reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

moderatorki wybaczcie, mam problemy z netem i dlatego tak wklejam. Nie chce sie napisac a potem mi to nie wejdzie.
Najwyzej jak mozecie to polacznie mi posty. Soooooorrrrrrryyyyyy.


Sonka ja tez robilam posiew. Ale wynik byl dziwny, napisali ze wyhodowali flore bakteryjna i ze powinnam powtorzyc badanie bo zle pobrany material. W piatek zrobilam jeszcze raz, napewno dobrze wszystko robie. Mam nadzieje ze nic nie wyjdzie.
Wogole to mam zurawine susza, tez dobra wiec polecam
A jakiej firmy jest sok zurawinowy?????

wogole to mam urinal i nie wiem czy nie zaczac brac, wyszly mi bakterie w moczu i gin zlecil posiew. Mowil ze to konieczne bo bakterie sa niebezpieczne. Moze lepiej pobrac troche dla pewnosci??????

a poza tym nadal wymiotuje rano. Ktos z tym tygodniu co ja tez tak ma??
a do tego jak sie nachodze to boli mnie kosc ogonowa, tak ze sie przekrecic i ruszyc nie moge. Jak poleze to przechodzi. (R sie smieje ze musialam miec bardzo duzy ogon w poprzednim zyciu :-D)

i to na tyle bo nie dam rady wszystkim odpisac.

postaram sie bywac bardziej na biezaco, choc to trudne

dobrej nocki
 
reklama
Sandy ładnie się Tobą zajeli. Fachowa i serdeczna pomoc w takiej chwili nieoceniona. Dziwne się czasem te nasze życie układa... Nigdy tego nie zrozumiem, że jedni chcą mieć dzieci i nie mogą, a inni nie chcą i mają... A dziewczynki jak?
 
dziewczynki ok,żyją teraz jutrzejszym zajączkiem

Leżałam na sali z dziewczyną w ciązy -23 lata -po 3 c.c ,w czwartej ciązy też do c.c -świeżo po reanimacji,umówiłam sie z nią bo ma dzieci 4,3 ,1 lat ,że ma za 2 tygodnie podjechać to sprezentuję jej wyprawkę ,wózek dla,fotelik dla noworodka-kurczę była wniebowzięta ,bo nic nie ma dla dziecka- jej chłop jak trafiła do szpitala poszedł do innej ,

A i jeszcze była mnie dzis po poludniu położna obejrzeć ,wysokość macicy , czy mam jeszcze wydzielinę[krwawienie] ,zmierzyć RR
 
Ostatnia edycja:
Sandy kurcze smutne to co piszesz. Ech faceci.

przykro mi ze nie mozesz probowac, szkoda ze takie to zycie niesprawiedliwe. Ale masz dwie piekne ksiezniczki w domu i to jest najwazniejsze.
 
powiem Wam dziewczyny, ze aż mnie ciarki wysypują jak tak czytam :-( ... w ciąży z Antosiem, na marcówkach 2010 tylko jedna dziewczyna pożegnała dzieciątko ... a może aż jadna ... :zawstydzona/y:

Tutaj widzę, ze sporo smuteczków, mam nadzieję, ze tylko początek jest taki okrutny.

Sandy przykro mi bardzo :-( mam nadzieję, że wkrótce poczujesz się lepiej, bardzo dzielna jesteś !

tak jak loreain ... którą też odkąd ty zagladam to podczytywałam ... później jak po usg okazało sie, że mam pęcherzych a zarodka jeszcze nie ma ... to przestałam wchodzić, gdyż pani dr. ostudziła mój entuzjazm dość skutecznie. Po 3 tygoniach byłam znów u gina i już serduszko się pojawiło ... i właśnie w ciągu tych 3 tyg. loreain pożeganała swoje aniołki :-(
3mam kciuki za Was dziewczyny !

Ja dzisiaj już troszkę lepiej, mniehj senna się robię ... a moze to dlatego, ze święta i poleniuchować da się więcej ;-)

Teraz babka w piekarniku a ja chwila luzu.

Wesołych moje Panie !
 
Jej :) nie było mnie jeden dzień... no może nicałe dwa, a tu już mam tyle do nadrobienia. Wpadłam tylko na chwilkę zobaczyć co się dzieje i napisać, że byliśmy wczoraj u gina. Maluszek fikał sobie fikołki i wszystko u nie niego dobrze. Dziewczyny wszystkiego najlepszego, wesołych i nie za mocno przejedzonych świąt :) Odpoczywajcie :)
 
Sandy a czemu doktor uważa, że nie macie szans na zdrowego maluszka? W końcu masz już przecież dwójkę zdrowych dzieci! Może warto skonsultować się jeszcze z innym specjalistą?

Ja dziś mam lekki dołek. :sorry:Jakoś tak.

Miłego dnia wszystkim życzę!
 
reklama
Witam wieczorowo.

Jak minął pierwszy dzień Świętowanie ,wszystkie zdrowe ?,przeziębione dochodzą już do formy ?.

"Meldować" ,się zaraz po świętach ,:-)bo będziemy e martwić jak będzie cisza!

Nie szalejcie za bardzo jutro w Dyngusa !.
Wypoczywajcie :-)
 
Do góry