reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

To muszę się przejść do h&m, te moje są sprzed prawie 5 lat to i inne fasony wtedy były. No i na pewno porozciągały już się. A też dostałam je od b.szczupłej znajomej. W przyszłym tyg. przed zajęciami skoczę pooglądać, gdzieś na pewno będą :-)
 
reklama
Witam i ja, u nas tak samo wietrznie ale czasami słonko wyjrzy zza chmur. Mam dzisiaj koszmarnego lenia i nic kompletnie mi się nie chce. Co do spodni to ja cały czas śmigam w spodniach-legginsach. Bo normalne też zawsze miałam (32-34) i teraz uściskają a w ciążowych póki co "pływam". Mamba, gdzie kupiłaś malutkie spodnie ciążowe?? Są z tym pasem bawełnianym czy inne?? Ja mam z h&m z pasem, mały rozmiar ale okropnie w nich wyglądam bo wiszą mi wszędzie.
Hej ja kupiłam na allegro rozmiar xs z panelem bawełnianym właśnie. Są na mnie dobre zaraz po praniu później się trochę naciągają i troszkę lecą ale lubię w nich chodzić. Zamierzam po wypłacie kupić u tego samego sprzedawcy jeszcze z dwie pary tylko w innym fasonie
 
Dzięki dziewczyny:-) połażę po sklepach, przejrzę allegro bo same się nie znajdą hehe. A teraz zmykam na pociąg i jadę na zajęcia. Aleeee mi się nie chce. Miłego dnia kochane :-)
 
Kaka - właśnie ten róż mnie przeraża, no i wiem że w pewnym wieku nie uniknę mody na hello kitty ;). Może mam takie lęki bo pamiętam jaką małą księżniczką jak byłam, wieczne strojenie się i zawsze upierałam się że biorę na spacer wózek i lalkę no a potem wiadomo kto ten wózek pchał:-D.

Dziś sagi sennej ciąg dalszy, pojechałam rodzić do szpitala okazało się że nie ma tam schodów a windy przerobili na pokoje. Na porodówkę trzeba było wejść na 10 piętro po drabinie.
Znowu mnie mdli, a już kilka dni był spokój. Kupiłam sobie plastikową kanwę i wszyszywam cudeńka na święta, zaraz biorę się za robotę bo czasu już mało.
Miłego dzionka
 
Ostatnia edycja:
Ja zasiałam sobie rzeżuszkę i owies na Wielkanoc :) mam nadzieję że mi pięknie wyrośnie, w tamtym roku wsiałam rzeżuchę 2 tyg przed i jeszcze tydzień przed świętami siałam drugi raz bo ta pierwsza była za wielka.
Mi dziś się śniło że niby to było normalnie, niby byłam aktorką i grałam w filmie, ale to takie realne wszystko było, no i ogólnie to się działo na morzu, czy oceanie, coś się stało, nie było sztormu, ale niby był hahaha no i wylądowałam z kilkoma osobami na bezludnej wyspie. Oczywiście wyspa nie była bezludna był tam mały murzynek. Pamiętam że trzymałam go na kolanach i tłumaczyłam że ja też chcę wrócić do domu bo tam jest mój synek co ma 9 lat (mój syn na prawdę ma 7). No i obudził mnie budzik..... Szkoda że nie pamiętam wszystkiego, tylko mam migawki, niezły film z tego by był haha

Tak w ogóle coś dziwnego czuję w brzuchu, nie ból i nie takie skurcze na dole, ale tak jakby całego brzucha, może to ze stresu przed wizytą.
 
Mam znajomą co ukończyła kierunek "grafika komputerowa" a nie potrafi obsłużyć podstawowego programu do obróbki zdjęć. :/ i tyle z moich doświadczeń.

tez znam takich fachowców...

A co do ciuszków na brzuszki...
Chyba też muszę się przejść.
Tylko, że na tej mojej wsi nie bardzo jest gdzie :/
Na razie, tak jak z Sebkiem, wchodzę w swoje normalne ubrania i mi nie przeszkadzają.
Ale mam tylko jedne ciążowe spodnie i to raczej cienkie wiec na jesienne miesiące nie bardzo się nadadzą.
Póki co nie panikuje, bo lato przed nami :-)
a akurat letnich bluzek mam kilka :-)

U mnie też zimno, pochmurno i czasem kropi.
Byłam w UP po zaświadczenie o ubezpieczeniu bo jutro te badania i w szpitalu będą wymagać.
Już nie mogę się doczekać smyrania, kłucia itd.
Eh....
Uroczo :laugh2:

Ja również się zastanawiałam nad czarym wózkiem ale wiedziałam, że tesciowa i mama się skrzywią...potem się bałam ze latem będzie w nim barzo gorąco jak słonko przypiecze. Myślę, że na ciemnym nie widać tak może śladów po butach ale wszystko inne widać o wiele lepiej. Tak jak ktoś wspominał; chrupki, biszkopty - masakra:-D

A my kupujemy czarny w białe kwiaty.
Jest piękny.
Widziałam inne kolory ale nie ma takiego efektu.
Sebek miał bordo, więc ta dzidzia może mieć czarny.

maked_speed_ecoline_32_05.jpg

Myślałam że po Sebku zostanie.
Niestety moje dziecko zepsuje nawet metalową kulkę.
 
Ostatnia edycja:
Ale dziewczyny, tak jest we wszystkich zawodach i dziedzinach. Jak sobie przypomnę, jak koleżanka na fizyce medycznej zdawała egzaminy, to włos się na głowie jeży... Na poprawkowy chodziła w kołnierzu ortopedycznym, na pisemne potrafiła przynieść kilkanaście gotowców, wmawiała prowadzącym że zgubili jej kolokwia które pisała po prostu nieprzygotowana... I traf sobie potem na takiego specjalistę w szpitalu... To są na pewno wyjątki, ale je się długo pamięta i niestety często potem mierzy się resztę jedną miarą...

malinova, hahaha :)


Moja kuzynka ma taką córcię strojnisie :) To jest słodkie, chociaż pewnie czasem potrafi mamy doprowadzić do szewskiej pasji;-) Mój czterolatek też nieraz sobie w szafie grzebie i wybiera, tego nie ubierze, tego nie ubierze... I potem ma na sobie paski do kratki i kropek:-D

Ja dziś tak źle spałam, nie mogłam zasnąć a potem się budziłam co chwilę... a o 6 pobudka na upuszczenie krwi a potem wycieczka do szpitala na badania. Strzeliłam sobie małą fusiarę i trochę mi lepiej ale i tak mam piach pod powiekami... Byle do wieczora :-)
 
no moja okres strojenia się ma od 2,5 lat i nic nie zapowiada się żeby cokolwiek się w tej kwestii zmieniło jak pani przy zapisywaniu zapytała się co lubi robić to na pierwszym miejscu było przebieranie się za księżniczki:-D:-D:-D


zrobiłam sobie zdjęcie brzuszka wrzuciłam do galerii ale jestem normalnie przełamana jak ja będę wyglądać w 9 miesiącu:eek::baffled: chodzący wieloryb z Wiki miłam duży brzuch ale tej wielkości to miałam gdzieś koło 5 miesiąca jak nie dalejchoć w tedy przytyłam więcej a teraz 2 kg na plusie a brzuch gigant
 
reklama
Witam sie na szybko bo pewnie synek za chwilke sie obudzi a dziś jakiś strasznie nie w humorze.Lecę doczytać 10 stron z wczoraj coscie naskrobały.

Trzymam kciuki za dzisiaj wizytujace:-)
 
Do góry