reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
Witam się dziewczynki słonecznie :-)

krak -ja też czytałam o roku smoka i jakiś czas nawet krótko o tym rozmawiałyśmy, w każdym razie fajnie, że nasze dzidzie mają dobrą wróżbę przed sobą, a w chinach to totalny baby boom , żeby rodzic właśnie w 2012

majeczka - dobry i tydzień L-4, leń się kochana ile wlezie :-)

mina - Garfieldy mnie ubawiły o poranku, zwłaszcza ten z kawusią :-)

mamba- mieszkanie robisz dla siebie, a teściową trzeba chyba ustawić, bo jak sobie człowiek pozwoli, to... lepiej nie będzie

marysia - witaj

erde - natchnęłaś mnie tym ciastem, zupełnie przypadkiem mam truskawki, śmietankę do ubijania :-) :-D:-D, może za jakiś czas znowu coś wkleję bez ostrzeżenia :-D:-D:-D

malinowaP - piękny sen, oby proroczy :-)

bellka - tu było ciekawie, dziewczyny Cie już zachęcały, a i ja dodam, że warto nadrobić ten weekend :-)

ptyśka - Twój post o snie przeczytałam z niepokojem :-)

Kochane - jeśli kogoś pominęłam, przepraszam

Ja siedzę dziś z Majką, ma czerwone gardło i katarek, mam nadzieję, że do czwartku jej przejdzie, bo we czwartek najpóźniej muszę zrobić tą glukozę :-9 , w poniedziałek rano mam wizytę i wyniki muszę odebrać w piątek

Mam lenia, na obiad zostały na szczęście gołąbki z wczoraj, zmęczyło mnie samo wyobrażenie sobie, jak Mina czyści kanapę :-), ja tylko podkurzałam, może później zrobię ciasto, ale tego lenia trzeba wygonić :-)

co do Sysi - to jeśli ktoś studiuje, to rozumie o co prosi go admin, o jakie dokumenty i nie startuje z nowym nickiem , lecz dosyła takowe :-(

mogłam cos pominąć, ale zeżarło mi trochę mojego długaśnego posta i dokonałam częściowej rekonstrukcji - bo mózg.... ciążowy :-)
 
Jak dla mnie to troszkę za dużo tych wątków:-( Staram się nadrabiać regularnie główny wątek a stąd moderatorzy przenoszą np. infa z wizyt i potem jestem nie na bieżąco. A nie dam rady być na bieżąco jeszcze na minimum trzech innych...:-(
nie piszemy wszystkiego na glownym zeby bylo latwiej sie doszukac pewnych danych. pomysl jaki bylby rozgardiasz jak bysmy wszystko dawaly na jeden watek. w zyciu by ci dnia nie starczylo zeby to ogarnac doczytac i jeszcze odkopac np wizyty;-):-D tak dziala forum i tak jest duzo przejrzysciej dla osob nowych np i dla nas tez bo wiem ze w wizytach beda wizyty w wyprawce znajde czego szukam itd. troche jak ksiazka ze masz spis tresci i wiesz gdzie co znlaesc;-):-)


troche was nadrobilam ze snami to dajecie ze szok:szok: mnie sie juz takie mega bzdety przestaly snic ale wiem ze wroca przed porodem:confused2:a teraz wysylam meza i musi kupic truskawki:baffled::eek:masakra jak dziala na mnie sila sugestii ze ja nawet czytajac o truskawkach potrafie poczuc ich zapach:eek:
 
sonaka zdrówka dla małej..kurde moją tez kaszle byłam z nią u lekarza i stwierdziła że przeziębienie ale chyba jeszcze raz muszę iść
 
hehe, ja też kazałam mężowi truskaweczki dzisiaj kupić, pracuje koło rynku to akurat ma blisko :)
już nie mogę się doczekać truskawkowej uczty po pracy :)
 
klarola no ja tez o dziwo miewam właśnie erotyczne sny....... no u mnie na targu takie ładniejsze polskie 10 zł ale byłam na giełdzie samochodowej i były po 7 zł..........
 
Hej.Ja też już się lenię 2gi dzień i moje małe w brzuszku również,czym mnie oczywiście niepokoi...
W domu ładnie sie juz zbiera kurz i inne dziadostwa,ale nie ma komu robić :-D:szok:.
W piątek wyjeżdzamy z Melcią na komunię,5 godzin jazdy,zostajemy do poniedziałku,bo to ładna miejscowość,wiec moze trochę pozwiedzamy.Mój chrześniak,wiec trzeba jechać,ale aż tak bardzo to mi się nie chce :crazy:.
Muszę się jeszcze zapisać też na glukozę i wymaz z szyjki.Tyle o mnie :-).

Marysia witaj,rozgosć sie,napisz coś wiecej o Was.

Sonkaa witaj w klubie lenia,mam tam ostatnio kartę stałego klienta,hahahaha.

Idę chyba troche poleżeć,bo zmeczyło mnie siedzenie :zawstydzona/y:.
 
reklama
Do góry