reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
Sandy chcemy chcemy. Dobrze, ze już masz to za sobą. Teraz już tylko z górki!

Przygotowania świąteczne na 80%. Więcej z siebie nie wykrzeszę:sorry:
 
Dziewczynki ok ,a chłop w stresie wysprzatał kuchnię z niepotrzebnych wg niego rzeczy-znikły olejki do ciast ,formy ,i ciekawe co jeszcze..:-)
 
mój małż też niezbyt sie orientuje w sprawach kuchennych, ale teraz ma super, bo jak czegoś nie jest pewien - pyta Majki :-),


zmykam spać, dobranoc
 
Ostatnia edycja:
Bosss Ci faceci wszyscy tacy sami heheheh
Mój jak wysprzatał mieszkanie na nasz powrót do domu ze szpitala to myslałam że z kapci wypadnę. Maskara. Płakac mi się chciało. Bo nie było mnie raptem 3 dni. Dom był wysprzątany na błysk. A on poswojemu wszystko poukładał:eek: o ile to poukładaniem można nazwać:confused2:
 
reklama
Do góry