reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

netika -gratulacje

ja też jestem spowolniona, ale na szczęście bardzo dużo pomaga mi małż :-), dzisiaj wziął wolne, posprzątał, wymył podłogi, ja z Majką zdobiłyśmy ciasta i piekłam jeszcze jedną babę, jakoś tak niewyraźnie się dziś czuję od rana

życzę zdrówka wszystkim chorowitkom (tym starszym i tym młodszym :-) )

Dziewczyny, dla Was wszystkich i dla Waszych rodzin życzenia spokojnych, ciepłych i rodzinnych Świąt, by mieć czas cieszyć się tym, co mamy, ciepłej , domowej atmosfery i mnóstwo zdrówka dla Was, Waszych najbliższych i Waszych maluszków
 
reklama
Cześc Kochane :-)

Wszystkiego co najlepsze pod te Święta :-)
Do zobaczenia po jajkowym objedzeniu :-p

pisanka1.jpg
 
Kasikd gratulacje. Dobrze że Wam się nic nie stało. :tak:


Nikolaa wracaj do zdrówka ;-)


mimii też mam ciemne meble straszneeeee ... obok w pokoju mają jasne i tydz może nie być ścierane i nic nie widać a ja..muszę przynajmniej co 2 dzień bo zaglądać na to nie idzie. :szok:


Co do pogody to ja mam cały czas jednak nadzieję że zaświeci nam słoneczko chociaż w jeden dzień świąt. :-)


Ja też mam tak że muszę teraz częściej odpoczywać przy każdej czynności. Dyszę jak stara babunia .. ciekawe jak to będzie za 3/4 miesiące hehehe :laugh2:


netika gratuluję :tak:


sonkaa mąż z mopem = mąż skarb . Zazdroszczę...:rofl:

mamba kochana nie denerwuj się a życzenia oryginalne :-D


Dziękuje za życzenia i równiż składam


Wesołego królika,
co po stole bryka,
spokoju świętego
i czasu wolnego,
życia zabawnego
w jaja bogatego
i w ogóle
-wszystkiego kurczę najlepszego!


 
tallka - mój mąż jest ze złota, to fakt, jesteśmy razem 20 lat (ech, miałam 17 ...), w tym 13-ty rok po ślubie, ale wcale nie pechowy :-) - no ale przecież on też ma świetną żonę :-D:-D
 
reklama
Do góry