reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

No właśnie ja to zazdroszczę tym kobietom co ich nie nacinali i udało im się bez pękania i wszystkich tego typu niespodzianek, bo ja to pamiętam, że tydzień po porodzie to była masakra, ani kroka większego dać, ani się normalnie załatwić, pamiętam, musiałam pójść po lewatywę do apteki, bo nie mogłam się załatwić przez 4 dni, aż się zdenerwowałam i poszłam, bo już nie mogłam :zawstydzona/y:
Nie wiem co prawda jak jest bez nacinania, czy też tak wszytko wypływa i wogóle, ale jednak po nacinaniu o ciężkawo się funkcjonuje.
Ja miałam o tyle lepiej, że mała leżała po porodzie 2 tygodnie w szpitalu, to mogłam na spokojnie dojść do siebie, jednak coś za coś, mała w szpitalu to psychicznie czułam się zdołowana, ale jednak jak przyjechała do domu po 2 tygodniach, to byłam na chodzie.
Paula jak czytam Twoja opowiesc to czuje sie sadomaso:zawstydzona/y:ja tam zle nie wspominam. ciezko bylo usoasc na tylku no bo szwy to waidpomo malo wygodnie. maz kupil mi kolko takie do siadania z dziurka na tylek i dalam jakos rade:-pu nas na pomoc w wyproznieniu daja syropek i nie mialam z tym problemow choc za pierwszym razem raczej sie stresowalam troche ale bylo ok;-)

teściowa twierdzi, że powinnam koniecznie jeść za dwoje
mozesz uswiadomic tesciowke ze nie "za dwoje" a "DLA DWOJGA":tak::-D czemu wszystkim sie wydaje ze jak w ciazy to juz sie je wiadrami wszytko??:baffled::dry:ja mam podobnie z moim tesciem zawsze w emnie wpycha zarcie nawet ryby ktorych ja nie znosze i nie jem:baffled::no: ile ja sie z nim musialam nauzerac ehhh ale teraz mam juz z gorki i mi sie w talerz nie wtraca;-):cool2:


paula filmiki przefajowskie sa:D
 
reklama
witam dziewczynki,
sie rozpisujecie po swietach :D:D

Pytanko mam do posiadajacych detektory:
Skad wiecie ze 'to' to jest 'to bicie'? Ze nie myli sie z waszym?

Mialam jeszcze kilka pytan ale zapomnialam :D Tak t jest jak sie nie ma stalego dostepu do neta :D
[czytam was, tylko gorzej z czasem na odpisywanie]
 
Petaluda

Dziś Twój Wielki Dzień

Małżeństwo to piękno - bycia we dwoje.

Małżeństwo to poszukiwanie - drogi do celu

. Małżeństwo to skarb - którym jest Wasza miłość.

Małżeństwo to Wy - na zawsze razem.

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia...


ca13aa0205e2de3dm.jpg
[/URL][/IMG]
 
Jedzenie nadmierne nie bardzo ma wpływ na wagę dziecka, bo ja pamiętam, mała urodziła się z normalną wagą, o normalnym wzroście, a pamiętam, jadłam jak szalona.
Ja też pije 1 szklankę kawy z rana.
łatwiej mi się wtedy wypróżnić :zawstydzona/y:
Wyczytałam zresztą nawet w czasopiśmie M jak Mama ostatnio, że do dwóch można wypijać, także jak w prasie fachowej tak piszą, to raczej az tak bardzo szkodliwe to to nie jest, podejrzewam, że bardziej szkodliwe sa np. spaliny z samochodów jak szklanka kawy dziennie

ja pije dwa kubeczki kawy w pracy, ale tej bezkofeinowej. mój małżonek od razu zakazał mi pić zwykłą (wcześniej piłam parzoną -szatana czarnego jak smoła bez mleka i bez cukru, ale mnie odrzuciło), ale w weekendy w domu piję rozpuszczalną z mlekiem, chociaz powiem Wam, że też mnie zapach odrzuca. Moja teściowa mu tłumaczyła - "Ty jej nie mów co ma pić i jeść, bo organizm sam dobrze wie i reaguje na różne rzeczy tak, jak powinien, wg zapotrzebowania", więc jak mamusia mu juz tak powiedziała, to mam z górki ;-) mam mega niskie ciśnienie - 96/60, więc generalnie czuje sie słabo bez kawy, odbijam sie od ścian, ale rzeczywiscie moze organizm nie potrzebuje skoro mnie odrzuca od kawy
 
Petaluda

Dziś Twój Wielki Dzień

Małżeństwo to piękno - bycia we dwoje.

Małżeństwo to poszukiwanie - drogi do celu

. Małżeństwo to skarb - którym jest Wasza miłość.

Małżeństwo to Wy - na zawsze razem.

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia...


ca13aa0205e2de3dm.jpg
[/URL][/IMG]


Sandy dziekuje bardzo :) mam nadzieje ze mnie stres nie zje... Jak narazie jest ok :) jem śniadanko i czytam co tu napisałyście przez te kilka dni mojej nieobecności :) za godzinke fryzjer i makijaż a potem to już z górki.

Życze wszystkim tak miłego i tak spokojnego dnia jaki mam ja :)
Mam zamiar sie nie stresować:-)
Pozdrawiam Was dziewczynki i odezwe sie po weekendzie:-)
 
Bellka to jest nas min dwie - ja od lat sie potwornie tego bałam i jest to dla mnie niewyobrażalne przeżycie, które tym razem trzeba bedzie doświadczyć :szok: na razie wole o tym nie myśleć i pod koniec wakacji może dopuszcze te myśli do siebie:zawstydzona/y:

PETALUDA - wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń i dużo dużo szczęścia!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Petaluda wszystkiego dobrego z okazji Dnia Ślubu .Czekamy na focie :laugh2:
Kaka ja jak rano nie włożę czegoś do pyska to rzuca mnie na zwracanie ,wczoraj zwróciłam. Dzisiaj raz mnie wzięło,ale pobiegłam po piętkę od chleba i ok.
Emotion mi też ciężko złapać tętno bo nie wiem jak szukać :eek:. Wczoraj udało mi się raz,ale zaraz musiał dzidziuś się obrócić.
Brzuszek już coraz bardziej mam widoczny :tak:
 
Do góry