reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
Boszze tragedia teraz jest z ta pracą jak słyszę dookoła co się dzieje to nie wiem czy uda mi sie kiedykolwiek wrócic do zawodu. Mój M prowadzi swoja działalnosci i tez ten rok nie mozemy nazwac udanym ,mam ciagle cicha nadzieje że cos się zmieni. Także Sonka ,Azorek trzymam kciuki za waszych mezów&&&

Jestem w szoku że Sysia znów nowe konto "Marysia '" założyła.... mam nadzieje że już nikt ją na nasz wątek nie wpuści !!!!!!!!

Co do truskawek to u mnie chyba najtańsze bo 5 zł za kg za to czereśnie 34!! a tak mi slinka leci jak je widze.

Do tesciów zwracam się "mamo i tato" ale nie moge na nich narzekać naprawde spoko ludzie ,fakt że mieszkamy 40km od siebie pewnie tez wpływa na to że układy sa ok :) :)

Równiez wpisuje się do klubu lenia nic mi się nie chce ,bylam z Miśkiem 3 godziny na placu zabaw a teraz siedzę i juz do wieczora się nigdzie nie ruszam .

Wiecie co ja kopniaczki od wczoraj czuje nieco wyżej tak nad pępkiem ,czy to już możliwe??
 
Jutrzenka - ty z męża bratem do przedszkola a ja z bratem M. do klasy w liceum :-) i dzięki temu się poznaliśmy:-D

a moja siostra ze swoim mężem chodzili razem do przedszkola i już wtedy bawili się w męża i żonę, i tak im do dziś zostało



dobra idę obiadek zrobić bo już michałki się do mnie uśmiechają krzycząc "zjedz mnie"
 
nikamo - na ostatnim badaniu 2 tygodnie temu miałam Miśka ok 2 cm na pępkiem (wiem, że powinien byc niżej, ale nie był :-) ), więc to mozliwe, bo Misiek z pewnością jest wyżej, tylko kopie w dole, chyba nadal sobie we mnie stoi, ale jeśli Twój dzidziolek stanął sobie na głowie, to może stukac nad pepkiem :-)
 
sonaka to kciuki za twojego męża
oj mina mnia:-D:-D:-D:-D
nikomo możliwe bo ta wysokość macicy w danym tygodniu to różnie bywa u różnych kobiet zależy od budowy ja macicę mam na równo z pępkiem a nawet właśnie ciupkę nad nim i dzidzia coś mi na tej linii stale wypycha ;-):-)...

co do teściów to ja nie to ze mam złych i do nich tak nie mówię po prostu nie mogę się przemóc jakoś zresztą mój mąż do moich tez nie mówi mamo tato
 
Takiego mi smaku na truskawki narobiłyście, że musiałam M wysłać :-) Właśnie pojechał :-)
My już prawie 3 lata po ślubie,ale ja mamo i tato dalej nie mówię. Oni nigdy nawet nie zaproponowali jak się do nich zwracać, więc ja mówię zawsze bezosobowo, jak urodzi się Malutka to pewnie będzie łatwiej też mówić że babcia dziadek.
Idę jeść truskawki :-)
 
ja jakoś tez nie będę potrafiła się przemóc i mówić mamo. Mój B też raczej. on twierdzi że mame sie ma tylko jedną i się z tym zgadzam
 
reklama
Ja od tych truskaw to chyba pęknę ,wpierniczam cały dzień :)

No ja trzy tygodnie temu miałam mała na wysokości pepka więc moze rzeczywiście"poszla trochę w górę" :)
 
Do góry