reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
niestety lekarz potwierdził, wiek ciąży 10 i 5 dni, oboje mają prawie po 4 cm , różnią się jedynei 2 mm. Nie ma akcji serca. Sprawdzał bardzo długo, włączał tez do słuchania i nie było słychać. Jutro mam sie zgłosic w szpitalu gdzie i tak obowiązkowo sprawdza jeszcze ordynator, ale ja nadziei juz nie mam bo to najlepszy lekarz jakiego mogłam znaleźć. Musze sie zdecydowac czy pojade do szpitala w moim miescie i zrobią mi zabieg czy poajde do tego mojego lekarza do szpitala i urodze naturalnie.
Dał mi ich ostatnie zdjęcia :(

Syneczki - jak to u ciebie wyglądało?
 
Kurcze Lorelain :szok:!Ale nie chce mi się w to wierzyć...ten lekarz to jakiś partacz z deka z tego co opisałaś,więc zamiast Cię straszyć powinien się chyba jeszcze podszkolić!:wściekła/y:
Partycja dobrze,że chociaż od Ciebie dobre wieści
Sandy ale wcześnie wstajesz:baffled:ja się wtedy na drugi bok przekręcam chyba,bo znowu późno chodzę spać to i śpimy gdzieś do 11 z córą;-)

Ale dziś rano poleciałam na pobranie do badań i jutro po odbiór 7 wyników.
Boshe współczuję wam tych mdłości,ja też w niedzielę odczułam to na własnej skórze po raz pierwszy i mam nadzieję ostatni:-(nie mogłam wstać z łóżka bo tak mi się w głowie kręciło i było mi niedobrze,że aż się poryczałam z niemocy,myślę zjem coś to może przejdzie,no i zjadłam 2 croissanty maślane i pół banana i długo na reakcję nie trzeba było czekać,ledwo do wc zdążyłam,tak mnie wyrwało ze 3 razy i później się już dobrze czułam.A teraz mnie naszło na smażone ćwiartki ziemniaczków z kefirkiem:-)
Dziewczyny też tak macie?Czasem jak wstaję szybciej z podłogi bądź z pozycji kucającej to mnie tak jakby w brzuchu pociągnie,zakłuje.Wydaje mi się,że takie coś to miałam jak byłam już w zaawansowanej ciąży.:confused:
 
Mina - ty tez straciłas tak zaawansowaną ciąże, jak to u ciebie wyglądało? ... miałaś zabieg czy naturalnie? ... dla mnei to jedno i drugie jest okropne

prosze nie pisze mi nic o aniołkach, świeczkach i współczuciu bo ja sie staram jakos trzymac a nie chce sie totalnei załamać
 
Mea, tak bardzo mi przykro... nie wiem co powiedzieć, napisać... Bardzo mocno Cię przytulam i sercem jestem przy Was...
 
Lorelain nie da się tego wyrazić słowami. Strasznie mi przykro i współczuję bardzo .:no::no::no: Tak bardzo wierzyłam ,że to nie prawda i tamten lekarz się mylił.
 
reklama
Do góry