reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Witajcie dziewczyny:-)

sandy - za taki rogalik z serem oddałabym nawet moją ukochaną bułeczkę z kaszą gryczaną :-), normalnie prawie czuje jak pachną...

właśnie będę pędzić na śniadanko
 
reklama
witajcie wtorkowo :)

Karola.M. ja juz tydzien sie zmagam z przeziebieniem i marze o naprawdę gorącej kąpieli, ale w ciąży chyba należy takowych unikać :baffled: nie moge sobie nijak poradzic z katarem, nawet 'naświetlanie' czoła, w ogóle twarzy taką lampą z czerwonym światłem niewiele daje :no: ale ide dziś do internisty niech spojrzy co sie dzieje.. mam nadzieje że bez antybiotyku sie obejdzie.
 
witajcie
nie wiem jak u was, ale u mnie wieje jakiś halny! i co z tego że słońce wyszło.. brr, zimnica okrutna i 5'C

ja mam ataki kichania od par dni i pękają mi naczynka w nosie. a tak to wszyscy zdrowi całe szczęście..
lenia mam oczywiście dalej. i dobrze mi z tym :-D
 
dziewczyny ja mam noc z głowy moja Wikunia całą noc wymiotowała nigdy jeszcze tak nie miała na szczęście od 5 jest spokój zajadła nawet kawałek kromeczki z masłem popiła herbaty i zasneła
ja padam na ryjek ale z nerwów nawet nie mogę zasnąc
malionova kobiety może jakieś mocniejsze były albo my po prostu przesadzamy ;-):-)
malionova w tamtych czasach nie nawozili ziemi chemią.
Nie było kwaśnych deszczy.
Choroby wściekłych krów i zmutowanych wirusów.
Wszystko było zdrowe.
Wolne od modyfikacji genetycznej.


Ciąża była stanem fizjologicznym.
Dzieci też rodziły sie w polu i było dobrze :-)

Kiedyś było inaczej
no wiesz ja mieszkam na wsi i u mnie nikt nie nawozi nawozami upraw tylko po prostu gnojem, teściowie mają krowę i karmią ją naturalnie a nie paszami a dawniej tez były różne zagrożenia może nawet i gorsze niż obecnie tylko ludzie o nich niw wiedzieli umarł bo umarł nitk sie nie roztrząsał dlaczego czy to był rak czy zwał i o ile kobiety rodziły dużo dzieci to tez spora była umieralność wśród noworodków wiec różowo nie było mimo zdrowego trybu życia po porstu była selekcja naturalne w tej chwili tej selekcji praktycznie nie ma i dlatego jesteśmy słabsi niż nasi dziadkowie i babcie ....
krak zdrówka
sandy pożycz mi trochę swojej energii
evela odpoczywaj a plamienie to pewnie od podróży
 
Witajcie
Sandy przepis na te rogalki dodałaś na wątek kulinarny???Ale smaka narobilaś mi :cool:
Majeczka gorącą kąpiel raczej odradzam.Mnie katar trzymał ponad tydzień i nic nie podziałało.Robiłam inhalacje i ulga była tylko na moment,przyklejałam plasterki aromactiv i też nic nie dało.Trzeba po prostu to wyleżeć i przeczekać.
KarolaM też tak uważam,chemia i tak się przedostanie.
 
No i zaczęło się, złapałam zapalenie pęcherza, a już nawet sobie gratulowałam, że już II trymestr, a ja jeszcze nic :-( . Mam tendencję od dzieciństwa, w ciąży z Majką miałam prawie ciągle a 2 razy nawet brałam antybiotyk, to samo po porodzie :-(. No i teraz to paskudztwo znowu... Ale próbuję najpierw uroseptem (żeby nie ładować od razu furaginy), mój gin powiedział, żebym brała też żuravit po 1 tabletce, brała któraś z Was ten żuravit?
 
reklama
sonka wspołczuje Ci, ja miałam w poprzedniej ciazy pod koniec, ale dostałam antybiotyk. tego zuravit nie znam.


w ciazy niepowinno sie brac goracej kapieli bo podobno moze wczescniej porod wywolać.
mnie katar tez meczy dzis jakos sie lepiej czuje ale w sobote byla masakra, słowa nie mogłam powiedziec, ale lezalam w łóżku przez dwa dni to sie wygrzałam.
 
Do góry