reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
I jeszcze jedna nie bawila sie prawie wogule, tylko ona ma bardzo duze problemy, wlasciwie to wie ze jej dziecko umrze zaraz po porodzie, ale nie zgodzila sie na usuniecie dziecka mimo ze lekarze nalegali.
straszna historia.. ale usunąć żywy płód (czyli terminacja płodu) czy czekać aż samo umrze po porodzie to obie decyzje są straszne i nie ma mniejszego czy większego zła jest to tragedia dla całej rodziny.

I jeszcze jedno pytanie czy wam też gin zalecał współżycie w "gumce" bo mi tak a mój S chyba nie będzie zadowolony bo jak zaczeliśmy staranka to się cieszył że w końcu uwolni się od lateksu :cool2:
u mnie również zalecenie używania gumy i małż jest niepocieszony że jak to: kobieta w ciąży a tu gumkę trzeba. Ale ja używam luteinę dopochwowo 2x2 więc to konieczność niestety.
 
Witajcie po świętach:)
Wreszcie wygramoliłam sie z porządków poświątecznych!!! :)

Emotion to sa straszne wybory i sytuacje ,nawet nie chce sobie wyobrażać...

Patrycja co do wspólzycia to my cały czas bez gumki ale zapytam mojego gina na wizycie.

Dzis dowiedziałam sie że moja kolezanka jest w 6tc i od jutra zapisujemy sie na zajęcia fitness dla ciężarnych:) :) Mam nadzieje że trochę kondycja mi się poprawi bo teraz jest okropnie ,dyszę jak staruszka!!
 
amelkowna padla mi zmeczona o 13.30:szok: a spala prawie do 9 rano wiec myslalam ze moze drzemke pominie dzisiaj ale jednak choroba ja zmogla i nawet halasy z budowy (przesypywanie gruzu w zeliwne skipy) jej nie ruszaja:szok: ja zamiast sie tez polozyc to siedze na ebayu i ogladam....tzw lize przez szybke ciuszki i takie tam i ogladam wozki:dry:
 
emotion- straszna ta historia.. ale zdarzają się cuda i ja prawdopodobnie właśnie na taki cud bym liczyła :tak:
patrycja- no to witam w klubie, bo od wczoraj mnie straszne katarzysko męczy :no: na razie niczym sie nie ratowałam, ale zauważyłam,że jak dużo śpię, to lepiej mi się oddycha i ogólnie lepiej się czuję :-)
azorek- a próbowałaś zwykłej coli? lekarze polecają na biegunkę u dzieci :tak: marchewka kojarzy mi się tak jakoś rozluźniająco.. ale może się mylę .
nikamo-zazdroszczę fitnessu ;-) ja bym miała problem z wygospodarowaniem czasu na takie przyjemności :-)
co za ironia- najpierw porządki przedświąteczne, poźniej poświąteczne;-)
 
Ostatnia edycja:
Witam po Świętach, które upłynęły w bardzo miłej atmosferze... pierwszy dzień spędziliśmy u mojej mamy, zjechała się rodzinka i mogliśmy z M podzielić się wspaniałą nowiną, za to w drugi dzień odwiedziliśmy dziadka męża był szczęśliwy że "w końcu"zostanie pradziadkiem...to że brzuchy pełne to już nie będę wspominać;-)

Mallinowa
witaj!!!
Nikolaa zdrówka życzę!!!
emotion smutna historia a le cuda się zdarzają trzeba wierzyć!!!
malami ja chyba też dzisiaj zamówię...

Pozdrawiam Was Słonecznie.
 
I jeszcze jedno pytanie czy wam też gin zalecał współżycie w "gumce" bo mi tak a mój S chyba nie będzie zadowolony bo jak zaczeliśmy staranka to się cieszył że w końcu uwolni się od lateksu :cool2:

a masz zagrozona ciaze?
W spermie sa prostaglandyny, ktore powoduja skurcze - w ciazy fizjologicznej nie stanowi to jakiegokolwiek zagrozenia. W przypadku jakiegos mozliwego ryzyka zaleca sie prezerwatywy lub... szklanke wody zamiast, w ciazach prawdziwie zagrozonych.

Emotion - moja przyjaciolka tez miala nie dozyc do porodu, jej mamie zalecalmi aborcje. Teraz ma 30 lat i 2 zdrowych dzieci - na nic nie choruje.
 
Ostatnia edycja:
Patrycja inhalacje jak najbardziej możesz sobie z soli zrobić.
Emotion smutna historia tej ciężarnej,ale może cud się zdarzyć i oby tak było.
 
azorek- a próbowałaś zwykłej coli? lekarze polecają na biegunkę u dzieci :tak: marchewka kojarzy mi się tak jakoś rozluźniająco.. ale może się mylę .
ona tylko z kubusiem umie wypic te elektrolity wiec stad marchewkowy soczek:-) nic innego nie wypije jak te sole zmieszam taki maly kaprysik kulinarny amelkowny;-)
ide sie zebrac do pracy bo czas najwyzszy mezasty przyjedzie zjemy cos i smigam choc baaardzo mi sie nie chce....4 dni wolnego i leniuch sie ze mnie zrobil straszny w dodtaku ta pogoda rozlalzla bleeeeeee:confused2: ciekawe co ja zrobie po 3 tyg urlopu jak bede wracac do pracy:confused: moze odrazu macierzynski se wezme hehehehe
 
reklama
Marchwiankę poleca się przy biegunkach. Soków takich sklepowych to raczej bym nie podawała bo to wzmaga jeszcze bardziej ,lepiej po łyczku samej wody dawać to się nie odwodni
 
Do góry