru” (j.w.), „ozark”, „breaking bad”… i jeszcze trochę bym wymieniała 😏 obecnie wróciliśmy do „The Office”, w tle mamy odpalone „zaginieni” i „dr House” zatrzymane na którymś sezonie, ale po tylu latach już mnie tak nie wciąga jak kiedyś.
3. Tu nie pomogę.
4. Jakbym miała wskazać wymarzone to pewnie byłby to jakiś trip, tzn. Dużo zwiedzania, wędrówek, najlepiej po kilku rejonach/krajach i spanie na dziko, ew. W jakichś tanich hotelach 😅 a takie, które też są bardzo wysoko w moim rankingu, ale bardziej w zasięgu to różne rejony Hiszpanii i Włochy.
5. Książka i herbata na balkonie lub koc i serial z mężem.
ale masz ładnego paza 😅
 
Tak, zdecydowanie teraz to bardziej show telewizyjny niż program o modelingu. Z resztą jak popatrzeć ilu ludzi z topm model serio pracuje w modelingu no to... 😅 ale tak jak mówisz - to też moja guilty pleisure.
W tej edycji też jakoś nie mam faworyta. Ale spoko mi się ogląda. Z resztą, dla mnie wyznacznikiem złej edycji jest 11 - chyba żadna edycja nie była tak nudna i nie składała się z ludzi nie nadających się do modelingu 😂

A tak na przestrzeni edycji wszystkich, to kto Ci się podobał najbardziej? :)
Ja jestem fanką Woskaniana a moim top of the top jest Mikołaj Krawiecki.

Wiecie co, a mi jeszcze pod względem predyspozycji do modelingu i kariery, to zrobił wrażenie Mateusz Maga 😊
 
reklama
Wiecie co, a mi jeszcze pod względem predyspozycji do modelingu i kariery, to zrobił wrażenie Mateusz Maga 😊
tego sezonu nie oglądałam akurat, ale z tego co mi się obiło o uszy to był ciężki to pracy. A to też niedobrze :) Ale fakt, urodę ma niecodzienną.
A jak Ci się podoba ta edycja?
 
Do góry