reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Malinova,Bellka,Nikola,marti8- 3mam kciukasy :)

Dziewczyny
czy Wam też ustepują objawy?? Bo ja może przez to że casły czas o tym myśle przestałam sie czuć jak w ciązy a może poprostu sie przyzwyczaiłam do tego stanu. Od poczatku nie wymiotywałam czasami było mi nie dobrze..tak kilka razy dziennie a teraz jak jest raz to jest dobrze..Jestem tylko dalej bardzo leniwa( a może rozleniwiona bo nie pracuje, dzieci nie mam i jedyny obowiazek to posprzatać,zrobić obiad i wyjsc z psem), piersi nadal bolą ale juz mniej niż wczesniej a i jeszcze wieczorami jak leżę na wznak z wyprostowanymi nogami to mam uczucie ciągniecia w podbrzuszu.. Bóli nie mam..czasami coś zakłuje a wieczorem ciągnie. Kurcze strasznie sie schizuje bo nie chciałabym żeby i mojej dzidzi serduszko bić przestało :(
 
reklama
Mamba, no to napisałam Ci, żebyś spróbowała ograniczyć sól i pić napar z pietruszki bo po nim schodzi dodatkowa woda z organizmu - i zobacz czy będzie różnica.
Ok czytałam dzięki
witam

Bellka, malinova, Nikolaa - kciuki za wizyty:-D
nikamo - super że wizyta udana:-)

marti8 - ja chyba nie pomogę bo nie miałam robionych badań beta hcg więc nie wiem jak powinno przyrastać, a na usg to byłam w 6 tyg i wtedy nie było widać nic oprócz pęcherzyka ciążowego (wg USG to był 5 tydz.) także czekaj cierpliwie i bądź dobrej myśli
Ja miałam tak samo poszłam na usg i był pęchęrzyk ciążowy to był 5 tydzień
a mnie jakiś wielki głód dopada, o 10 zjadłam śniadanie - 2 kanapki
i już zgłodniałam, właśnie znów zrobiłam dwie kanapki, mąż popatrzył na mnie i mówi "ja to w sumie już bym obiad zjadł" - dodam że też jadł śniadanie o 10
ta ciąża chyba nam obojgu się udziela:-)

anć - no to koszmary Cię dopadły, pewnie zmęczona jesteś po tej drodze pieszo do szpitala

Spoko ja zjadłam kulki serowe i wciągłam już bigos zaraz wskakuje na rowerek bo zgroza
 
Anc bombowy sen i nie dziwię Ci sie ze musiałas odespac do 12!

No a mój syn bije rekordy, śpi juz 2,5 godziny prawie.Nie wiem co mu sie stało ale mam nadzieje ze to nie objaw choroby.

Petaluda uspokój się bo tymi nerwami więcej krzywdy narobisz niż brakiem objawów.Ja wogóle nie wymiotowalam w tej ciązy ani w pierwszej, z poczatku niby mnie mdliło ale przeszło gdzies około 10tc, piersi nie bola tylko sa troszke nabrzmiałe i jedyne co to mam taka cięzkość na zolądku jakbym kamien połknęla.Wiec nie panikuj i mysl pozytywnie!
 
Ostatnia edycja:
petaluda ostatnio właśnie pisałyśmy że nie którym z nas większość objawów ustąpiło właśnie około 10 tygodnia. Więc myślę, że nie ma się czym przejmować. Będzie dobrze ;-)
 
Petaluda wyluzuj ,nie możesz myśleć takich rzeczy !!! Nawet nie wiesz jak Twój stan udziela się dziecku!!! Myśl pozytywnie bo i będzie wszystko dobrze!!!!!!!!!! Serduszko dzidzi bedzie bić pięknie zobaczysz!
A co do objawów to już pora żeby powoli ustępowały (choć reguły nie ma ) .
 
Dziewczyny a możecie polecić jakiś niedrogi krem przeciw rozstępom? Bo ja używam Musteli, ale tylko raz dziennie no i opakowanie starcza mi na miesiąc, więc chciała bym kupić jeszcze coś innego, tańszego żeby smarować się czymś jeszcze rano. A tak po za tym to wyskoczyły mi dwa małe rozstępy na piersi :szok: Nie wiem jak to już jest możliwe. Co prawda mam ich sporo na piersiach po okresie dojrzewania, ale nie myślałam że zaczną się pojawiać już na początku ciąży :baffled:
 
Petaluda uspokój się bo tymi nerwami więcej krzywdy narobisz niż brakiem objawów.Ja wogóle nie wymiotowalam w tej ciązy ani w pierwszej, z poczatku niby mnie mdliło ale przeszło gdzies około 10tc, piersi nie bola tylko sa troszke nabrzmiałe i jedyne co to mam taka cięzkość na zolądku jakbym kamien połknęla.Wiec nie panikuj i mysl pozytywnie!

petaluda ostatnio właśnie pisałyśmy że nie którym z nas większość objawów ustąpiło właśnie około 10 tygodnia. Więc myślę, że nie ma się czym przejmować. Będzie dobrze ;-)

Dzięki dziewczyny... Ja poprostu nie sądziłam nigdy że tak czesto zdarzają sie takie sytuacje i dlatego jestem przerażona i wystraszona!
 
Bellka ja używam garniera krem przeciw rozstępom. Kosztuje ok 20 zł ( zależy w jakiej aptece ). Moja siostra i bratowa go używały i nie narzekają. A co do aptek to ostatnio się bardzo zbulwersowałam :angry: . Poszłam po witaminki Prenatal coplex wyciągam 26zł a babka do mnie 35zł :szok: <--- miałam dokładnie taką minę. Różnica pomiędzy dwoma aptekami prawie 10zł jakaś masakra po prostu !!!
 
reklama
Petaluda wyluzuj ,nie możesz myśleć takich rzeczy !!! Nawet nie wiesz jak Twój stan udziela się dziecku!!! Myśl pozytywnie bo i będzie wszystko dobrze!!!!!!!!!! Serduszko dzidzi bedzie bić pięknie zobaczysz!
A co do objawów to już pora żeby powoli ustępowały (choć reguły nie ma ) .

Staram sie o tym nie myśleć ale to silniejsze i nie potrafie nad tym zaponować :( musze chyba gdzieś wyjsc i sie rozerwać bo siedząc w domu i sie zamartwiając napewno nic dobrego nie wskuram :( Po nastepnej wizycie jeżeli bedzie juz wszystko ok bede spokojna i szcześliwa a teraz sie martwie bo za dużo sie naczytałam:(
Nie będę juz smucić i pojawię sie niebawem z lepszym humorkiem :)
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty i zdrówka życze :)
 
Do góry