reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
sonkaa - ja swoje kciuki też dorzucam;-)

u mnie w firmie też kolejna fala zwolnień trwa chyba do końca czerwca i wszyscy dostają porozumienia o zmianie warunków pracy, oczywiście na niekorzyść pracowników, a jak ktoś nie przyjmie to out
 
jutrzenka - ja ten przycisk odnalazłam (hurraaa), ale ja pisałam długo tego posta, jak chciałam go wkleić, to już musiałam się zalogować ponownie i jak wcisnęłam ten auto reserved -czy coś, to pojawił się mój post, ale tak w 2/3 części i resztę rekonstruowałam :-( -- dzięki

a ja tez poszłam na obiadek (podgrzałam sobie), gołąbki pycha (moja teściowa gotuje cudnie, ale to typowa śląska kuchnia), więc jakbym się żywiła u nich zawsze, to bym się toczyła :-), ale faktem jest, że jak zrobi pieczeń w sobie albo mięso w occie (nie znałam tego kiedyś) - to można oszaleć od samego zapachu :-)


edit

u mojego męża zwolnili ponad połowę, takie czasy...
 
najpierw masakra:
Pijana, za kierownicą, w ciąży - Najnowsze informacje - Informacje - portal TVN24.pl - 29.05.2012

:-D:-Dhumor mi sie poprawil maz ma rozmowe o prace w czwartek:-D a druga w czerwcu
no to kciuki trzymamy.. będzie oK..

sandrik ja już 5 lat po ślubie i raczej nie mówie "mamo, tato " do teściów tylko babcia, dziadek:-p:rofl2:
ja również babcia i dziadek mówię.. tak jest łatwiej :tak:

mina - majka też czyta i komiksy już uwielbia, ostatnio jedziemy z Kajkiem i Kokoszem, a ona jak dostanie nowa część. to znika, czyta, a potem lata po domu i cytuje :-)

dobrze że przekleństwa Hegemona są graficzne bo gorzej jakby dzieciaki to cytowały hihihihi:rofl2:


pieczeń w sobie? hmmmm rozpalona do czerwoności część mięsa w sobie hmmmm.. no rożne rzeczy mi się kojarzą tylko nie jedzenie :happy:
 
siedzę i się ryję, monitor zapluty... kisiel pod czaszką gęstnieje..
już mnie przepona boli od mojej własnej głupawki :rolleyes:
 
reklama
Tez podejrzewałam że ta nowa Marysia to też Sysia, ale nie chciałam być niemiła...21 lat, studia-medycyna, poronienie w zeszłym roku? nieźle...
Co do wołania na teściów babcia, dziadek to to jest wygodne jak wnuk/-i są w pobliżu; czy jak wnuka nie ma obok, to też do nich(teściów) tak mówicie - babcia, dziadek?
aha, przez Was ;D idę teraz coś zjeść :p
 
Do góry