reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

witam poświątecznie

ja czuję się strasznie zmęczona po tych świętach, najpierw 3 dni sprzątania przed świętami że ledwo łaziłam, a później poranne wstawanie w czasie świąt nie pomogło mi wypocząć, poza tym to w gościach cały czas za stołem więc też niezbyt wygodnie, dziś już trochę lepiej ale też gości mieliśmy więc teraz czekają mnie porządki poświąteczne, ale nie mam już siły więc zostawiam wszystko na jutro, dziś już tylko błogie lenistwo, obejrzę może tylko jakiś serialik i do spania

poza tym to od piątku wywaliło mi brzuszka, który już jest nie do ukrycia i który nadal sterczy po nocy, hehe:tak:

wszystkim chorującym życzę duuuużo zdrówka;-)
 
reklama
Witam wszystkie dziewczyny!
Jesteście tu już zaprzyjaźnione ale mam nadzieje,że mogę jeszcze dołączyć :-).
Będę mamusią po raz pierwszy :-D Termin na 01.10 2012 :-)
Pozdrawiam wszystkie ciężaróweczki! :-D

 
Zazdroszcze Wam dziewczyny, że już czujecie takie choćby leciuteńkie ruchy :-) Ja mam termin chyba jako jedna z ostatnich (20.10) to najpierw napatrzę się na Wasze cudowne Maluszki :-)

mimii nie ma co narzekać, bo terminy są tylko orientacyjne. Ja na październikówkach 2009 też narzekałam, bo miałam termin jako ostatnia a moja mała urodziła się trzecia (zaraz po bliźniakach)
 
Nie no pewnie dziewczyny :-) Urodzi się w odpowiednim dla siebie czasie. Z Olusiem termin miałam na 15 lutego, a z usg zawsze wychodziło, że Maluszek młodszy i pewnie będzie to po 20. A tu niespodzianka bo Olek urodził się 9. Więc wiadomo termin terminem, a Maluch sam wie kiedy jest na niego czas :-)
 
Dzięki dziewczyny:tak:rozmawiałam z moim G,mówi,że dzwonił do rodziców trochę ich objechał i im parę rzeczy wytłumaczył a czy coś dotarło?zobaczymy...inaczej moja noga tam nie postanie i ich wnuczka/wnuczki też!Więc niech się zastanowią bo stawiają swojego syna w głupiej sytuacji.A on stwierdził,że w sobotę się już przeprowadzamy,widocznie nie ma ochoty wracać już do tego domu.Kurde jeśli nam się układa to po co ktoś to próbuje psuć?Bo im się wydaje,że ja mu krzywdę zrobię i będzie nieszczęśliwy...Tylko szkoda,że zapomnieli się jego spytać czy jest mu ze mną dobrze.To jest chyba nadopiekuńczość albo syndrom za długiego siedzenia"przy mamusi"i ciężko taką pępowinę odciąć.:dry:
Mimii wygląda na to,że dzieci mamy w tym samym wieku i z tych samych miesięcy:)Moja Zuza jest 14-luty,a maleństwo plasuje się 8-10 październik
 
Witajcie porannie.. zła i niewyspana. mnie dzisiaj o 7-15 zbudził remont budynku naprzeciw. Stare rury wyrzucali przez balkony na trawnik z 2 piętra. Łomot na całe osiedle..wrrr
Mój synek mam dzisiaj 6 urodziny ale imprezy nie robimy, tylko cukierki niesie do szkoły. Powiedział że tortu też nie chce bo nie ma komu jeść. I racja.
 
Mina 100 lat dla synka

Marteczka
nieodcięta pępowina to koszmar, znam z otoczenia kilka takich mamusiek dorosłych już mężczyzn. Nie rozumiem takiego postępowania bo skoro syn jest szczęśliwi to dlaczego jego matka próbuje mu wmówić, że tak nie jest? Ja mam bardzo wyrozumiałych rodziców, nigdy nie ingerowali w moje życie, zresztą wyprowadziłam się po maturze z domu więc już wiele lat żyję na własny rachunek. Za to moja teściowa coś z tą pępowiną ma nie tak, niby się nie wtrąca ale na siłę chce żebyśmy z nią mieszkali żeby synka miała blisko:wściekła/y:
 
reklama
Witam ,

Mina to dla jubilata

………… ( …… ( ……( …… (
…………… () --- () --- () --- ()
…………… || -— || — || — ||
………… .{*~*~*~*~*~*~*}
………..@@@@@@@@@@@@
…… { ~*~*~*~****~*~*~*~ }
… . .@@@@@@@@@@@@@@
… .{*~*~*~* W DNIU *~*~*~*}
…{ *~*~ * URODZIN 100 LAT*^|}
…{ ~*~*~*~*~*~ *~*~*~*~*~ }
…@@@@@@@@@@@@@@@@@
……………… … )---------(
………… ____ ,-----------, ___
…… … /_________________\
 
Do góry