reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
Belka, Azorek - u mnie tez szaro i buro, a do tego zimno...mielismy juz tydzien slicznej pogody, potem spadl snieg na jeden dzien i teraz znow szaroburo buuu az sie nic nie chce...

Mina - ja tak mam z dentysta ;) mam "swoja" dentystke i nigdzie indziej nie pojde chocby sie walilo i palilo, strasznie sie boje dentystow, a ta moja mam zaufana i co najwazniejsze ona mnie tez dobrze zna i juz po moim spojrzeniu wie kiedy boli albo mi sie cos nie podoba i wtedy robimy sobie "przerwe" i nie musze krzyczec ;)

Talkaa - wspolczuje :( wiesz mi sie robi slabiej i niedobrze jak dluzej czegos nie jem, podejrzewam, ze juz wszystkie sposoby przerobilas, ale jesli nie to upewnij sie, ze zawsze masz zoladek pelny :)

Ptyska, Anja - ja moje ciazowe spodnie kupilam juz w 8 tyg!! Bo mnie cisnely takie zwykle dzinsy. Teraz sie z nimi nie rozstaje, nosze je codziennie, kupilam nawet druga identyczna pare, zeby miec na zmiane jak drugie w praniu ;)

Sandy - zawsze jak widze Twoj avatarek i nick to mi sie buzka usmiecha, ze nadal z nami jestes :) dziekuje

Anezka - witaj i rozgosc sie :) tez mialam oryginalny termin na 6/10, potem wg poloznej byl 5/10, a ostatnio na usg znow zmienili, tym razem na 30/09

Ja z tych wynikow sie bardzo ciesze, bo mimo, ze juz na usg mowili, ze wszystko pieknie i dobrze i NT bylo w normie, to wiadomo, ze samo NT to tylko jeden z wyznacznikow i dopiero porownany z wiekiem ciazy, wiekiem mamy i przede wszystkim badaniami krwi daje dokladny rezultat badan :)

Poducha jest SUPER!! narazie wstrzymam sie z recenzja, poczekam z tydzien, bo pomimo, ze faktycznie spalo mi sie bardzo dobrze i wygodnie i obudzilam sie super wypoczeta i bez bolu szyi to i tak nie wiem czy to nie przypadek po prostu i mialam lepsza noc, czy to zasluga poduchy. Moge tylko powiedziec jak narazie, ze jest super wygodna, swietnej jakosci, to na pewno nie to samo co wlozyc sobie zwykla poduszke miedzy nogi, pod brzuch i pod szyje :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Talka zmierz sobie cisnienie, zeby sie upewnic, ze bol glowy nie jest spowodowany wysokim cisnieniem, bo z tym nie ma zartow. Ale jesli cisnienie ok, to najpewniej to hormonki tak Cie urzadzaja, mi na bol glowy pomaga polozenie sie w ciemnym pokoju albo spacer
 
krak super ze podusia sie sprawdza:-) ja mam taka ...rogala jakby krotkiego wypchane to jest takimi kuleczkami jak by ze styropianu (jedna nam sie rozleciala bo maz chcial w pralce wyprac:sorry:) i sie uklada idealnie pod brzucholek wiec na razie mi wystracza:-D
 
Witam się porannie

fasolek -
świetnie, że już wróciłaś
anezka - witaj

Nie zaczęłam dziś dnia najlepiej, wstałam z dużym poczuciem, że tylko kąpiel może mnie docucić, a tu wody - brak, zeszłam do kuchni, a tu - góra naczyń w zlewie (małż robił śniadanko) i wody brak, resztka mineralnej umyłam zęby (niezupełnie o to jednak chodziło mi , gdy myślałam o kąpieli), po czym okazało się, że wyjątkowo T. nie zrobił rano herbatki do dzbanka i nie nalał wody do czajnika, więc do picia mam resztkę wczorajszego kompotu ...
Owszem, dałam upust hormonom (tak to nazwę:-)) i zadzwoniłam do T. podzielić się radosnymi wieściami :wściekła/y: , ale on nie bez racji stwierdził, że przecież nie mógł tego przewidzieć. no ... bo nie mógł
Dziewczyny, czy wy tez łatwiej teraz wpadacie w złość bez sensu, albo łatwiej się wzruszacie. ja wczoraj czytając Majce książkę o szczeniaczku Czarusiu płakałam takimi łzami, że dostałam plam na buzi, kataru i aż się zanosiłam (co nieco utrudniało dziecku zaśnięcie) no... masakra jakaś
 
Dziękuję dziewczyny. Właśnie coś przekąsiłam i lepiej mi się zrobiła a głowa też już troszkę lepiej. Ciśnienie na szczęście w normie.


Co do poduszki to też się poważnie nad nią zastanawiam. Coraz gorzej mi się leży a co za tym idzie często budzę się w nocy. Najgorsze jest chyba przewracanie na drugi bok... czuję się taka ciężka .. jak słonica hehe no ale na to poduszka to mi już raczej nie pomorze ale chociaż lepiej by mi się leżało.. :tak:

soonka oj znam to ... wpadłam w furię ostatnio dlatego że mąż zastukał na okno... i ryczałam ze następnym razem będzie je mył... :-D ... a popłakałam się dlatego że siostrzenica męża dostała po dupie i ślimtałam razem z nią bo nie mogłam na to zaglądać :-D ... no ale cóż teraz jest taki nasz mały urok
 
Ostatnia edycja:
mnie skolei dz\is nad ranem jak maz do pracy wstawal obudzil bol w pachwinach taki mialam przy koncu ciazy z amelkowna i mam nadzieje ze teraz to jednorazowo bylo bo kiepsko bede sypiac jak tak bedzie bolalo:no: tak jak by kosci mnie bolaly nic innego (wiem ze kosci bolec nie moga niby ale takie mialam odczucie;-))
wsunelam 3 kanapki ze smalcem i ogorkiem teraz 3 kanapki na pieczywie wasy chrupkim i na dokladke garstke frytek smaze bo czuje ze jak nie zjem tych frytow to padne:confused2:
 
reklama
soonka ja to mam ciągle napady płaczu i potrafię zrobić mega awanturę o byle co. Ostatnio jak jechaliśmy na przedświąteczne zakupy, to w połowie drogi zaczęło mnie wkurzać, że coś tam puka w aucie i dlaczego drugim nie pojechaliśmy. Taką awanturę zrobiłam mężowi, że zanosiłam się płaczem jeszcze przez jakieś pół godziny na parkingu pod sklepem :zawstydzona/y: A dzisiaj z rana dzwoniłam do męża z pretensjami, że nie kupił mi na śniadanie almette z ziołami, bez którego od kilku dni żyć nie potrafię :zawstydzona/y: Dziwię się że on jeszcze ze mną wytrzymuje :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry