reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

No właśnie ja przed ciążą chodziłam regularnie na basen, zapytałam się gin czy mogę nadal, ale jak dostałam zalecenia jak się zabezpieczać przed infekcjami na basenie to mi się odechciało....:szok: (będę mogła chodzić w 2 trymestrze, ale w pierwszym infekcje są podobno najbardziej niebezpieczne) więc pozostanę przy spacerach:-)
 
reklama
Czesc laski :-)

Przepraszam że nie pisałam ale miałam mały problem z internetem.

U mnie wszystko w porządku.

Fasolka walczy.
Dzisiaj mnie trochę brzuch boli ale nie martwię się zbytnio.

Za 11 dni USG.

Zobaczymy co tam się pokaże :-)

A i trzeci dzien mam mdłości :-)
 
no na basenie można się zarazić np. chlamydią ....w pierwszym trymestrze bym na milion % nie zaryzykowała ogólnie ja osobiście wyznaje zasadę strzeżonego Pan Bóg strzeże:-)[h=1][/h]
 
no ja w tej ciąży nie mam wymiotów ni nic, jem to co chcę i chudnę. ale już chyba koniec tego dobrego.
muszę pilnować się żeby do końca ciąży nie przytyć więcej niż 13 kg. Mam nadzieję ze 90 kg nie przekroczę.
Sandy no niestety tylko że miałam 23 lata to lekarze się dziwili ze już. ale w mojej rodzinie to już tradycja. ja nawet wody rano wypić nie mogłam bo zaraz mnie żołądek bolał.
Mendi Ja to już z przyzwyczajenia ważę się co dwa tygodnie i mierzę. i póki co nie rosnę.
Nikoloa oby katar szybko przeszedł.
Emotioin Ja zaczynałam ciążę z myślą że będę miała sporo ruchu, i będe gimnastykować się, mam też rowerek stacjonarny ale jednak tak jak ty muszę poczekać do końca I trym.
Polcia Hej. u mnie w rodzinie tez ja jedyna niepaląca. Kiedyś spróbowałam jak byłam młoda siksa ale nie ciągnęło mnie do tego wcale.
 
Witajcie :)

Ja z basenem i przytulankami czekam do drugiego semestru, ja wiem, ze nawet jakby sie plackiem lezalo w zamknietej izolatce to i tak nie da sie zapobiec najgorszemu jesli cos mialoby byc nie tak, ale przynajmniej co moge to robie, zeby Ktosiek mial jak najlepsze warunki do rozwoju, ja jestem z tych "a co by bylo gdyby" ;)

Milego dnia zycze
 
Dzień dobry kochane;
ja miałam fatalny wieczór i nockę.
Szkoda gadać.
A teraz siedzę jak na szpilkach i czekam aż się zrobi odpowiednia godzina, żeby do lekarza jechać.
Mam jakieś dziwne przeczucia, że tam nie za dobrze będzie :-(

Czesc laski :-)

Przepraszam że nie pisałam ale miałam mały problem z internetem.

U mnie wszystko w porządku.

Fasolka walczy.
Dzisiaj mnie trochę brzuch boli ale nie martwię się zbytnio.

Za 11 dni USG.

Zobaczymy co tam się pokaże :-)

A i trzeci dzien mam mdłości :-)

Super, że fasolek walczy. Betka ładnie przyrasta?


Ja rowerek i basen też odpuszczam. Basen - bo mam skłonności do łapania wszystkiego i wszędzie, a rower sam w sobie pewnie raczej ie zaszkodzi, ale ja ciapa jestem i łatwo się mogę zagapić i wywalić.

Pamiętam, że w pierwszej ciąży też czekałam na pierwsze chorobowe. Ale nie pamiętam ile.
 
krak właśnie ja bym sobie nigdy nie darowała jeśli bym zrobiła coś takiego nie pewnego i coś złego by się stało
zapominajka co się stało?????trzymam kciuki za lekarza&&&&&&&&&&&
 
Oj jak ja bym na basen poszła, ale że już od trzech tygodni jestem na globulkach więc na basen iść nie mogę, i pewnie wogóle sobie go odpuszczę :-(
No i tydzień temu dostaliśmy zezwolenie od gina na przytulanki, ale raz spróbowaliśmy i daliśmy sobie spokój, za duży stres dla mnie, że może się coś stać. mam nadzieje ze w II trymestrze będę do tego bardziej na luzie podchodziła.
A co do ćwiczeń to ja nie ćwiczyłam wogóle, ewentualnie jakiś rower rekreacyjnie :-D Przed ciążą ważyłam 50 kg, ale ile kosztowało mnie dojście do tej wagi. półtora roku wcześniej ważyłam 45 kg no i dałam radę dojść do tej 50, ale już dalej waga stała w miejscu. Marzy mi się żeby po ciąży ważyć jakies 55 :tak: Mam nadzieję że Maleństwo nie wyciągnie ze mnie wszystkiego :tak:

Zapominajka &&&&&&&&&& za wizytę
 
Zapominajka! Bedzie wszystko dobrze, zobaczysz! Teraz ja taka madra, a za 2tyg Ty mnie bedziesz uspokajala przed moim usg :) bo ja zawsze na badania to wchodze ze stanem przedzawalowym...

Nikola no wlasnie i mimo to, ze to co zrobilam nie byloby powodem nieszczescia, to i tak mialabym to w glowie i ciagle myslala "a gdybym jednak tego nie zrobila"
 
reklama
witam sie i ja. nieco nadrobilam:-)
ja zaczelam z waga 63kg teraz mialam 65kg na wazeniu wiec+2 ale po jelitowce znow mam jakies 63.5kg:zawstydzona/y:wiem ze wroci z nawiazka hehee:-D jem wszystko na co mam ochote internetu nie uzywam jako posrednika miedzy mna a moja dieta:tak:nie czytam i sie nie stresuje. wiem co jest ciezko strawne co moze szkodzic , ze mniej soli (woda mi sie odklada) i mniej slodyczy bo mam jesc dla dwojga a nie za dwoje wiec ze zdrowym rozsadkiem jem wszystko:tak:


no na basenie można się zarazić np. chlamydią ....w
a to ciekawe bo mnie mowiono ze tylko przez stosunek mozna to zalapac:confused:
 
Do góry