reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

ja jestem w 10tyg takze jeszcze nic nie wiem, a ty pewnie juz tak?

no wlasnie, kogo pytasz :-D

Lece do lozeczka, bo oczka mi sie same zamykaja, milej nocki wam zycze:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
A ja niedawno wróciłam do domku, wypad z przyjaciółką udany :-) Jestem już wykąpana, wykremowana i gotowa do łóżeczka :-) Dobranoc i do jutra :-)
 
Evelka może to właśnie przez tę podróż,przemęczona jesteś i stąd to plamienie.Leż odpoczywaj i szybko przejdzie
Pati witaj,zrób sobie suwaczki :-D
A my nie śpimy,synek podziębiony gdzieś katar wewnątrz go blokuje i ciężko oddychać.Jutro oczywiście nie idzie do p-kola :zawstydzona/y:
 
Witajcie
Margot gratuluje udanej wizyty :-).

Pati witaj

Jeśli któraś już na nóżkach zapraszam na rogaliczki z serem i kakao.
Całą noc nie spałam ,chłop przy tej anginie tak chrapie ,istna masakra ,cały dom nie śpi a on graa ,że hej ....
Miłego dnia ,powodzenia dla wizytujących
 
Ostatnia edycja:
Sandy załapię się jeszcze na rogalika??:-D

Pati witaj.

A mnie coś w gardle drapie i coś jakby się kaszel miał pojawić. Na razie herbata z cytrynką. Oby pomogło.
 
Sandy-ale mi ochoty narobiłaś ;-)
Kaka-zdrowka życzę .

moją wizytę z wczoraj przełożyli na jutro. Trzymajcie kciuki :tak: Dzis idę po wyniki cytologii i morfologii..Miłego dnia!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam się i ja! Towarzystwo odprawione do p-la i pracy,więc delektuję sie ciszą :-D.
Sandy masz jeszcze te rogaliki? To ja poproszę :-).Mam struclę truskawkową,także mogę się podzielić jakby co...
Polcia trzymam kciuki.
Wszystkim chorowitkom zdrówka.

A ja dzisiaj muszę jechać do kadr pracowniczych podbić legitymację ,wieć sobie jeszcze skoczę szybko do rossmana.Dawno nigdzie nie byłam,to cieszę się jak dziecko,hehe.Kupię jakąś farbę i tusz i podkład ,zrobię się na bóstwo,bo na twarzy 10 mega pryszczy plus opryszczka,masakra...
 
Do góry