reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Cześć dziewczynki :-)
Witam sie prawie po świetach;-)
Mam nadzieje ze wszystkie mamusie mają pełne i zaspokojone brzuszki:-)
Pozdrawiam serdecznie:-)
 
reklama
Witajcie.

Mallinowa[2] witaj ,
Mamba gratuluję usg ,
Silvii trzymam kciuki za dzisiejsze usg.
Petaluda jak tam przygotowania do ślubu?
 
Ostatnia edycja:
Witajcie!
właśnie udało mi sie Was doczytać, bo przez Święta w ogóle komputera nie włączałam. Jesli chodzi o moje świętowanie - leniuchowałam na maxa, ale przez to, że niebardzo miałam siłe i ochote cokolwiek robić. Rodzicom i teściom w końcu pochwaliliśmy sie naszą niespodzianką, więc radości ale i pouczeń nie było końca;-)
Nie powiem, żebym sie przejadła - jadłam bardzo mało i tylko wybrane potrawy, mam wciąż mega odrzut od mięsa, szynek i wszystkiego co przypomia mięso - zatem ileż można jeść ziemniaki, ryż czy owoce? :confused2:
 
Witam się i ja
Sonka ja też jak się położę na wznak czuję malucha gdzie jest ,zaobserwowałam to już od jakiegoś czasu,czasami kręci się długo,a czasami raz.
Azorek a ja mam rodzinkę w Głogowie i okolicach :happy2:
 
Witajcie poświątecznie! mamba - to wspaniale, że dzidzia rośnie zdrowo, gratulacje sylvii - trzymam kciuki kaka - ja uznałam, że na wagę stanę pojutrze, to jak sądzę będzie bardziej miarodajne :-) Ja też leniłam się w Święta, wczoraj byliśmy na miłym spacerze, ale przyznam, że zmęczył mnie okrutnie i do końca dnia już leżałam, dzisiaj zawiozłam Majkę do przedszkola i zaraz się położę, poczytam "Agenta dołu", bo wpadł mi ostatnio w ręce i chętnie do niego wrócę. Powoli przygotowuję się do Majki urodzin, bo panienka obchodzi w przedszkolu (dziś zamówiłam tort z koroną - jej marzenie - niestety nie można upiec własnego :-( ), w figloparku i w domu - ale na dwie ostatnie imprezy już ja będę piekła torty, raz, że lubię, a dwa - tort z cukierni (zwłaszcza ten marcepanowy) to masakra cenowa. Tylko prace rozłożę na dwa dni i będzie ok. Chcę jej zrobić taki z lalką, tylko muszę przejrzeć net. Wieje u nas, jak nie wiem, ale za to ciepło się robi i słonko wyszło. Chyba będzie trzeba trawkę posiać i drzewka przyciąć. To oczywiście małż, ale przynajmniej się "poszmulam" po ogródku :-) jutrzenka, aguga - fajnie tak poczuć maleństwo w sobie, to jest coś, czego faceci mogą nam zazdrościć . Ja zawsze mówiłam M, że sama ciąża i poród, to mnie kręci średnio, ale te ruchy w brzuszku, a potem karmienie piersią, to cud największy :-)
 
Ostatnia edycja:
Witam i ja poświątecznie :-) Mąż wziął sobie wolne więc leniuchowania ciąg dalszy :-) Słoneczko u nas ładnie świeci więc dzień zapowiada się ładny.

Mamba, gratuluję wizyty, pięknie Maluszek rośnie i dobrze, że upławy minęły :-)

Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące, mnie jutro czeka usg genetyczne i ogromnie się stresuję.
 
Witam się i ja po świętach :tak:
My cały pierwszy dzień świąt spędziliśmy poza domem, najpierw u rodziny, później u znajomych i wieczorem już mnie podbrzusze bolało. Zaczęłam się trochę martwić, bo pierwszy raz mi się takie coś zdarzyło, ale na szczęście rano już całkowicie przeszło.
Dlatego w drugi dzień świąt posiedzieliśmy tylko 2 godzinki przy grillu a resztę dnia przeleżeliśmy :-) W ogóle nie myślałam że to słoneczko tak łapie! Dziś wyglądam jak raczek, cała twarz czerwona :-D No ale siedziałam przez cały czas na słoneczku.
A co do ruchów to też zaczynam powoli je odczuwać. Na początku nie byłam pewna czy to Maluszek, ale jak coś czułam to przystawiałam detektor i rzeczywiście Maluszek szalał, więc to chyba ruchy, zobaczymy za kilka tygodni jak staną się one bardziej wyraźne.
 
Moje drogie,

Doczytam Was po pracy, teraz wysylam tylko linka, bo znalazlam super oferte na poduszke ciazowa Mum E, jedna z lepszych na rynku, oferta wazna tylko przez jeden dzien, moja poducha juz w drodze :)

http://maternitypillow.co.uk/Mum-E-Pregnancy-Pillow--Includes-White-Cover_p_127.html
 
reklama
witam i ja u mnie snieg sypie za oknem:wściekła/y:
Azorek a ja mam rodzinkę w Głogowie i okolicach :happy2:
no prosze i tak pozno sie ujawniasz;-)kolejna prawie sasiadka:-D


mloda ma jelitowke znowu:-( ja normalnie mam dosc hjak sie dowiem ktora matka dziecko posyla do przedszkola z tym wirusem to nogi z doopy powyrywam!! no przed wigilia moje dziecie mialo tego wirusa ponad 10 dni sie meczyla.....2-3 tyg temu obie mialysmy bo sie od niej zarazilam a teraz znowu:wściekła/y:od wczoraj tylko piore i piore i piore i konca nie widac:zawstydzona/y::-(
 
Do góry