reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
Witam się i ja poświątecznie :-)

Święta, święta i po świętach hehe. Zleciało bardzooo szybko. 1 dzień świąt obiadek w domku, potem urodzinki siostry. 2 dzień świąt do południa p"perfumowanie" blechhhhh do teraz to czuje. Popołudniu poszliśmy na długi spacerek... raz było zimno a raz gorąco hehehe ale powiem ze też mnie troszkę opaliło wczoraj te słoneczko. :-) Ogólnie to wielkie lenistwo i obżarstwo :-D. Katarek mnie troszkę męczy ale nie ma jeszcze tragedii.

mimii mój teściu też wędzi uwielbiam jego kotlecik i szyneczkę... ymmm:-p


mallinowa witaj w naszych skromnych progach


nikolaa zdrowiej :tak:


azorek nie smuć się pamiętaj że Twój nastrój przechodzi na dzidzię. ;-)


sonkaa, bellka to napewno piękne uczucie ... JA TEŻ CHCE !!! :cool:


kaka ja też się zastanawiałam czy przywitać się z wagą po świętach ale nie mam na to jak narazie ochoty hehehe :-D

Dziewczyny cieszę się że wszystkie dzidzie zdrowe i rosną jak należy i 3mam kciuki za kolejne wizyty :-)
 
Witam poświątecznie. U nas dziś przepiękna pogoda. Nati została dziś w domu bo nie miałam serca jej rano budzić i w sumie dobrze bo do 10 sobie pospała.
Muszę się Wam pochwalić,że nie wytrzymałam i kupiłam detektor:biggrin2: teraz tylko kuriera wypatrywać. Całe święta czułam się okropnie, w niedzielę zasłabłam i w sumie cały czas dziwnie się czuję i dziś o 6 zamówiłam żeby do jutra dojechał. Muszę sobie jeszcze ciśnieniomierz zakupić, bo z Natalką też tak miałam i było to spowodowane tachykardią. Teraz też jest duże prawdopodobieństwo, bo od początku jestem na lekach od astmy które jednak wpływają też na pracę serca...
 
Sandy wszystko bardzo bardzo spokojnie i bez stresu :) brakuje mi jeszcze kilku dodatków a i o wiązance kwiatów własnie sobie przypomniałam:-) hm... ale jaja:-) muszę gdzieś szybko coś zamówić:-D
 
bo znalazlam super oferte na poduszke ciazowa Mum E, jedna z lepszych na rynku,
szczerze, to mi szkoda kasy na takie wynalazki. duży jasiek włożony pomiędzy kolana działa tak samo. W poprzedniej ciąży tak robiłam i sprawdzało się znakomicie.

wlasnie zaczyna mnie mulic:no: i czuje jakby kamien na zoladku ehhh obym i ja nie zaczela znow wymiotowac bo strasznie sie martwie o lokatora w brzuszku znowu:zawstydzona/y::-(

to może dzisiaj dieta? dużo wody i odpoczynku zalecam

A u nas dzisiaj również słoneczko i idziemy z młodym zaraz na spacer. Musze mu cukierki kupić na jutro do szkoły bo ma 6 urodziny! A coś mi jego paseczek głupoty ostatnio pokazuje
 
Sandy wszystko bardzo bardzo spokojnie i bez stresu :) brakuje mi jeszcze kilku dodatków a i o wiązance kwiatów własnie sobie przypomniałam:-) hm... ale jaja:-) muszę gdzieś szybko coś zamówić:-D


Super sieć kwiaciarni ,mają w kilku Śląskich centrach swoje placówki

www.papalua.pl
 
Ostatnia edycja:
reklama
I my witamy się po świętach ;-). Święta rozpoczęły się USG i minęły Nam w ciepłej i radosnej atmosferze. I chociaż obiecywałam sobie, że nie będę się przejadać słowa niestety nie dotrzymałam jak zobaczyłam te wszystkie pyszności na stole... :zawstydzona/y: i podobnie jak Wy nie mam odwagi wgramolić się na wagę, więc na razie odpuszczam ;-) Dziś postanowiłam sobie trochę poleniuchować i połapać cieplutkich promieni słonecznych, a wieczorkiem na wizytkę do gina ;-)
 
Do góry