reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
mina - Garfieldy mnie ubawiły o poranku, zwłaszcza ten z kawusią :-)

zmęczyło mnie samo wyobrażenie sobie, jak Mina czyści kanapę :-),

ja wszelkie komiksy uwielbiam.. postaram się synka zarazić nimi, on już w miarę płynnie czyta tylko musimy pójść do biblioteki i coś sobie wybierze

a z tym czyszczeniem to masz pędzącą wyobraźnię.. postaram się już nie opisywac wam takich mega męczących scen. :rofl2:

a ja znów miałam serię snów erotycznych dzisiejszej nocy:-) coś z tym trzeba zrobić:-p

klarola no ja tez o dziwo miewam właśnie erotyczne sny.......

no ja dzisiaj również.. jakaś plaga czy co.??!! mężastemu powiedziałam przez tel o moich perwersyjnych snach z trójkątami to już się biedak czwartku doczekać nie może, zadowolony że tak czekam :-D

Idę chyba troche poleżeć,bo zmeczyło mnie siedzenie :zawstydzona/y:.
najlepsza by była lewitacja ale cóż.. grawitacja jest nieubłagana.. :)
 
no mina twojego nie ma to jeszcze można zrozumieć;-):-) ale ja :-D
karola no giełda samochodowa jest koło rybitw i na rybitwach też na pewno tanio kupi truskawki bo tam jest plac gdzie handlują warzywami ... a gdzie to jest , skręcasz z nowohuckiej za tandetą w prawo jadąc w stronę m1 o masz ty mapkę najlepiej ;-)
https://maps.google.pl/maps?q=ul.+C...hristo+Botewa+6,+Kraków,+małopolskie&t=m&z=13 obok giełdy samochodowej jest plac warzywny....
 
:-D:-Dhumor mi sie poprawil maz ma rozmowe o prace w czwartek:-D a druga w czerwcu ale to agencja pracy wiec to akurat zalezy czy cos akurat beda dla niego mieli ale cos sie rusza powoli jupiiii patrzac po moim suwaczku pi razy oko zostalo 129 dni do porodu wiec oby znalaz cos przed "studniowka":tak::-D
 
azorek, ja tylko wyraziłam swoje zdanie;-)

U nas krajowe truskawki są po 7-8 złotych:-D I są pyszne :-) Młody też zaczyna pycować poziomeczki u babci, wyglądają przepysznie ale jeszcze nie próbowałam. Czerwienią się też czereśnie:-D
 
netika to ja udzielilam tylko odpowiedzi hehehe mnie tez czasu brak i nadganiam od rana watki a koncze po 12:szok: dwa ze mloda lata ciagle cos chce trzeba z nia chwile posiedziec to pampa zmienic i tak jakos czas miedzy palcami ucieka a to gdzies poleze wieczorem praca a po pracy brak juz weny na forum najczesciej. na razie dopoki mezasty w domu zasiaduje to jakos on sie mloda zajmie jak by co ale jak wroci do rpacy to znow ja bede z jezorem na brodzie latac:-D
 
azorek no to trzymam kciuki

a ja wam powiem co ostatnio widziałam czereśnie oj aż mi się oczy zaświeciły ale jak zapytałam o cenę to mi zgasły bo uwaga!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kosztowały 40 zł za kg :szok:..... miałam ochotę poprosić o 10 szt hahahahaahahhahaha
 
Witam i ja:biggrin2: i przyłączam się do klubu leni:-p Myślałam, że jak będę na zwolnieniu to czas będzie mi się dłużył niemiłosiernie i czego to ja w domu nie zrobię.. Tia, myśli myślami a życie sobie:-D Od dwóch tygodni robię porządek w szafie i segreguję dokumenty:confused2: Tylko przed moim W trochę mi głupio, bo on ciężko pracuje a ja się lenie cały dzień...
Co do truskawek to u mnie na razie po 8 zł i na razie chyba nie zapowiada się na mniej, a ciasto z truskawkami bym zjadła tylko jakby jeszcze ktoś mógłby je dla mnie zrobić:rofl2:
sonkaa zdrówka dla małej
azorek trzymam kciuki, żeby mąż znalazł pracę &&&&&&&&&&&&&
 
reklama
:szok::szok:40zl za kilo:szok::szok::szok::szok::szok: masakra u nas w aprku kolo bloku sa czeresnie ale tam takie dzikusy wiecie....jak kiedys wpadlismy z mezem i jego kuzynem oblezlismy drzewa to te szkockie nasienia tak dziwnie na nas zerkaly ze szok;-):-D dla nich owoce to tylko w tesco na polce leza a w parku mamy poziomki (obczailam gdzie) i maliny oraz jezynki jesienia:-p a te dzikusy szkockie takich nie jadaja bo jakos tak z krzaka im nie pasuje hahaha
 
Do góry