reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Witajcie dziewczyny, mam nadzieję, że czas upływa Wam leniwie i spokojnie. Ja po Świętach chyba ze wstydu nie zajrzę na wątek o kilogramach :zawstydzona/y:,
jutrzenka ja biorę furaginę z wit.C, jem żurawinkę, piję sok żurawinowy z herbapolu (jest np. w tesco) i jest już zupełnie dobrze, ale tabletki mam łykać przez 10 dni, żeby dziadostwo nie wróciło

paulawawa - mam nadzieję, że po kursie będziesz mogła jak najszybciej być już z mężem i wszystko się Wam ułoży :-)

sandy- myślę ciepło o Tobie, a jesteś pewna, że lekarz w 1 dzień mógł zdiagnozować przyczynę tego , co się stało i zawyrokować, że już nigdy więcej?

mamba - leż sobie, odpoczywaj, ciesz się , że z dzidzią ok i nie pozwól wyrwać się z :-Dłóżka

dziewczynki, jeszcze w ten szczególny czas życzę Wam, żeby już niedługo nasze dzidzie wyraźnie dały znak, że wiercą się w brzuszkach radośnie :-D:-D
 
reklama
u mnie dzień pod znakiem polegiwania i totalnego nicnierobienia. Na spacerze z synkiem nie byłam bo zimnica za oknem, jutro ma być tak samo.
Małż przespał pół dnia bo z nocy wrócił, zaraz kolacja i trzeba będzie iść spać.. w TV nic specjalnego nie ma.
Ogólnie odpoczynek po całości.
 
Sonka
Wiesz tu dużym znakiem zapytania jest to że oni [a jest to wybitna klinika-konsultował mnie profesor i 2 zastępców] nie spotkali się jeszcze z takim obrazem na usg ,że tak szybko pozachodziły zmiany w jego obrazie[a mieli usg robione 3 dni pod rząd ],wstępnie wykluczyli zaśniad groniasty [tego się najbardziej obawiałam],zobaczymy co wyjdzie za 3 tygodnie w wynikach

Moje laski chore ,lepiej im po moim leczeniu niż po lekach od pediatry
 
sandy - to jeszcze nic nie wiadomo, może to nie będzie taka kategoryczna diagnoza... tego Ci życzę, żeby wybór należał do Ciebie i męża , życzę zdrówka dla dziewczynek, domowe sposoby i łóżko są często nieocenione :-)
 
Nam dzień minął bardzo leniwie. Najadałam się, że hoho. Zaraz kładę spać Olusia i my zjemy kolację, o ile będę jeszcze w stanie cokolwiek w siebie wcisnąć. Jedynie co nie zjadałam drugiego dania bo w dalszym ciągu nie mam kompletnie ochoty na mięso. Wędlina już może być, tym bardziej, że teściu odkąd sprawił sobie wędzarkę sam robi szynki. Jutro jedziemy do moich rodziców, a we wtorek mąż wziął sobie wolne:-)

Odpoczywajcie kochane jak najwięcej, komu jak komu, ale nam się należy hehe :-)

Sandy, zdrówka dla dziewczynek.
 
a ja dzisiaj obudziłam się z bólem pleców i brzucha jak na @.Leżę pod kocykiem i odpoczywam...
za oknem 2'C ale słonecznie.
Jak u was samopoczucie?
 
Witam ,ja faszeruję jajka łososiem na popołudnie ,kończę obiadek a potem też łóżeczko ,bo jakoś boli mnie dziś brzuch brzuch.
Młode lepiej ,ale nie rewelacyjne
 
Witam przyszłe Mamuśki :)
Mam termin na 07.10, z niecierpliwością czekamy na każdy następny dzień, każdą zmianę wyglądu i wreszcie na naszego Maluszka :)
Pozdrawiam
 
reklama
Witam dziewczyny ja od piątku umieram jestem na antybiotyku w sobotę do ubikacji nie mogłam dojść bo taka byłam słaba jestem normalnie przerażona żeby tylko dziecku nic nie było... w życiu nie byłam taka chora oczywiście całe święta w domu nawet sałatki nie byłam w stanie zrobić już nie mówiąc o cieście czy jakimkolwiek sprzątaniu dziś już gorączka minęła antybiotyk zaczyna działać Wiki już prawie zdrowa ...tak że wcale nie czuje i ani przez moment nie czułam się się świątecznie....


przepraszam że nie odpisuje wszystkim ale nie mam za bardzo siły czytać w każdym razie buziaczki dla każdej z osobna
 
Do góry