reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
Lolerain zaglądaj,zaglądaj i melduj nam co tam u Ciebie;-)I wcale nam nie smucisz?Po to są takie miejsca żeby dzielić się zarówno smutkami jak i radościami:tak::tak:
 
Lorelain jeszcze raz tule mocno. Będzie dobrze jesteś silna babka dasz sobie radę.
Odzywaj się do nas :tak:

Dziewczyny bardzo smutno czyta się wasze historie :-( Jest to naprawdę coś okropnego i ja jako osoba która tego nie przeżyla nie mogę sobie wyobrazić co wy przeszlyście.
Wierzę w to że więcej nie będzie takich smutnych wiadomości
 
Ja po przeczytaniu waszych historii nie mogę się pozbierać.
Bardzo smutne jest to co przeżyłyście i z całego serca życzę nam aby już nic takiego więcej nie miało miejsca!
 
Ja po przeczytaniu waszych historii nie mogę się pozbierać.
Bardzo smutne jest to co przeżyłyście i z całego serca życzę nam aby już nic takiego więcej nie miało miejsca!

Dokładnie Zapominajko masz świetą rację. Nie moge przestać myśleć .... Dodatkowo od 18 rozmawiam z porcelaną i już nie mam sił gygać.Ide spać to chyba jedyne wyjście. Dobranoc !
 
Lorelain bądz dzielna... Przykro mi strasznie...Równiez wierzyłam że bedzie wszystko ok a tu takie smutne wiesci :-( Pisz do nas kiedy tylko chcesz!
Takie smutne historie piszecie ze teraz to ja już wariuje nie wiedząc co u mojego maluszka :-(
 
Hej Dziewczyny.
Widzę że po wczorajszym każda boi się tu zaglądać.
Musimy być dzielne i wierzyć że wszystko będzie dobrze chociaż u mnie taka pogoda ze na prawdę ciężko myśleć optymistycznie.
Miałam dzisiaj spore problemy z zaśnięciem. Mam pytanie do dziewczyn czy wszystkie wymiotujecie? Ja mam mdłości ale nigdy nie wymiotowałam. W ogóle to mam straszny wstręt przed otwieraniem lodówki!!!
 
Witam o poranku .Nudności mam b. często ,ale teraz mi się odmieniło zamiast rano wieczorem spędzam czas przytulona do porcelanowego przyjaciela

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^


Każdego ranka,gdy otwierasz oczy rozpoczynasz wędrówkę w nowy dzień,który niewiadomą jest.Droga życia z wielu zakrętów składa się,a każdy z nich tajemnicą jest.Musisz podejmować decyzje w którym kierunku chcesz iść.Nieraz trzeba losowi na przeciw wyjść i pomóc szczęściu w życie wkroczyć

Najważniejsze to być sobą,tak jak się czuje,a nie tak jak chcieli by widzieć nas inni.

For Colinas
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lorelain - przykro mi, bardzo... jestes dobrym duchem tego forum, zagladaj i pisz zawsze kiedy chcesz. Dla mnie zawsze bedziesz pazdziernikowka 2012!!

nigdy rano nie wchodze na forum, ale wczoraj poszlam spac o 19 i nie zdazylam zajrzec, wiec dzis nie moglam sie opanowac. Ide zaprowadzic Adama do niani, Migotka zostaje dzis ze mna, mamy kila rzeczy do kupienia, wiec jej nie zapisywalam na dzis do swietlicy (we Francji nei ma szkol ani w przedszkoli w srody)
 
Do góry