reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Boże Dziewczyny ale Wy płodne jesteście!!! Od rana tyle stron!!! :)

Ja już po wizycie:) Szczęsliwa bo gin zrobił mi USg ,zbadał szyjkę i stwierdził że ciąza książkowa:) Mam tylko żurawinę zażywać po wynikach moczu stwierdził że moge mieć skłonnosci do kamicy fosforanowej.
Mój młody był jak aniołek taki grzeczniutki że go poznać nie mogłam ,dostał w nagrodę autaobus i teraz jeździ dookoła stołu:)
Następny termin na 17 kwietnia.

Co do brzuszka to wydaje mi się że tylko ja go widzę ,a spotkałam znajomego moich rodziców i od razu poznał że jestem w ciązy!! No to już się nie ukryje:)

Sandy podziwiam Cię za organizację ,ja to roztrzepana jestm okrutnie i zawsze o czymś zapomnę. Nas czeka budowa domku w przyszłym roku ,samochód zmienilismy w ubiegłym więc ten roczek spokojny w oczekiwaniu na dzidzię:)

Mam taki rozgardiasz w domu że patrzeć się nie moge a sprzątać mi się okruuutnie nie chce!



Ja jem
[h=1]Prenatal UroCare[/h] [h=2]Wspomaganie prawidłowego funkcjonowania dróg moczowych w ciąży[/h]
Prenatal UroCare zawiera CranMax®, wyciąg z całego owocu żurawiny o klinicznie udowodnionej skuteczności. Zastosowanie w procesie produkcyjnym specjalnej technologii BioShield®chroni aktywne związki zawarte w żurawinie przed rozpadem w żołądku i pozwala na dostarczenie ich do jelit, gdzie są wchłaniane. Ilość wyciągu z owocu żurawiny zawartego w dziennej porcji Prenatal UroCare odpowiada 3 szklankom soku z żurawiny.
Prenatal UroCare można bezpiecznie stosować z pozostałymi preparatami marki Prenatal: Prenatal Classic, Prenatal Complex, oraz Prenatal DHA i Prenata DHA z alg.
 
reklama
ja zjadłam kulki serowe i wciągłam już bigos zaraz wskakuje na rowerek bo zgroza

to Ci dobrze skoczysz na rowerek i śladu po kulkach i bigosie nie będzie, a mi się kanapeczki na bioderkach lub udach odłożą, już mam 2 kg na plusie, ale na poprawę humoru powtarzam sobie ze to w biust poszło bo o 3 rozmiary się zwiększył, hehe:-D

Dziewczyny a możecie polecić jakiś niedrogi krem przeciw rozstępom? Bo ja używam Musteli, ale tylko raz dziennie no i opakowanie starcza mi na miesiąc, więc chciała bym kupić jeszcze coś innego, tańszego żeby smarować się czymś jeszcze rano. A tak po za tym to wyskoczyły mi dwa małe rozstępy na piersi :szok: Nie wiem jak to już jest możliwe. Co prawda mam ich sporo na piersiach po okresie dojrzewania, ale nie myślałam że zaczną się pojawiać już na początku ciąży :baffled:

ja używam zwykłej oliwki dla dzieci z nivea, jak dla mnie bardzo fajna bo nie jest tak strasznie tłusta jak np. bambino i fajnie się wmasowuje, używam i na brzuch i na piersi bo jak wyżej napisałam sporo mi już urosły i się obawiałam rozstępów w pierwszej kolejności właśnie na piersiach, ale jak na razie jest gites i oby tak dalej
 
Ostatnia edycja:
Witajcie:) Ja właśnie wróciłam z badań krwi, ściągnęli ze mnie z 4 probówki:eek: No i od paru dni męczę się z alergią... ehhh a nic nie mogę brać:-( No ale jeszcze 2 miesiące i przejdzie...
 
ja zjadłam obiadek i mi się spać chce.....

Petaluda ja raz mam objawy raz nie ostatnio też zmniejszyły swoją siłę nie denerwuj się choć wiem że to łątwo się mówi sama się denerwuje .....
 
Dziewczyny,

A ja sie tak dzisiaj zastanawiac zaczelam...niedlugo koniec pierwszego trymestru i trzeba witaminki zmienic, ja biore teraz Femibion Natal 1, no i od 13 tyg mam zmienic na Femibion Natal 2, bardzo chce zostac przy Femibionie, bo jestem naprawde zadowolona tylko...nie zawieraja one zelaza, i tutaj moje pytanie, czy suplement zelaza to mus w drugiej polowie ciazy, czy tez uwazajac na diete obede sie bez dodatkiwego zelaza i w razie czego zaczne brac dodatkowo gdybym miala jakues gorsze wyniki?
 
mi tez lekarka ten femibion 2 zaleciła jak skończę kwas foliowy, ale w sumie do końca się nie zdecydowałam jeszcze
widocznie miałaś dobre wyniki, które nie wskazują na braki żelaza, więc chyba na razie to powinno wystarczyć, morfologię powtarza się co jakiś czas, jak zacznie brakować to zmienisz i już
 
Dziewczyny,

A ja sie tak dzisiaj zastanawiac zaczelam...niedlugo koniec pierwszego trymestru i trzeba witaminki zmienic, ja biore teraz Femibion Natal 1, no i od 13 tyg mam zmienic na Femibion Natal 2, bardzo chce zostac przy Femibionie, bo jestem naprawde zadowolona tylko...nie zawieraja one zelaza, i tutaj moje pytanie, czy suplement zelaza to mus w drugiej polowie ciazy, czy tez uwazajac na diete obede sie bez dodatkiwego zelaza i w razie czego zaczne brac dodatkowo gdybym miala jakues gorsze wyniki?

ja zaczęłam brać Prenatal classic i osobiście nie zdecydowałabym się na preparat bez żelaza (wybrałam Classic a nie Complex właśnie na wyższą zawartość żelaza), ale dlatego że ja zawsze miałam niski poziom hemoglobiny, teraz od jakiś 2 lat jest ok ale zawsze przy dolnej granicy, także podejrzewam, że konieczne będzie jeszcze jakieś dodatkowe żelazo,
ale jeśli masz super wyniki to myślę że na razie możesz się obejść bez, a jak zacznie spadać to wtedy uzupełnić
 
reklama
hej. ja dziś tylko na moment wpadam, bo od rana dość silnie plamię:-:)-( na szczęście na ciemnoczerwono więc pewnie to tylko jakieś naczynko mi pękło. Wczoraj musiałam Nati na 4 piętro wnieść na oddział, bo przy pierwszym schodku zaliczyła upadek i za chiny nie chciała dalej sama iść:-:)-( teraz leżę i czekam do czwartkowej wizyty. Nie chcę lecieć na ostry dyżur, bo wiem że by mnie na wszelki wypadek położyli, a tego wolałabym uniknąć. Wcinam no-spę i leżę plackiem i mam nadzieję,że będzie dobrze.
 
Do góry