reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
Lorelain bardzo smutna wiadomosc. Trzymaj sie jutro jakos. A jesli mozesz napisac, to czemu dzis bylas u lekarza, bo z suwaczka widzialam ze jutro mialas miec wizyte.
 
Lorelain przykro mi bardzo, trzymaj się. Ja tak jak aguga straciłam Aniołka w 9 tc, tylko ja najpierw sama poroniłam w nocy, a rano miałam zabieg. Wolałam żeby odrazu zrobili zabieg, 20 minutowa narkoza i mniej cierpienia, a oni kazali czekać... No ale to Twoja decyzja, ja wiedząc jak to wszystko się potoczy, bardziej nalegała bym odrazu na zabieg.
 
ja juz jestem...rozmawiałam przez tel z mamą i siostrą .... chyba mi to nie pomogło, ale dobrze że mam juz te rozmowy za sobą.

mendi
- nic sie nie działo, nie mialam plamień, żadnych bóli, NIC. Poszłam do państwowego żeby tylko ładnie poprosić o skierowanie na krew i mocz i nawet nie liczylam na USG, no ale że to bliźniaki to chciał zajrzeć.
 
Lorelain tule mocno, nie wiem co napisać, tak mi przykro.Jeszcze w to nie moge uwierzyć.Trzymaj się kochana.
 
lekarz mnie pocieszał że lepiej teraz w I trymestrze niz później, mogło być coś nie tak genetycznie i może wyszło byt o na badaniach prenatalnych a może jeszcze później. Mogły być dzieci bardzo chore albo nie przeżyć porodu a to byłoby jeszcze gorsze. Nawet jakby było genetycznie dobrze to miałam i tak bardzo trudną ciążę bo były jednojajowe i jednokosmówkowe, na później etapie mogło by dojść do nierównych ciśnień, przepływów i innych okropnych rzeczy.
 
reklama
Bellka to od razu Ci zabiegu nie robili???Mnie skierował od razu na zabieg i tak jak piszesz narkoza ok 20min działała o było po wszystkim.Przeszłam to bardzo łagodnie
Lorelain ja też nie miałam żadnych plamień ani bóli chociaż z perspektywy czasu to i objawów ciążowych też nie miałam
Będziesz musiała sama to przetrawić.Ja po zabiegu tak się wyryczałam ,że moje oczy były podpuchnięte jakby ktoś mi je podbił. Tłumaczyłam sobie,że musiało tak być i koniec.Lekarz mi tłumaczył ,że być może organizm sam odrzucił fasolkę bo była chora itd. Wzięłam się w garść szybko dzięki mojemu synkowi
 
Do góry