reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Malinowa witamy rozgosc sie :-) mamy luz kolezanke o podobnym nicku ale jakos postaram sie Was nie mylic;-):-)

ja sie witam tez jakos weny mi brak dzis bardzo senna jestem....mloda skakala po mnie ja sie zleglam na wyro i spalam 3h:szok:ale grzeczna byla nie narozrabiala siedziala ze mna na lozku i ogladala bajki. kochana moja rozumna dziewuszka:blink:

my specjalnie jakos nie swietowalismy za 11 dni wylot do pl i jeszce mamie kase musze doslac....ma brata w tym samym miescie ale tylko ona dba o groby rodzicow:no: oni o niczym nie mysla kasy maja wbrod, mama tylko na pol etatu pracuje ma ledwo 750zl na miesiac i oni nic nie pomoga oczywiscie. a czas juz kwiaty na grobach posadzic ...musze jje kase wyslac zeby cos kupila bo skad ona ma wziasc na to?:zawstydzona/y::-( brat jej madry powiedzial ze cos z ogrodka moze posadzic..ciekawe co..tulipany??!!:wściekła/y: ma jakiegos dolka po tych swietach bo mama sama tam siedzi do nikogo nie szla i tak jakos smutno:-(
 
reklama
Hej
Nikola zdrówka życzę .
Azorek mama na pewno żyje już tym,że będziecie za 1,5tyg. No,ale wierzę,że Ci przykro wiedząc ,że mama sama siedzi.

U nas wczoraj nawet spokojnie,gości mieliśmy. A dzisiaj to już drzwi się nie zamykały tylu gości,jedni wychodzili ,a drudzy przychdzili.Ja zaraz wlezę pod prysznic,później piżamka i odpoczywam bo czuję się jakbym ze 3 dni była na nogach taka połamana jestem troszkę brzuch ćmi.
 
Malinowa witaj :-)
Nikolaa zdrowiej! Dobrze, że to już 2 trymestr, dziecko jest bezpieczniejsze.
Azorek to zawsze ściska za serce jak ktoś bliski jest sam na święta. Dobrze, że już niedługo jedziecie do mamy.

A ja się w te święta leniłam tak, że brak słów :cool2:
Ale dzisiaj wieczorem synek już wraca, jutro normalnie idę do pracy, także witaj codzienności.
 
malinowa - witaj
azorek - ja też spędziłam te święta z dala od mamy, ale za chwilę już spotkasz się ze swoją, więc będzie super
nikola - zdrówka dużo, zdrowiej szybko

dziewczyny, wiem, że to wcześnie, ale od kilku dni, wieczorem, kładę się w łóżku na wznak i czuję po chwili takie delikatne bulkanie, ewidentnie michałkowe, sprawdziłam i wrąbałam czekoladkę, a po chwili sie nasiloło, więc to chyba TO :-)
 
hej

i ja sie witam po świetach, objadłam się ze nie mam na nic sily. Poza tym sporo sie goscilismy wiec jestem zmeczona.

Sonka fajnie !!
wiesz co ja tez juz sie tego doczekac nie moge i czasami mam wrazenie ze mnie laskocze, czy cos sie przeleje. Potem czekam czy cos sie dzieje i nic. Nie wiem czy sobie to wymyslam bo chce juz czy cos rzeczywiscie powoli sie zaczyna.

Azorek szkoda Twojej mamy, ale najwazniejsze ze zaraz do niej jedziecie.

ja w czwartek mam lekarza i juz sie stresuje, ech i tak przed kazda wizyta

chyba pojde wczesniej spac, jutro do pracy
 
no to i ja się witam po świętach i chyba od razu dobranoc wam powiem, bo coś ostatnio wcześnie spać chodzę...a teraz dodatkowo sporo wrażeń, wizyt i jedzenia, że tym bardziej trzeba odpocząć...chociaż jak pomyślę że rano trzeba do pracy to mi się odechciewa...
no ale nic, miłego wieczorku i do jutra
 
Ja też jestem już po świętach i oglądam "Zmierzch" U mnie w porządku i brak już ciemnym upławów. Jedyne co wam mogę powiedzieć to po kontrolnym usg ciąża ma 14 i 3 dni i dzidziol ma 8,1 cm :-D Już u mnie w porządku a ja jestem wniebowzięta:-D
 
reklama
Do góry