reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Paula, a ja coś nie mogę obejrzeć :-( edit : teraz mogę :-) genialny filmik, a jakie cudowne Maleństwo :-):-):-)
Teraz też zauważyłam, że Maluchy w podobny wieku, jeszcze Marteczki tak samo :-) Chyba to dobry moment na drugie dziecko :-) Chociaż szczerze to chciałam różnicę tak 2-3 lata, no ale lepiej później niż wcale. Tak sobie z mężem postanowiliśmy, że drugie urodzi się w przedziale wrzesień-luty, no i wyszło od razu na październik :-)

CO do porodów, ja długo nie rodziłam, ale nie wspominam go miło. Rodziłam SN bez znieczulenia, byłam nacinana, ale lekarka zrobiła to b.dobrze i zszyła mnie genialnie. Prawie od razu doszłam do siebie. Teraz sama nie wiem czy wolę znowu bez zoo (w końcu już raz dałam radę) ale z drugiej strony panicznie boję się drugiego porodu. Po urodzeniu Olusia jeszcze dłuuuugo śniło mi się, że znowu muszę rodzić, znowu będzie bolało a nawet w ciąży nie jestem.
 
reklama
jejku jak czytam o tych porodach, nacinaniach to aż ciarki mam :(
ja się bardzo boję, zastanawiam się poważnie czy nie wybrać cc...ale w sumie decyzje podejmę później, może po szkole rodzenia
na razie staram się koncentrować na tych przyjemniejszych aspektach ciąży :)
 
paula - cudny film, obejrzałam kilka razy i ... normalnie się wzruszyłam, zawołałam T. żeby zobaczył ten cud ... dla mnie takie maleństwo w brzuchu, które rośnie i uczy się wszystkiego, to najwspanialszy z cudów:-)


dziewczynki, zmykam, bo mnie dzisiejszy power wykończył :-), dobranoc
 
Ostatnia edycja:
Paula ale masz czadowy filmik!:-) niezapomniana pamiątka coś pięknego :-)
A ja mam masakrę na twarzy! naliczyłam 12 pryszczy wielkich,czerwonych,bolących a już czuje kolejne 2 :-(
masakra:zawstydzona/y:
 
reklama
anja83 - ja na znieczuleniu nie czułam nacięcia ( tylko nagle mi się luźno zrobiło i mała wyskoczyła ) za to przy 2 porodzie nawet nie wiem kiedy mi tam coś pękło - jak były parte to nie odczuwałam bólu a jedynie potrzebę parcia i nagłe odprężenie gdy mały wyskoczył :) potem do szycia już mnie uśpili na moment więc tu w ogóle nic nie wiem i nie pamiętam za to obudziłam się jak nowo narodzona mimo że spałam może z 10 - 15 min ( a tatuś wtedy dumny siedział z maluchem przed salą ;) )

co ma być to będzie - trzeba wierzyć że trafiasz na ludzi, którzy chcą pomóc a nie zaszkodzić
 
Do góry